آیا می‌دانید 95 درصد پیامک‌های تبلیغاتی خوانده می‌شوند؟

آیا می‌دانید 95 درصد پیامک‌های تبلیغاتی خوانده می‌شوند؟

Engagements Icon
3


امروزه پیامک یکی از راه های ارتباطی سریع، مهم و جدا نشدنی زندگی مدرن محسوب می شود. ما هر روز به تمام دوستان، خانواده و همکارانمان پیامک می فرستیم. از پیامک هایی که از طرف بانک ارسال می شوند و موجودی حساب شما را اعلام می کنند گرفته تا پیامک هایی که تاریخ رزرو هتل را تایید می کنند و پیامک های امنیتی که برای شناسایی کاربران در فضای مجازی استفاده می شوند، همگی زندگی ما را سریع، ساده و امن می کنند. حالا تصور کنید که استفاده از پیامک تبلیغاتی در مشاغل می تواند تا چه اندازه تاثیر گذار باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی معجزه پیامک تبلیغاتی بپردازیم و به شما نشان دهیم که چطور بازاریابی پیامکی می‌تواند روی کسب و کارتان تاثیر مثبت داشته باشد.

از معجزه پیامک تبلیغاتی غافل نشوید، 95 درصد آنها خوانده می‌شوند!

به خاطر داشته باشید که دنیای تکنولوژی حول گوشی های هوشمند می‌گردد و باید با استفاده از سرویس‌های مرتبط به گوشی تبلیغ کنید تا با مشتری ها ارتباط برقرار کنید و اعتمادشان را جلب کنید. اگر تا امروز از کمپین های پیامک تبلیغاتی استفاده نکرده اید بیشتر از این زمان را از دست ندهید.

استفاده از پیامک تبلیغاتی یکی از واجبات پیشرفت در هر کسب و کاری است.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا کسب و کارها تا این حد به سیستم پیامکی وابستگی دارند؟ چون ما به یک راه ارتباطی جهانی و قابل اعتماد نیاز داریم و فقط پیامک می تواند به این نیاز پاسخ بدهد. حالا موقعیتی به وجود آمده که روزانه 20 میلیارد پیامک در سراسر جهان رد و بدل می شود.

با وجود اینکه درصد موفقیت پیامک های تبلیغاتی خیلی بالاتر از تبلیغات ایمیلی است، هنوز هم کسب و کارها درصد زیادی از تبلیغاتشان را به واسطه ی ارسال ایمیل انجام می دهند. به بیان دیگر تبلیغات ایمیلی متداول تر از تبلیغات پیامکی است.

قطعا صاحبان کسب و کارهای مختلف هنوز هم در مورد قابلیت های مختلف سرویس پیامکی و تاثیر آن در آگاهی بخشی به مشتری ها اطلاعات کافی ندارند.

از معجزه پیامک تبلیغاتی غافل نشوید، 95 درصد آنها خوانده می‌شوند!

ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی هیچ محدودیتی ندارد

ارسال و دریافت پیامک تقریبا در تمام کشورهای دنیا و روی تمام مدل های گوشی، قابل انجام است. به علاوه همه ی مردم، همیشه گوشی هایشان را به همراه دارند. حتی در خواب!

برای دریافت پیامک به گوشی هوشمند یا اتصال اینترنت هم نیازی نیست. به علاوه برای باز کردن پیامک نیازی به ثبت نام، وارد شدن به حساب کاربری و دانلود کردن فایل های مختلف نیست و پیام شما مستقیما به دست مخاطب می رسد.

95 درصد پیام‌ها خوانده می‌شوند

آمار و ارقام دروغ نمی گویند. جالب است بدانید که 90 درصد مردم تا سه دقیقه پس از دریافت پیامک آن را مطالعه می کنند. در مجموع 95 درصد از مردم پیامک های تبلیغاتی دریافت شده را باز و متن آن را مطالعه می کنند. واقعیت این است که بخش زیادی از مخاطب ها حوصله ی مطالعه ی متن های طولانی و کسل کننده را ندارند. در نتیجه پیامک ها با توجه به اینکه متن کوتاهی دارند، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

از معجزه پیامک تبلیغاتی غافل نشوید، 95 درصد آنها خوانده می‌شوند!

بر خلاف تبلیغات ایمیلی، مشتری هایی که پیامک تبلیغاتی دریافت می کنند داوطلبانه شماره ی خود را در اختیار مشاغل قرار داده اند. به همین دلیل با رضایت کامل آن را مطالعه می کنند و این دسته از پیامک ها مانند هزاران ایمیل تبلیغاتی مزاحم، ناخوانده باقی نمی مانند. متاسفانه فقط 20 تا 30 درصد از ایمیل های تبلیغاتی خوانده می شوند. به علاوه بررسی و مطالعه ی ایمیل ها به زمان زیادی نیاز دارد.

از معجزه پیامک تبلیغاتی غافل نشوید، 95 درصد آنها خوانده می‌شوند!

با استفاده ی صحیح از این سرویس، پیامک های تبلیغاتی موفق ارسال کنیم

پیامک ها معمولا کوتاه هستند، در نتیجه مطالعه ی آن ها زمان زیادی نمی برد. بهتر است با اضافه شدن لینک محصول یا خدمات مورد نظر به متن پیامک، مشتری را مستقیما به هدف برسانید. موفقیت در کسب وکار یعنی توانایی ما در فروختن محصول به مشتری بالقوه.

با توجه به اینکه 54 درصد از مردم روزانه یک بار پیامک تبلیغاتی دریافت می کنند، نیمی از این تعداد مستقیما دست به خرید محصول می زنند. این عدد شگفت انگیز است! با این حال باید به خاطر داشته باشیم که 80 درصد از کاربران ترجیح می دهند فقط دو بار پیامک تبلیغاتی در ماه دریافت کنند.

پنل پیامکی، مدیریت ساختمان را ساده و راحت می‌کند!حتما بخوانید: پنل پیامکی، مدیریت ساختمان را ساده و راحت می‌کند!

شما می توانید محتوای پیامک را با شبکه های اجتماعی و وب تلفیق کنید. به این ترتیب مشتری نسبت به کسب و کار شما کنجکاو می شود و در بهترین حالت، دست به خرید محصول یا خدمات می زند.

برای شروع از سامانه پیامکی ملی پیامک استفاده کنید. این سرویس که ارسال و دریافت انبوه پیامک استفاده می‌شود، یک سامانه‌ی معمولی نیست. بلکه سرویس قدرتمندی ست که مخاطب‌ها را جذب و آن‌ها را به مشتریان دائمی شما تبدیل می‌کند.

نتیجه گیری

با توجه به اینکه 95 درصد از پیامک ها خوانده می شوند و ثابت شده که این سرویس بین روش های تبلیغاتی مختلف موفق‌ترین راه است و از تبلیغات ایمیلی هم پیشی گرفته، استفاده از پیامک های تبلیغاتی انبوه می تواند سرنوشت کسب و کار شما را کاملا تغییر دهد. با این حال تنها نیمی از کسب وکارهای سراسر جهان از این موقعیت فوق العاده استفاده می کنند و نیمی دیگر از مزایای بی شمار آن کاملا بی بهره هستند. آیا بهتر نیست از تمام امکاناتی که در اختیار داریم در جهت موفقیت کسب و کارمان استفاده کنیم؟

در صورتی که به دنبال استفاده از خدمات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به صورتی گروهی هستید، می‌توانید با شماره تلفن 63404-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک، شما را در زمینه استفاده از بازاریابی پیامکی به صورت رایگان راهنمایی کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید