اگر شما قصد برگزاری یک رویداد مهم را دارید، مطمئنا می دانید که تبلیغات خوب می تواند در با شکوه برگزار شدن این رویداد موثر باشد. این رویداد می تواند یک کنسرت، برگزاری یک نمایشگاه، کنفرانس، حراج بزرگ و ... باشد. مطمئنا شما در خود این قابلیت را می بینید که رویداد خود را به صورت مجلل و با شکوه برگزار نمایید، اما اگر هیچ کس از اتفاق با خبر نشود، و حضور و توجه شما بسیار کم رنگ باشد، به طور حتم شما ضرر خواهید نمود. بیشتر افرادی که قصد برگزاری رویدادی مربوط به فعالیت شغلی خود را دارند به چاپ بروشور و کارت دست می زنند یا رویداد خود را در رادیو معرفی می کنند و از روشهای بسیاری که اکثرا روش های منسوخ و قدیمی هستند استفاده می کنند. شکی نیست که روش های بازاریابی نام برده شده در بالا به نوبه ی خود، بسیار خوب و تاثیر گذار هستند. اما چرا برای یک بار از بازاریابی پیامکی جهت اطلاع رسانی استفاده نکنید؟ بازاریابی پیامکی با هدف گیری دقیق مخاطبان و سرعت بالای انتقال اطلاعات می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر برگزاری رویدادهای شما داشته باشد. در این مقاله سعی داریم برایتان توضیح دهیم که چگونه می توانید با داشتن یک سامانه ارسال اس ام اس، رویدادهای خود را باشکوه تر و مجلل تر از گذشته برگزار نماییم.

از بازدیدکنندگان بخواهید که از طریق پیامک ثبت نام نمایند

اگر مدت کوتاهی برای برگزاری یک رویداد برنامه ریزی کرده باشید، قاعدتا می دانید که مرحله پیش ثبت نام چه اهمیت بالایی دارد. هنگامی که شما بدانید که چه تعداد بازدید کننده و مشتری دارید، بنابراین می دانید چه مقدار شرایط را فراهم کنید. مثلا چه مقدار غذا سفارش دهید، چه تعداد صندلی آماده کنید، به طور کلی شرایط را برای آسایش مخاطبان خود آماده کنید. می توانید مخاطبان و مشتریان بالقوه خود را تشویق کنید که از طریق پیامک ثبت نام نمایند. می توانید با ایجاد یک کلمه کلیدی از آنها بخواهید که آن را به خط اختصاصی شما ارسال نمایند. با این کار نه تنها شما از مخاطبان خود دعوت می کنید که در کسب و کار شما فعالیت نمایند، بلکه شما اطلاعاتی کلی برای آماده سازی رویداد خود جمع آوری می نمایید.

برای نام نویسی در کنفرانس "جهان رایانه" کلمه ثبت نام را به شماره 88003373-021 ارسال نمایید.

با دادن یک جایزه مخاطبان بیشتری را جذب کنید

شما می توانید با تعیین جوایزی برای مخاطبان آنها را تشویق کنید که از رویداد شما حمایت نمایند. ما همیشه توصیه می کنیم که جوایزی ویژه را که می دانید برای بازدیدکنندگان ارزشی مادی یا معنوی دارد برای رویداد های خود انتخاب نمایید. با این کار توجه مخاطبان را به خوبی به سمت خود جلب می کنید و در نهایت فهرست اعضای ثبت نامی طولانی تری خواهید داشت.

با خرید 3 پیراهن از حراج فروشگاه Dorothy یک پیراهن به رایگان دریافت کنید.

تخفیف ویژه

هیچ چیزی بیشتر از یک تخفیف ویژه مخاطبان شما را خوشحال نخواهد کرد. اگر دوران دانشجویی یا سربازی خود را به یاد داشته باشید یادتان خواهد آمد که در آن زمان تمام تلاش خود را می کردید که با کم ترین هزینه بیشترین تفریح را انجام دهید. تمام تلاش خود را انجام می دادید تا با کم ترین هزینه، به کارهای خود رسیدگی کنید. این روش نوعی مشتری مداری محسوب می شود. شما باید شرایطی را برای مشتریان خود فراهم آورید تا آنها بتوانند با هزینه ی کم تری به فعالیت های خود رسیدگی کنند. این کار می تواند نام شما و رویدادتان را بر سر زبان ها بیاندازد.

تخفیف 40% کارگاه آموزشی سفال سازی. فقط تا پایان اسفند ماه فرصت دارید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید