30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
5 دلیل برای شروع استفاده از بازاریابی پیامکی

5 دلیل برای شروع استفاده از بازاریابی پیامکی

2

شروع استفاده ار بازاریابی پیامکی

از نظر ما، بازاریابی پیامکی می تواند تاثیر مثبتی بر روی هر نوع کسب و کار داشته باشد. چه به عنوان ابزاری خدماتی استفاده شود، چه برای فروش بیشتر، چه برای برقراری ارتباط داخلی با کارمندان. فرقی نمی کند. در همه موارد، استفاده از بازاریابی پیامکی باعث رشد و ارتقا سطح ارتباطات خواهد شد. اما، ممکن است به عنوان یک تاجر و صاحب کاری که به تازگی با این پدیده آشنا شده است با خود فکر کنید "آیا زمان استفاده از بازاریابی پیامکی فرا رسیده است؟" یا "چه زمانی باید از سامانه ارسال اس ام اس برای کسب و کار خود بهره ببرم؟". به عنوان یکی از برترین ارائه کننده ها خدمات ارسال پیامک، جوابی که به شما خواهیم داد چیزی نیست جز: هرچه سریعتر بهتر. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از پیامک تبلیغاتی، مقرون به صرفه بودن آن است. مقدار پولی که شما از طریق استفاده از سامانه پیام کوتاه کسب می کنید، بسیار بیشتر از مقدار سرمایه گذاری تان برای راه اندازی کمپین تبلیغات پیامکی تان خواهد بود. برای درک بهتر این موضوع، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

بازاریابی از طریق ایمیل برایتان موفقیتی نداشته است

سرعت ارسال پیامک و ایمیل باعث شده است که هر دو روش بازاریابی را در یک متد از بازاریابی دسته بندی کنند. اما فرق بزرگی که میان بازاریابی پیامکی و بازاریابی از طریق ایمیل وجود دارد، آمار باز کردن و مطالعه ی پیغام ها می باشد. از آنجایی که وسیله دریافت کردن اس ام اس، تلفن همراه می باشد، آمار بازدید و خواندن پیامک به مراتب بالاتر از ایمیل می باشد. آمار نشان داده است که پیامک های ارسالی، معمولا ظرف 3 دقیقه ابتدایی خوانده می شوند. این در حالی است که ایمیل ها به طور میانگین بین 6 تا 12 ساعت پس از ارسال خوانده می شوند. همچنین اس ام اس نمی تواند مانند ایمیل در میان تعداد بسیاری اسپم گم شود.

مشتریانتان از آگهی ها و پیشنهادات تکراری شما خسته شده اند

اگر شما دائما در حال ارسال یک ایمیل به مشتریانان هستید یا هر هفته پیشنهاد ها و تخفیف های یکسانی را ارائه می کنید، پس از مدتی مشتریانتان نسبت به پیشنهاداتتان بی تفاوت خواهند شد. اگر مشتریان دائم شما نیز دیگر اهمیتی به کسب و کار شما ندهند، چگونه می خواهید فروش خود را افزایش دهید؟ راه حل: بازاریابی پیامکی.

تعداد مشتریان ثابت شما افزایش یافته است، اما شما می خواهید که مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب نمایید

شاید اکنون در حال انجام این کار هستید. یک هفته تخفیف هایی برای جذب مشتریان جدید ارائه می کنید و هفته دیگر برای ترغیب مشتریان ثابتتان تخفیف بگذارید و پس از گذشت و با نزدیک شدن مناسبتی خاص تخفیف کلی برای مشتریان خود قائل شوید. آیا تا به حال فکر کرده اید که تخفیف های خود را به طور همزمان ارئه کنید؟ شما می توانید با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس به راحتی این کار را انجام دهید، تنها کافیست که فهرست مشتریان خود را تقسیم بندی کنید.

می خواهید که با کارکنان خود ارتباطی سریع باشید

مطمئنا تمامی کارکنان یک سازمان برای برقراری ارتباط بهتر از ایمیل استفاده می کنند، اما به یاد داشته باشید، آنها احتمالا 24 ساعته اکانت ایمیل خود را بررسی نمی کنند. استفاده از پیامک برای برقراری ارتباط بهتر و سریعتر با همکاران این امکان را می دهد تا خلاقیت و سازندگی کارکنان افزایش یابد و همچنین با استفاده از آن می توانید مطمئن شوید که همه کارمندان به درستی به وظایف خود عمل می کنند.

بودجه تبلیغات شما محدود است

خبر بسیار خوب این است که استفاده از سامانه اس ام اس بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. حتی برخی از شرکت های ارائه کننده خدمات ارسال پیامک، در ابتدا به شما پنل رایگان اهدا می کنند تا بتوانید به مدت چند روز استفاده از این سامانه را تجربه نمایید و در صورت رضایت کامل، اقدام به خرید کنید. در ملی پیامک ما به همه کسب و کارها احترام می گذاریم و هدف ما رشد و ارتقای کسب و کارهاست. چه کسب و کارهای کوچک و چه شرکت های بزرگ.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید