نمایشگاه ماشین: اتومبیل‌های خود را در زمان کوتاهی بفروشید!

نمایشگاه ماشین: اتومبیل‌های خود را در زمان کوتاهی بفروشید!

Engagements Icon
2


نمایشگاه ماشیناگر نمایشگاه ماشین دارید یا در کار خرید و فروش اتوموبیل هستید، پیشنهاد می‌کنم با پنل پیامکی به عنوان یکی از روش‌های نوین تبلیغات آشنا شوید. مطمئن باشید که در انتهای این متن با دید بهتری می‌توانید وارد دنیای تبلیغات شوید و نیازی هم به پرداخت هزینه‌های هنگفت ندارید.

پنل پیامکی چیست؟

سامانه ارسال پیام کوتاه نرم افزاری آنلاین و تحت وب است که برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه استفاده می‌شود. سامانه پیامکی دو خط عمومی و اختصاصی در اختیارتان قرار می‌دهد که خطوط عمومی بین کاربران مختلف مشترک است و قابلیت دریافت پاسخ مشتری ندارد. از طرف دیگر خط اختصاصی منحصر به کاربر است و قابلیت دریافت پاسخ از سوی مخاطب هم دارد.

سامانه ارسال پیامک برای نمایشگاه ماشین

نمایشگاه ماشینمدیریت نمایشگاه ماشین و فروشندگی خودرو یکی از آن مشاغلی است که موفقیتش نیاز به فروشنده‌ای متخصص و متمرکز دارد. در این حوزۀ کاری لازم است که شما بتوانید با زبان مشتری با او صحبت کنید تا او را بتوانید به خرید خودرو ترغیب کنید.

در حال حاضر تقریباً هر محصولی که بتوان تصور کرد به صورت اینترنتی و آنلاین قابل خرید است، اما فروشندگان ماشین همچنان روش‌های قدیمی و مستقیم را ترجیح می‌دهند. برای چنین معاملۀ کلانی لازم است که دو طرف یکدیگر را حضوری ملاقات کنند. با این حال، حتی اگر اینترنت به کمک اتوگالری شما نمی‌آید، پیامک می‌تواند برای فروش ماشین‌های بیشتر به شما یاری دهد. در این مطلب، داستان استفادۀ موفقیت‌آمیز از پیامک برای فروش خودرو را برایتان بازگو می کنیم.

موفقیت فروشندۀ استرالیایی

مدتی پیش یک فرشندۀ استرالیایی خودروهای مزدا، یک پیشنهاد پیامکی را به لیست 5500 نفره از شماره‌های خود ارسال کرد و به آن‌ها یک حراج دو روزه را اطلاع داد. تمام کاری که مخاطبان این پیام باید انجام می‌دادند این بود که در جواب پیامک کلمۀ مزدا را ارسال کنند و به این ترتیب شامل تخفیف‌های ارزشمندی شوند که این فروشنده در نظر گرفته بود.

در نهایت 79 نفر از این لیست کلمه مزدا را به فروشنده ارسال کردند و با فروشنده تماس گرفته بودند تا اطلاعات بیشتری بدست آورند. در نتیجۀ این تلاش‌ها، فروشندۀ مذکور موفق شد ظرف 2 روز 23 خودرو به فروش برساند، یعنی رقمی که اکثر مدیران فروش حاضرند برای رسیدن به آن خودشان را به آب و آتش بزنند.

شروع بازاریابی پیامکی

خدمات پیامکیسادگی و جذابیت متن پیامک، تمرکز روی برندینگ و ایجاد محدودیت زمانی برای خرید همان نکاتی بودند که رعایت کردن آن‌ها در حوزه بازاریابی پیامکی نمایشگاه ماشین برای رسیدن به این تعداد فروش کافی بود، اما قسمت فوق‌العاده این است که می‌توانید برنامۀ تبلیغاتی‌تان را طوری تنظیم کنید که لیستی از شماره تلفن علاقه‌مندان به خرید خودرو را هم داشته باشید و در نتیجه برای تبلیغات آینده هدفمندتر عمل کنید.

پس همین حالا برای دریافت پنل پیامکی اقدام کنید و رونقی به تبلیغات نمایشگاه ماشین و کسب‌وکارتان بدهید.

جمع‌بندی

خب تا اینجا می‌دانید که نمایشگاه ماشین هم مثل هر کسب‌وکار دیگری می‌تواند از بازاریابی پیامکی استفاده کند. اگر در این حوزه نیاز به مشاوره‌های بیشتری دارید، پیشنهاد می‌کنم با 02163404 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی ملی پیامک استفاده کنید.

برای دریافت پنل پیامکی هم می‌توانید در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید تا در کمتر از چند ساعت بتوانید به مزایای پنل و ابزارهای مختلف ارسال اس ام اس تبلیغاتی دسترسی داشته باشید. همچنین از آموزش‌های ویدئویی آپارات ملی پیامک برای رونق و تنوع تبلیغاتتان استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید