30% تخفیف خرید پنل پیامکی به مناسبت عید فطر، فقط تا 23 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
مزایا و کاربردهای سامانه ارسال پیام کوتاه برای جواهرفروشی ها

مزایا و کاربردهای سامانه ارسال پیام کوتاه برای جواهرفروشی ها

1

پیام کوتاه یکی از موثرترین و راحت ترین روش های ارتباط با افراد پر مشغله است. یک پیامک حاوی متنی کوتاه و صریح به سرعت خوانده می شود و طبیعتا به همان شکل به آن پاسخ داده خواهد شد. این درحالی است دیگر روش های بازاریابی قدیمی مانند ایمیل های تبلیغاتی، دادن آگهی به روزنامه ها و حتی تماسهای تلفنی وقت بسیار زیادی از شما و مشتریانتان خواهند گرفت و همچنین بسیار پر هزینه می باشند. ارسال پیام کوتاه در حال حاضر کم هزینه ترین سیستم بازاریابی به شمار می آید. به این ترتیب که میزان هزینه صرف شده برای یک پیامک نسبت به مقدار دریافت پول از طریق آن، تقریبا صفر می باشد. نکته ی دیگر در رابطه با تبلیغات پیامکی، میزان بازدهی و اثرگذاری آن می باشد. برای نمونه، ایمیل های تبلیغاتی را در نظر بگیرید. ایجاد یک کمپین ایمیل تبلیغاتی مدت زمان زیادی را می خواهد و متاسفانه آمار نشان می دهد که تنها 25% از ایمیل های تبلیغاتی توسط مخاطبان و مشتریان خوانده می شوند. این در حالی است که 95% از پیامک های تبلیغاتی توسط مخاطبان خوانده می شوند. این آمار می تواند نشان دهنده میزان اثر گذاری بازاریابی پیامکی باشد.

علاوه بر اینکه شما می توانید با استفاده از تبلیغات پیامکی افراد بیشتری را به سمت فروشگاه خود بکشانید، می توانید با استفاده از امکاناتی که سامانه ارسال پیام کوتاه در اختیارتان قرار می دهد با مشتریان خود بهتر ارتباط برقرار کنید. این کار باعث می شود تا تجارت شما در نظر مشتریانتان حرفه ای تر به نظر بیاید. همچنین میتوانید از این طریق مشتریانی وفادار و ثابت برای فروشگاه خود پیدا کنید. با استفاده از سامانه ی ارسال پیام کوتاه قادر خواهید بود که در مدت زمانی کوتاه ار طریق موثرترین ابزار ارتباطی، یعنی تلفن همراه با مشتریان خود در ارتباط باشید.

امروزه در سراسر جهان جواهرفروشی های بسیاری از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده می کنند. پس شما چرا با آن ها رقابت نکنید و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نکنید؟ اگر تا الان از مزایا و کاربردهای سامانه ارسال پیام کوتاه آگاهی داشتید اما نمی دانستید چگونه باید از آن استفاده نمایید، می توانید با خواندن این مطلب از برخی از مزایای این سیستم خدماتی پیشرفته آگاهی یابید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز مشتریان ، پیامک های خود را تنظیم نمایید. این پیامک ها می توانند همان چیزی باشند که مشتریان شما به آنها احتیاج دارند.

جواهر فروشی ها چه نوع پیامک هایی را ارسال می کنند؟

معمولا جواهرفروشی ها دارای مشتریان خاص خود هستند. کسانی که همواره به فکر خرید جواهر و زیور آلات می باشند. حتما با خود فکر می کنید که آیا یک جواهر فروشی به ارائه ی چنین خدماتی احتیاج دارد؟ بله. زیرا ارائه ی بهترین خدمات است می تواند نام جواهرفروشی شما را به عنوان یک برند در بین مردم مطرح سازد. فراموش نکنید که مشتریان شما بهترین منبع تبلیغاتی شما می باشند و رضایت آن ها از خدمات شما، می تواند مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه شما روانه سازد. در زیر به برخی از خدماتی که می توان با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه ارائه کرد، اشاره می کنیم.

ارائه کوپن های تخفیف:

همه ی افراد، به خصوص خانم ها، دوست دارند که جواهرآلات داشته باشند، اما مسئله ای که وجود دارد قیمت بالای آن ها می باشد. اگر می خواهید که مشتریان خود را به خرید بیشتر ترغیب کنید، کافی است که هر از گاهی با ارسال پیامک به تلفن های همراهشان، به آنها کوپن تخفیف ارائه کنید. شما می توانید بر اساس نوع تجارت و کسب و کار خود به آن ها تخفیف دهید. به عنوان مثال تخفیف ها می توانند فقط برای انگشتر های شما باشند یا می توانید گاهی به سرویس های عروس و داماد خود تخفیف دهید. حتی می توانید زمانی که کسب و کارتان کمی از رونق افتاده است و مانند گذشته فروش نداشته اید به مشتریان خود کوپن تخفیف ارائه کنید.

تخفیف 20% سرویس های عروس ایتالیایی به مدت یک هفته – جواهرفروشی دیاموند

رویدادها:

آیا محصول جدیدی به فروشگاه خود وارد کرده اید؟ آیا می خواهید کنفرانس و سمیناری را برگزار نمایید؟ آیا نماینده ی یکی از معروفترین برندهای جهان شده اید؟ می توانید تنها با ارسال یک پیامک تمامی اخبار درباره ی رویدادهای در پیش رو را به مشتریان خود اطلاع رسانی کنید. مطمئن باشید که مشتریان شما از این رویداد ها استقبال خواهند کرد.

جدیدترین مدل های انگشتر Piaget سال 2015 تنها در جواهرفروشی دیاموند

برقراری ارتباط دوستانه:

یکی از راه های موفق جلب مشتری برقراری ارتباط دوستانه می باشد. شما می توانید با شخصی سازی پیامک ها و قرار دادن نام مشتریان در ابتدای پیامک ها مانند یک دوست با آن ها برخورد نمایید. حتی می توانید با ازسال پیام تبریک در طول سال، تولد آن ها را تبریک بگویید و حتی تخفیفی را به عنوان هدیه برایشان در نظر بگیرید. مطمئن باشید این نوع برخورد با مشتریان در مدت زمانی مشخص کسب و کار شما را رونق خواهد داد و نام شما را به عنوان یک برند زبانزد خواهد کرد.

خانم نگین جهانگرد، زادروزتان مبارک. هدیه ی تولد شما تخفیف 20% از سرویس های ایتالیایی ما می باشد – جواهرفروشی دیاموند

پیامک های یادآوری:

فروشگاه شما می تواند با ارسال یک پیامک به مشتریان خدمات منحصر بفرد خود مانند خدمات پس از فروش را به آن ها یادآوری نماید. با ارسال یک پیامک به مشتریان می توانید به آن ها یادآوری کنید که اگر جواهری که از شما خریداری نموده اند به مشکلی دچار شده است، می توانند آن را نزد شما آورده تا مشکل را برای آن ها برطرف سازید.

تمامی محصولات جواهرفروشی دیاموند دارای گارانتی دائم العمر می باشند

نکاتی درباره نگهداری:

شما می توانید با ارسال هفتگی پیامک به مشتریان خود نکاتی را درباره ی نحوه ی نگهداری جواهرات به آن ها بگویید. این پیامک ها نظر مثبت مشتریان را نسبت به خدمات شما جلب می کند و میزان آگاهی و تخصص شما آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

هیچگاه مروارید را با محلول های پاک کننده، تمیز نکنید و سعی کنید که هر قطعه را در کیسه ای نرم و پارچه ای نگهداری کنید – جواهرفروشی دیاموند

برگزاری مسابقه:

شما می توانید با برگزاری مسابقه مشتریان را با کسب و کار خود درگیر نمایید و همچنین مشتریان جدیدی را به دست آورید . همه ی مردم دوست دارند که در یک قرعه کشی شرکت کنند و جایزه ای بدست آورند. بهتر است که به صورت ماهانه و یا فصلی اقدام به انجام این کار کنید.

با ارسال کد مسابقه ی درج شده بر روی رسید خرید خود به شماره ی 02163404 در قرعه کشی یک سرویس کامل شرکت کنید – جواهرفروشی دیاموند

 ***

نکات گفته شده در بالا تنها بخش کوچکی از خدمات قابل ارائه توسط سامانه ارسال پیام کوتاه به مشتریان می باشد. امیدواریم بتوانیم در آینده مزایا و کاربردهای بازاریابی پیامکی برای یک جواهرفروشی را به طور کامل بررسی نماییم. خوشحال می شویم که از نظرات و تجربیات شما در این زمینه آگاهی پیدا کنیم.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها 3 روز تست رایگان

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید