حقایقی درباره بازاریابی پیامکی که تنها در ملی پیامک به شما خواهند گفت

حقایقی درباره بازاریابی پیامکی که تنها در ملی پیامک به شما خواهند گفت

Engagements Icon
0


حقایقی درباره بازاریابی پیامکی که تنها در ملی پیامک به شما خواهند گفت

علی رغم اینکه ملی پیامک به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه کننده خدمات سامانه پیامک شناخته شده است، اما ما همواره به دنبال آموزش راهکارهای جدید به کاربران خود هستیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که خدمات ما به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه می شوند و در این بین دیگر خطایی وجود ندارد. در این میان، برخی اوقات ما نکات و باورهای درستی را در رابطه با بازاریابی پیامکی یاد می گیریم. تعداد بسیاری از کاربران تازه وارد ما تصوراتی غیر واقعی از پنل اس ام اس در ذهن خود دارند، و هیچ اطلاعی از توانایی های بالای یک سامانه پیامک ندارند.

امروز ما در نظر داریم تا برخی از این تصاویر غیر واقعی را برای کاربران خود بشکنیم و حقایق را درباره بازاریابی پیامکی برای شما بیان کنیم. پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

میزان مشاهده و مطالعه پیامک های تبلیغاتی بسیار بالاتر از ایمیل های تبلیغاتی است.

بر اساس مطالعه انجام شده توسط سایت PewResearch.org، میزان بازگشایی ایمیل های تبلیغاتی 22% می باشد در حالیکه که میزان بازگشایی پیامک های تبلیغاتی 98% می باشد. این اعداد و ارقام حتی با یکدیگر قابل مقایسه نیستند. اگر شما اکنون فعالیت های بازاریابی خود را از طریق ایمیل انجام می دهید، هیچ دلیلی وجود ندارد که نخواهید از پنل ارسال اس ام اس استفاده نکنید.

بر خلاف باور عمومی، خریدن شماره های تلفن کاملا غیر قانونی است و اعتبار فهرست خبرنامه شما را از بین می برد

هر از گاهی در بین کاربران ما فردی پیدا می شود که تعداد بسیاری بانک تلفن همراه را خریداری کرده است و قصد دارد تا همه آنها را به فهرست خبرنامه پیامکی خود بیافزاید. نه تنها انجام این کار غیر قانونی است، بلکه در طولانی مدت عملکرد خبرنامه شما را به شدت تضعیف می کند. اگر شما پیامک های خود را به افرادی ارسال نمایید که هیچ علاقه ای به دریافت پیامک های شما ندارند، مطمئنا کمپین تبلیغاتی شما هیچ تاثیری بر کسب و کارتان نخواهد گذاشت.

بازاریابی پیامکی مقرون به صرفه است و در برخی موارد کاملا رایگان

بازاریابی پیامکی یکی از سریعترین و مقرون به صرفه ترین روش های ارتباطی می باشد. ما برنامه های خود را با هدف برطرف کردن محدودیت های مالی صاحب کاران کوچک ارائه می کنیم. ملی پیامک حتی برای کاربرانی که فقط می خواهند سامانه پیامکی ما را آزمایش کنند، پنل ویژه دارد.

کارآیی بازاریابی پیامکی مانند راه اندازی اپلیکیشن موبایل نیست

در برخی اوقات، کاربران ما با ملی پیامک تماس می گیرند و از ما می خواهند که برایشان یک اپلیکیشن موبایل طراحی کنیم. هر چند بازاریابی پیامکی ممکن است برخی ویژگی های بازاریابی پیامکی را نداشته باشد، اما چیزی کمتر از آن ندارد. پیشنهاد ما این است که از این دو روش ارتباطی با یکدیگر استفاده نمایید تا بتوانید روابط خود را با مشتریان مستحکم کنید و فروش بیشتری را کسب نمایید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید