افزایش تعداد مشترکین خبرنامه پیامکی

به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه کننده سامانه ارسال پیام کوتاه، مفتخریم اعلام کنیم که یاری رساندن در راه موفقیت تجاری کاربرانمان از اهداف اصلی ما می باشد. کارشناسان فنی ملی پیامک از هیچ گونه کمکی برای طولانی شدن فهرست اعضای خبرنامه ی کاربران دریغ نمی کنند، تا کاربران متوجه شوند که چقدر بازاریابی پیامکی می تواند بر روی کسب و کار آنها تاثیر گذار باشد. هنگامی که شما به جمع کاربران ملی پیامک بپیوندید، متوجه خواهید شد که استفاده از بازاریابی پیامکی بسیار آسان است و بر خلاف تصور بسیاری از افراد، آپولو هوا کردن نیست! اگر به ما اجازه دهید که با شما همکاری نماییم و به طور مداوم این همکاری را ادامه نماییم، مطمئنا رونق کسب و کار خود را مشاهده خواهید نمود.

گاهی اوقات، حتی حرفه ای ترین کاربران ما نیز در جذب مشتریان بیشتر به فهرست ارسال اس ام اس خود دچار مشکل می شوند. این امر کاملا طبیعی است. معمولا کاربران در ابتدا آنقدر سرگرم راه اندازی کمپین تبلیغات پیامکی خود می شوند که فراموش می کنند که با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند، مشتریان بیشتری را به خود جذب نمایند. به همین علت سعی کردیم در این مقاله چندین راه حل برای افزایش مشتریان بیشتر در اختیار شما قرار دهیم. پس به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها بخوانیم.

استفاده از ویجت ثبت نام در وبسایت

این راه حل بسیار ساده و کارآمد است، و می تواند در زمان کوتاهی فهرست مشتریان شما را گسترش دهد. اگر برای کسب و کار خود یک سایت اینترنتی فراهم کرده اید و مخصوصا بیشتر درآمد شما از طریق وبسایتتان رقم می خورد، می توانید با ایجاد باکس ثبت نام در وبسایت خود از کاربران خود دعوت نمایید که با وارد کردن نام و شماره تلفن خود در خبرنامه پیامکی شما ثبت نام کنند.

استفاده از شبکه های اجتماعی

اگر شما از بازاریابی پیامکی برای کسب و کار خود استفاده می کنید، احتمالا برای کسب درآمد بیشتر به عضویت شبکه های اجتماعی نیز درآمدید. می توانید به راحتی طرفداران و اعضای صفحه شبکه اجتماعی خود بخواهید که به عضویت خبرنامه شما در بیایند. می توانید با نوشتن مطلبی مزایای عضویت در خبرنامه خود را برای شان نام ببرید. سعی کنید فهرست اعضای پیامکی خود را جذاب کنید. تنها برای کسب مشتری بیشتر تلاش نکنید، سعی کنید که در ازای عضویت، امکانات ویژه ای را در اختیارشان قرار دهید. معمولا مشتریان می خواهند بدانند که این عضویت چه سودی برایشان دارد. پس در هنگام ترغیب مشتریان به عضویت همیشه این نکته را در ذهن خود داشته باشید.

در فروشگاه خود تبلیغ کنید

هیچ چیزی واضح تر و روشن تر از قرار دادن یک تابلو یا بنر کوچکی در فروشگاهتان نخواهد بود. فکر نکنید که با دادن کارت ویزیت یا پاکت مخصوصی که دارید می توانید این کار را انجام دهید، چون هر دو مورد می تواند به راحتی نادیده گرفته شود. تنها کافیست که متن مورد نظر خود را آماده کنید و آن را پرینت کرده و در فروشگاه خود قرار دهید. مطمئن باشید که تاثیر گذاری این کار شما را شگفت زده خواهد کرد.

روش های دیگر

چاپ و توزیع بروشور، آگهی، بنر های تبلیغاتی، رادیو، مجلات و روزنامه ها، رسید خرید مشتریان و .... همه این موارد می توانند در افزایش اعضای خبرنامه پیامکی شما موثر باشند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

راهکار هایی برای افزایش تعداد مشترکین خبرنامه پیامکی
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید