چگونه از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بازاریابی خود جلوگیری نمایید؟

چگونه از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بازاریابی خود جلوگیری نمایید؟

Engagements Icon
0


در ملی پیامک، هر از چندگاهی دوست داریم که مطلبی عمومی در رابطه با تجارت و بازاریابی برای شما عزیزان ارائه نماییم. بیشتر کاربران ما دارای تجارت و کسب و کاری کوچک و یا بزرگ هستند، و ما می دانیم که این گونه مقالات می تواند آنها را در رونق بخشیدن به کسب و کارشان یاری دهد. ما با افتخار اعلام می کنیم که وبلاگ ملی پیامک یکی از بهترین و برترین سایت های تولید کننده محتوا در ایران می باشد، و ما سعی داریم که در تمامی مقالاتی که ارائه می کنیم راهکاری را پیش پای شما دوستان قرار دهیم تا کسب و کارتان به تدریج بهبود یابد.

احتمالا شما هم این اصطلاحات را تا کنون شنیده اید "برای به دست آوردن پول باید پول خرج کرد." یا اینکه "پول، پول میاره.". این دو اصطلاح واقعا درست هستند، اما چگونه می توانید بفهمید که بیش از اندازه هزینه کرده اید یا بیشتر هزینه ای که انجام داده اید هدر رفته است؟ در زیر سه راهکار برای شناسایی این اتفاق برایتان آورده ایم. با توجه به این سه نکته شما می توانید میزان هزینه های خود را مدیریت نمایید و از هدر رفتن سرمایه خود جلوگیری کنید.

میزان هزینه ی انجام داده شده شما برگشت داده نمی شود

شاید این نکته بسیار شفاف باشد، اما هزینه کردن 2 میلیون تومان در ماه برای کمپین تبلیغاتی تان نشانه ی موفق بودن شما نخواهد بود. اگر شما در ماه این مبلغ را هزینه ی انجام تبلیغات خود کنید و از طریق آن 10 میلیون تومان سود داشته باشد، نشانگر این است که به درستی تبلیغات خود را انجام داده اید. یادتان باشد که همیشه باید مقدار سود حاصل از سرمایه خود را ارزیابی نمایید تا مطمئن شوید که سرمایه شما به هدر نمی رود.

تیم پشتیبانی ضعیفی در اختیار دارید

ممکن است که سود حاصل از سرمایه شما بسیار بالا باشد، اما تیم مشتریان شما در دسترس نباشند. به شما پیشنهاد می کنیم که برای این موضوع چاره ای بیاندیشید. بیایید از این زاویه به این مسئله بیاندیشیم، شاید شما اکنون در حال دریافت سود حاصل از سرمایه گذاری خود هستید اما اگر این سود دهی در آینده متوقف گردد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر کمپین تبلیغات شما موفقیت خود را از دست داد و عملکرد آن به مراتب ضعیف شد؟ مطمئنا در این هنگام شما به تیم پشتیبانی احتیاج دارید که بتوانید بر توانایی هایشان تکیه کنید. شما به تیم پشتیبانی احتیاج دارید که بتواند به شما نشان دهد که چه در چه جایی از فعالیت خود عملکرد ضعیفی دارید. و بتواند مشکل شما را به راحتی برطرف سازد.

شرکا و همکاران شما از نیازهای اختصاصی شما آگاهی ندارند

شاید شرکا و همکاران تبلیغاتی شما، یا شرکتی که کارهای تبلیغاتی شما را مرتبا انجام میدهد، همواره سعی دارد خدمات و محصولی را که به آن نیاز ندارید را به شما بفروشد. یا شاید، هنگامی که می خواهید به آنها بگویید که پروژه و برنامه خاصی را کنسل کنند، برای پاسخگویی در دسترس نیستند. سعی کنید که همیشه با افرادی همکاری کنید که به کسب و کار شما برایشان مهم باشد و موفقیت را به شما تضمین دهند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید