دیدوگرام

آیا تا به حال بر روی اینستاگرام تبلیغات انجام داده‌اید؟ اگر پاسختان مثبت است که حتماً می‌دانید یک تبلیغ ساده بر روی یک صفحه معمولی اینستاگرام، چقدر نیازمند هماهنگی است. حال اگر قصد  داشته باشید بر روی یک صفحه پربازدید و محبوب اینستاگرام تبلیغ کنید، این هماهنگی‌ها دو چندان می‌شود. گاهی حتی ممکن است با هر یک از ادمین‌های آن صفحه به صورت جداگانه صحبت کنید.

حال تصور کنید با هزاران زحمت تبلیغ خود را در صفحه‌ای با 500 هزار فالوور درج می‌کنید و در نهایت، نتیجه آن‌چیزی نخواهد بود که انتظارش را داشتید! آیا می‌دانید چرا؟

خب، تبلیغات در اینستاگرام آنطور نیست که شما تصور می‌کنید. هیچ‌وقت گول تعداد فالوورهای یک صفحه را نخورید زیرا ممکن است نیمی از فالوورهای صفحه مورد نظر شما غیرواقعی باشند. به این ترتیب شما به نتیجه مورد نظر خود نخواهید رسید.

اینجا دقیقاً جایی است که وبسایت دیدوگرام وارد ماجرا می‌شود. اینستاگرام نیز مانند هر شبکه اجتماعی دیگری است. آن چیزی که در تبلیغات شبکه اجتماعی اثر بخش است، واقعی بودن کاربران و میزان تعامل (یا همان Engagement) آن‌ها با صفحه‌شان است. از همین رو، بهتر است تبلیغ خود را بر روی صفحه‌ی اینستاگرامی با 10 هزار فالوور واقعی نمایش دهید تا اینکه به دنبال صفحه‌ای با 100هزار فالوور غیرواقعی باشید.

شاید بپرسید خب، این وسط دیدوگرام چه نقشی دارد؟ دیدوگرام رابط بین شما و صفحات اینستاگرام محبوب است. دیدوگرام با تمامی صفحات محبوب و پربازدید اینستاگرام در ارتباط است و آن‌ها را بر اساس موضوع در سامانه خود ترتیب بندی کرده است. به این ترتیب، تنها کافیست در دیدوگرام ثبت نام کرده و صفحات مورد نظر خود را جهت تبلیغات انتخاب کنید. همین!

در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که دیدوگرام چه امکاناتی را برای تبلیغات در اینستاگرام در نظر گرفته است.

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

تبلیغات بازدید اینستاگرام در دیدوگرام به این صورت است که شما یک ویدیوی 1 دقیقه‌ای جهت معرفی کسب‌و‌کار یا محصول خود  آماده می‌کنید. سپس به تیم ما سفارش می‌کنید که می‌خواهید ویدیوی تبلیغاتی‌تان در اینستاگرام 1 میلیون بازدید دریافت کند.

از این جا به بعد، روند کار را بچه‌های دیدوگرام انجام خواهند داد. کارشناسان دیدوگرام تمام هماهنگی‌های لازم را با صفحات مختلف انجام می‌دهند تا ویدیوی تبلیغاتی شما طی یک شبانه‌روز منتشر شود. این روند تا زمانی که تعداد نمایش ویدیوی شما به حد نساب برسد، ادامه پیدا می‌کند.

نکته حائز اهمیت این است که در تعداد بازدید اینستاگرام نمی‌توان تقلب کرد. بنابراین می‌توانید از تعداد بازدید کاربران مطمئن باشید.

تبلیغات در صفحات پر بازدید اینستاگرام

همانطور که گفتیم، دیدوگرام صفحات با فالوور واقعی را به صورت یک فهرست کامل به همراه تعرفه و تخفیف ویژه در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید با انتخاب صفحات مورد نظر، تبلیغات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

ربات اینستاگرام

احتمالاً شما هم در اینستاگرام با صفحاتی برخورد داشته‌اید که شما را فالو کرده و پس از مدت کوتاهی آنفالو می‌کنند یا در زیر تصاویر اینستاگرام شما کامنت‌های غیرمرتبط ثبت می‌کنند.

مطمئناً انجام چنین کاری توسط یک شخص، بسیار سخت و زمان بر خواهد بود. با این حال، با استفاده از ربات اینستاگرام دیدوگرام می‌توانید اکانت خود را مدیریت کنید. ربات اینستاگرام دیدوگرام می‌تواند به تعداد نامحدود صفحه را فالو و پس از مدت زمان کمی آن‌ها را آنفالو کند.

همچنین می توانید هشتگ های مرتبط خود با کسب و کار خود را مشخص کنید تا نسبت به درج کامنت با متون مورد نظر شما و لایک تصاویر ربات به صورت خودکار اقدام کند.

موضوعی که ربات اینستاگرام دیدوگرام را جذاب می کند، قابلیت انتخاب محدوده جغرافیایی خاص برای جذب مخاطب است. یعنی شما می توانید مناطق مختلف را مشخص کنید تا سیستم به صورت خودکار بر روی مناطق جغرافیایی و اشخاصی که تصاویر خود را در آن مناطق ثبت کرده اند، اقدام به فالو، ثبت کامنت، لایک و ... کند.

تبلیغات در صفحات اینفلوئنسرها

تب اینستاگرام باعث به وجود آمدن پدیده‌ای با نام سلبریتی اینستاگرام شد. این افراد یا صفحات به دلیل خلاقیت و رفتارهای متفاوت خود توجه کاربران را به خود جلب کردند. همین موضوع باعث بالا رفتن تعداد فالوورهای این عزیزان شد. فالوورهایی که عموماً واقعی هستند.

شما با استفاده از خدمات دیدوگرام می‌توانید جهت تبلیغ در صفحات اینفلوئنسر اینستاگرام اقدام نمایید تا این عزیزان تاثیرگذار با شیوه جالب خود محصولات شما را به کاربران معرفی کنند.

 وبلاگ دیدوگرام

اگر به دنبال یادگیری ترفند ها و آموزش های تلگرام و اینستاگرام هستید یا قصد دارید از این راه درآمد داشته باشید می توانید وبلاگ دیدوگرام را مطالعه کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید