اهداف بازاریابی پیامکی شما در سال جدید چه خواهد بود؟

اهداف بازاریابی پیامکی شما در سال جدید چه خواهد بود؟

Engagements Icon
0


اهداف بازاریابی پیامکی شما در سال جدید چه خواهد بود؟

در ملی پیامک، یکی از آرزوهای ما این است که روزی برسد که همه ی کاربران ملی پیامک با استفاده از پنل اس ام اس کسب و کار پر رونقی داشته باشند. طبیعتا این امر در یک شب اتفاق نخواهد افتاد. اما، ما امیدواریم که در سال جاری بتوانیم مزایا و کاربردهای سامانه ارسال پیام کوتاه را برای تمامی مشاغل، به خصوص مشاغل کوچک به نمایش بگذاریم. این روش از بازاریابی نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه یکی از بهترین و پرسرعت ترین روش ها برای برقراری ارتباط با کارمندان و مشتریان می باشد که می توان گفت هیچ گونه رقیبی در این زمینه ندارد.

ما همیشه سعی می کنیم که راهکارهایی جدید و تازه را در زمینه استفاده از پنل اس ام اس به کاربران خود ارائه کنیم تا این نوع بازاریابی همواره سر پا باشد. در زیر می توانید راهکارهای پیشنهادی ما برای سال جدیدتان را مطالعه فرمایید.

سعی کنید به %10 از پیشنهادهای پیامکی تان پاسخ داده شود

هدف اصلی راه اندازی کمپین بازاریابی پیامکی دادن پیشنهادهای ویژه به مشتریان و ارتقا سطح کسب و کار می باشد. ما امیدواریم که در سال جدید حداقل به 10% از پیامک های تخفیف شما پاسخ داده شود. در زیر سه روش تحقق این هدف را برای شما نام برده ایم.

آیا شما مقالات ارائه شده در وبلاگ ملی پیامک را دنبال می کنید؟

بهتر است که همیشه خود را آموزش دهید. بدون داشتن اطلاعات وارد پنل نشوید و از آن استفاده نکنید. استفاده بدون داشتن آگاهی لازم از سامانه پیامک نتیجه ای در پی نخواهد داشت.

آیا به مشتریان خود پیشنهاد اختصاصی می دهید؟

اگر پیشنهاد ها و تخفیف های شما اختصاصی نیستند، هیچ شانسی برای افزودن مخاطب به فهرست خبرنامه پیامکی تان نیستید. همچنین اگر پیشنهاد شما خیلی معمولی باشد و ارزش کافی را برای مشتریانتان نداشته باشد، به فهرست خبرنامه پیامکی شما ملحق می شوند. برای مثال، 10% تخفیف پیشنهاد ویژه ای نیست. مسلما مشتریانتان بدون عضویت در خبرنامه پیامکی تان می توانند این تخفیف را از شما بگیرند.

آیا شما اطلاعات ارزشمندی را در پیامک هایتان فراموش کرده اید، مانند تاریخ انقضا؟

گاهی اوقات کاربران ما با برنامه ریزی دقیق کمپین بسیار خوبی را راه اندازی می کنند اما در انتها فراموش می کنند که جزییات مهمی را به آن اضافه نمایند. مانند کد تخفیف، کد غیر فعالسازی یا تاریخ انقضا.

باید بتوانید به صورت پیشرفته کلمه کلیدی انتخاب نمایید

آیا می دانستید چیزی به نام "کلمه کلیدی یدکی" وجود دارد؟ کلمه کلیدی یدکی لزوما کلمه ای اشتباه می باشد. برای مثال شما برای خبرنامه پیامکی خود یک کلمه ی کلیدی انتخاب می کنید، اگر کلمه ی انتخابی شما به صورت گسترده با غلط املایب برایتان تایپ و ارسال گردد، بدیت ترتیب بهتر است که این کلمه اشتباه را به عنوان کلمه کلیدی یدکی خود انتخاب نمایید. با استفاده از این روش، اگر کاربران شما کلمه ی کلیدیتان را به صورت اشتباه تایپ نمایند، باز هم به عضویت خبرنامه پیامکی شما در می آیند.

فهرست اعضای خبرنامه پیامکی تان باید هم اندازه یا بزرگتر از فهرست بازاریابی ایمیل شما باشد

شما می توانید با استفاده از سامانه پیامک تان ایمیل مشتریان خود را نیز به دست آورید. تنها کافیست که برای همه ی آنها یک پیامک ارسال کنید و از آنها بخواهید که در پاسخ ایمیل خود را برای شما ارسال نمایند. سعی کنید در سال جاری فهرست اعضای پیامک و ایمیلتان به صورت موازی و هماهنگ با یکدیگر کار کند. چه بهتر که بتوانید از چند طریق مختلف با کاربران خود در ارتباط باشید. هیچ دلیلی وجود ندارد که از این روش ها در کنار یکدیگر بهره نگیرید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید