30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
چگونه با استفاده از پیامک مشتریان ثابتی را بدست آورید؟

چگونه با استفاده از پیامک مشتریان ثابتی را بدست آورید؟

1

بازاریابی پیامکی، ارسال اس ام اس‌های تبلیغاتی و افزایش مشتری با پیامک تبدیل به ابزار ارتباطی مورد علاقۀ بازاریابان و متخصصان مارکتینگ شده است. دلیل اصلی این موضوع تاثیر بالای پیامک روی مخاطب است. در واقع تبلیغ از این رسانه نسبت به سایر متدهای بازاریابی موفقیت بیشتری برای کسب‌وکارها دارد و طی این سال‌ها به تدریج شرکت‌های بیشتری به سمت بازاریابی پیامکی روی آوردند. تاثیر پیامک به حدی بوده که متخصصان بازاریابی بر این باورند که حال و آیندۀ تبلیغات در این رسانه نهفته است.

برای توضیحات مبسوط بگذارید فواید اصلی استفاده از پیامک را بررسی کنیم و ببینیم چگونه می‌توانید از این ابزار برای افزایش نرخ مشتری استفاده کنید.

برندسازی

برای افزایش مشتری با پیامک اول از همه باید سراغ برندسازی بروید. از بازاریابی پیامکی می‌توانید برای انداختن نام یک برند بر سر زبان‌ها و به دست آوردن شهرت استفاده کنید. به یاد داشته باشی که پیامک یک روش مستقیم برای ارتباط است و دقیقاً به همین دلیل به راحتی از طریق آن می‌توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید. هر چقدر که افراد بیشتری پیامک‌های شما را دریافت کنند و از این طریق جذب کسب‌وکارتان شوند، سطح آگاهی نسبت به برند نیز بالا می‌رود، در نتیجه میزان فروشتان افزایش می‌یابد. در نهایت نیز مطرح شدن برند باعث می‌شود که مشتری وفاداری خود را به شما حفظ کند و به سراغ سایر رقبا نرود.

برندسازی را به سادگی در رفتار متعصبانه مشتریان برای خرید از یک فروشگاه می‌توانید بررسی کنید. مثلاً مشتریانی که ساعت‌های طولانی برای خرید محصولات جدید آیفون در صف می‌ایستند یا با کاربران طرفدار سامسونگ بحث می‌کنند، بهترین نمونه وفاداری مشتری در اثر برندسازی هستند.

مدرن و نو‌آورانه

پیامک یک رسانۀ کامل به‌روز و مدرن است و البته مزایای استفاده از این سرویس مخصوصاً برای کسب‌وکارهای کوچک بی‌شمار است.

اول آنکه شما می‌توانید با استفاده از این رسانه، تفکر مدرن و نگاه آینده‌بین خود را نشان دهید. دوم آنکه می‌توانید با ارسال پیام خود در لحظه و به صورت آنی با مشتریان در ارتباط باشید. همچنین ارتباط شما مستقیم بوده و تعاملی بین شما و مخاطب وجود ندارد، در نتیجه پیامک یک ابزار مناسب برای برقراری ارتباط و نزدیک کردن مشتری به خودتان است.

ارسال پیامک مقرون‌به‌صرفه است !

ملی پیامکاگر بازاریابی پیامکی را با سایر ابزار بازاریابی مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که ارسال اس ام اس یک روش ارزان‌قیمت برای تبلیغات است و حتی تجارت‌های کوچک هم از پس آن برخواهند آمد. برای شروع تبلیغات پیامکی شما نیاز به صرف میلیون‌ها تومان روی بنرها، پوسترها، تبلیغات تلویزیونی و ... نخواهید داشت و برای هر پیامک تنها چند ریال پرداخت می‌کنید. بازاریابی پیامکی بسیار کم هزینه است، اما در عین حال به اندازۀ سایر شکل‌های بازاریابی موثر است. علاوه‌بر این، ارسال پیامک از طریق فایل گزارش به صورت مبسوط و کامل بازخورد رفتار مشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد تا تحلیل خوبی از ارسال پیامک داشته باشید و بتوانید برای ارسال‌های بعدی از این تحلیل استفاده کنید.

محیط کاربری آسان

برای افزایش مشتری با پیامک نیاز نیست که یک متخصص کامپیوتر یا بازاریابی باشید تا از این سرویس استفاده کنید. استفاده از سامانۀ ارسال پیامک بسیار ساده است و نیاز به هیچگونه تخصص و دانشی ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک متن مناسب را نوشته و آن را به بازار هدف خود ارسال نمائید. البته پیشنهادات متنوعی مانند کد تخفیف را می‌توان از این طریق به مشتریان داد و به این ترتیب آن‌ها را در چرخۀ تجارت خود حفظ نمود.

ملی پیامک برای آموزش بیشتر کاربران مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی را آماده کرده و در کنار آن توصیه می‌کند تا حتما پیش از ارسال پیامک تبلیغاتی از ویدئوهای یوتیوب و آپارات ملی پیامک نیز استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

ملی پیامکبازاریابی پیامکی یک راه فوق‌العاده برای تبلیغات اصولی، مناسب و هدفمند کسب‌وکارها است. پیامک به شما کمک می‌کند تا تعداد مشتریان خود را افزایش دهید و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشید. پس اگر در حال حاضر از پیامک برای تبلیغات خود استفاده نمی‌کنید، بهتر است که با 02163404 تماس بگیرید، با راهنمایی تیم فروش ملی پیامک، پنل اختصاصی خودتان را داشته باشید و از همین الان شروع کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید