چگونه با پیامک یک رویداد مهم را تبلیغ کنیم؟

چگونه با پیامک یک رویداد مهم را تبلیغ کنیم؟

Engagements Icon
5


اگر قصد برگزاری رویدادی مهم را دارید، حتماً می‌دانید که تبلیغات خوب و تاثیرگذار می‌تواند در با شکوه برگزار شدن برنامه موثر باشد. خبر برگزاری این رویداد را به گوش پیش ثبت‌نام از طریق پیامکهمه برساند و توجهات زیادی را به خودش جلب کند. اما این را هم فراموش نکنید که همین تبلیغات هزینه بسیار گزافی دارد و باید حسابی برای اجاره بیلبورد و تبلیغات اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی هزینه کنید!! البته راه بهتری هم هست که مطمئنم خیلی درباره‌اش نشنیدید: تبلیغات همایش با پیامک !

به همین بهانه در ادامه با من همراه شوید تا بیشتر دربارۀ تبلیغات رویدادها و همایش‌ها به کمک پیامک صحبت کنیم و بعد سراغ سامانه‌ای برویم که بتواند پاسخگوی نیازهایمان باشد.

تبلیغات همایش زمان‌بر یا پرهزینه ؟!

وقتی می‌خواهید یک همایش برگزار کنید، مطمئناً در خودتان این قابلیت را می‌بینید که آن را مجلل و با شکوه مدیریت کنید و البته از این برنامه حسابی استقبال شود. پس به تبلیغات نیاز دارید تا به دیگران خبر دهید، در حال تدارک برای اجرا برنامه‌ای هستید. در واقع اگر هیچ کس از این برنامه با خبر نشود یا خیلی مورد استقبال قرار نگیرد، به طور حتم ضرر خواهید کرد.

برای ثبت‌نام پیامکی جایزه تعیین کنید!بیشتر افرادی که قصد برگزاری رویداد، همایش یا گردهمایی دارند، شروع به چاپ بروشور می‌کنند. برای شبکه‌های اجتماعی تیزر می‌سازند و تعدادی هم تراکت و کارت ویزیت چاپ می‌کنند. بگذارید خیلی ساده بگویم که بسیاری از این روش‌ها منسوخ و قدیمی هستند و شاید خیلی به نتیجه دلخواه نرسند، از طرف دیگر همین مواردی که گفتم هزینۀ کمی هم ندارد.

حالا اگر روشی باشد که با هزینه خیلی خیلی مناسب‌تر برای همایش شما تبلیغات کند و خبر برگزاری این رویداد را خیلی ساده و سریع به گوش همه برساند، آیا توجهتان را جلب نمی‌کند؟ دقیقاً برای همین است که می‌خواهم شما را با سامانه ارسال اس ام اس آشنا کنم تا بتوانید برای تبلیغات همایش با پیامک استفاده کنید.

سامانه ارسال اس ام اس چیست؟

اول از همه بیایید با سامانه پیامکی آشنا شویم و بعد سراغ تبلیغات همایش با پیامک برویم. سامانه ارسال اس ام اس نرم افزاری آنلاین است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا با هزینه‌ای بسیار مناسب به صورت انبوه برای تعداد زیادی از مخاطبان پیامک بفرستند. همچنین اگر کاربر خط اختصاصی داشته باشد، می‌تواند پاسخ مخاطبانش را دریافت کند.

تبلیغات همایش با پیامک

حالا که با سامانه آشنا شدید، برای شروع تبلیغات همایش با پیامک مسیری را که در ادامه برایتان آماده کردم، دنبال کنید.

پیش ثبت‌نام از طریق پیامک

پیش ثبت‌نام از طریق پیامکدر زمان برنامه‌ریزی برای همایش یا گردهمایی حتماً می‌دانید که اول باید مراجعان پیش ثبت‌نام داشته باشند. بیایید و این پیش ثبت‌نام را این بار به پیامک بسپارید.

بعد از دریافت پنل، برای سامانه یک کلمه کلیدی مشخص کنید و بعد از مخاطبان بخواهید تا این کلمه کلیدی را همراه نام برای سامانه اختصاصی‌تان اس ام اس کنند. با این روش نام مخاطب و شماره‌اش به صورت خودکار در پنل ثبت شود. حالا هم شما مخاطبانی دارید که بر اساس تعدادشان باید برای همایش برنامه‌ریزی کنند و هم برای گردهمایی‌های بعدی فقط با ارسال یک پیامک مجدد می‌توانید از آن‌ها دعوت کنید.

برای ثبت‌نام پیامکی جایزه تعیین کنید!

در شروع تبلیغات همایش با پیامک روش‌های دیگر را فراموش نکنید. مثلاً تیزر تبلیغاتی‌تان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید. در توییتر فعال باشید و سراغ چاپ بروشور بروید، اما برای ثبت‌نام پیامکی جایزه تعیین کنید. مثلاً در پایان همایش از بین کسانی که با ارسال پیامک ثبت‌نام کردند یا در نظرسنجی پیامکی همایش شرکت داشتند، قرعه‌کشی برگزار کنید و جوایزی در نظر بگیرید.

می‌توانید با تعیین جوایز برای مخاطب او را برای حضور در گردهمایی و عضویت در خبرنامه پیامکی‌تان تشویق کنید. ما همیشه توصیه می کنیم که جوایزی که برای مخاطبتان ارزش مادی یا معنوی دارد، انتخاب کنید.

تخفیف برای شرکت کنندگان

تخفیف و قرعه‌کشی پیامکیهیچ چیزی بیشتر از یک تخفیف ویژه مخاطبان را خوشحال نخواهد کرد. اگر دوران دانشجویی یا سربازی یادتان باشد، به خاطر دارید که آن زمان تمام تلاش خود را می‌کردید تا با کم‌ترین هزینه بیشترین تفریح را داشته باشید و به کارهایتان برسید.

حالا هم که کسب‌وکاری دارید، وقتش است که از تخفیف به عنوان یک روش مشتری مداری استفاده کنید. می‌توانید تخفیف ثبت‌نام در همایش را به صورت انبوه پیامک کنید و هر کسی که پیش ثبت‌نامش را تا تاریخ معینی به صورت پیامکی انجام داد، وارد لیست قرعه‌کشی شوید.

ارسال کارت ویزیت

آخر از همه نوبت ارسال کارت ویزیت است. بیایید و برای یکبار هم که شده بیخیال روش‌های سنتی شوید. به جای چاپ بروشور و کارت ویزیت‌های تکراری که شاید تعدادی از آن‌ها گم شود و تعدادی دیگر به زباله تبدیل شود، از امکانات سامانه پیامکی استفاده کنید.

تمامی اطلاعات، آدرس محل کار یا لینک سایتتان را همراه با شماره تلفن در قسمت کارت ویزیت الکترونیکی پنل ذخیره کنید. حالا این کارت ویزیت را می‌توانید برای کسانی که پیش ثبت‌نام کردند، کسانی که همایش شرکت کردند و یا کسانی که در خبرنامه پیامکی و باشگاه مشتریان شما عضو شدند، ارسال کنید.

انواع روش‌های بازاریابی و تبلیغات آموزشگاه هاحتما بخوانید: انواع روش‌های بازاریابی و تبلیغات آموزشگاه ها

اگر ویدئو زیر را تماشا کنید، با نحوه تنظیمات پنل برای ارسال کارت ویزیت الکترونیکی آشنا خواهید شد:

جمع‌بندی

تبلیغات همایش با پیامکتا اینجا مسیری را به شما نشان دادیم تا بتوانید در تبلیغات همایش با پیامک از آن استفاده کنید. اگر هم یادتان باشد، گفتیم که این مسیر نیاز به استفاده از سامانه پیامکی دارد که همان کلید طلایی ماجراست.

حالا توصیه من به شما استفاده از سامانه ارسال اس ام اس ملی پیامک است که علاوه‌بر تمام امکانات و مزایای معرفی شده، ابزارهای تبلیغاتی، حذب و حفظ مشتری را تنها از طریق یک پیامک در اختیارتان قرار می‌دهد. تیم پشتیبانی هم در مورد مزایای پنل شما را مفصل راهنمایی خواهد کرد و می‌توانید همین امروز استارت برگزاری یک همایش و گردهمایی موفق را بزنید. در صورتی هم که نیاز به مشاوره رایگان داشتید، در انتهای همین متن برایمان بنویسید یا با 02163404 تماس بگیرید و با تیم کارشناسان فنی صحبت کنید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید