زمانبندی کردن پیامک های تبلیغاتی چه تاثیری بر رونق کسب و کار دارد؟

زمانبندی کردن پیامک های تبلیغاتی چه تاثیری بر رونق کسب و کار دارد؟

Engagements Icon
3


زمانبندی کردن پیامک های تبلیغاتی چه تاثیری بر رونق کسب و کار دارد؟

اگر شما در حال حاضر از بازاریابی پیامکی برای شرکت یا تجارت خود استفاده می کنید، قطعا از مزایا و کاربردهای آن مطلع هستید. بازاریابی پیامکی دارای ویژگی ها و مزایایی است که استفاده درست از آنها می تواند تاثیر گذاری بسیاری بر روی کسب و کار افراد داشته باشد. اما گاهی اوقات شرکت ها فراموش می کنند که زمانبندی کردن پیامک ها می تواندن چه تاثیر مثبتی برای آنها داشته باشد. در این مقاله سعی داریم به اهمیت زمانبندی کردن پیامک های تبلیغاتی اشاره کنیم. پس به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل اس ام اس این است که تقریبا تمامی پیامک های شما پس از ارسال توسط مخاطبان خوانده می شوند. در واقع آمار نشان می دهد که تقریبا 99% از پیامک های تبلیغاتی خوانده می شوند. به علاوه، 95% از این اس ام اس ها ظرف 5 دقیقه پس از ارسالشان خوانده می شوند. این در حالی است که تنها 22% از ایمیل های تبلیغاتی توسط مخاطبان مطالعه می شوند. مطمئن باشید تعداد بسیاری از مردم اصلا به ایمیل های تبلیغاتی اهمیت نمی دهند.

یکی دیگر از دلایل قدرتمند بودن بازاریابی پیامکی، هدف گیری دقیق مخاطبان می باشد. در واقع، تمام افرادی که شما از طریق پیامک با آنها در ارتباط خواهید بود افرادی هستند که شما و تجارتتان برایشان اهمیت دارد و مشتاق هستند که اخبار و پیشنهادات شما را دریافت کنند. بر خلاف شبکه های اجتماعی، اگر فردی علاقه مند به تجارت شما نباشد پیامک های شما را مطالعه نخواهد کرد. چون پیامک تبلیغاتی متصل به وسیله شخصی افراد، تلفن همراه، می باشد افراد می خواهند با شرکت ها و فروشگاه هایی در ارتباط باشند که محصولات آنها را دوست دارند. هنگامی که فردی به صورت داوطلبانه عضو خبرنامه پیامکی شما می شود، زمانی است که شما در تجارت خود موفق هستید.

زمانبندی کردن یکی دیگر از ویژگی های منحصربفرد پنل اس ام اس می باشد. این حقیقت که مشتریان شما پیامک های تبلیغاتی تان را دقیقا پس از ارسال مطالعه می کنند، این امکان را به شما می دهد که فروش بهتری داشته باشید. بیایید کمی عمیق تر به مسئله نگاه کنیم. شما در بازاریابی هیچ گاه نباید این 5 کلمه را فراموش کنید:

  • محصول
  • قیمت
  • مکان و زمان ارسال
  • تخفیف
  • مردم

به این ترتیب کمپین تبلیغاتی شما پیامک تبلیغ یک محصول را با قیمتی مناسب برای مشتریان خاصتان ارسال می کند. این پیامک 4 ویژگی از 5 ویژگی بالا را دارد. اما مکان و زمان ارسال پچه می شود؟ این ویژگی است که همه چیز را تعیین می کند.

تصور کنید که شما در حین بازی فوتبال دو تیم استقلال و پرسپولیس این اس ام اس را برای مشتریانتان ارسال کنید. به نظرتان چه تعداد مشتری به شما مراجعه می کنند؟ احتمالا تعداد آنها زیاد نیست.

مطمئنا زمانبندی ارسال مهم ترین ویژگی برای تاثیر گذاری تبلیغات شما می باشد. نکته جالب توجه این است که بیشتر کسب و کار ها به این ویژگی اهمیت خاصی نمی دهند.

اگر شما صاحب یک رستوران هستید و می خواهید که پیشنهاد نهار مخصوصی را به مشتریانتان ارسال کنید، بهتر است که پیامک خود را در ساعت 11:30 صبح ارسال کنید. این وقت روز دقیقا زمانی است که بیشتر کارمندان به فکر نهار خود هستند و این پیشنهاد می تواند آنها را به سمت رستوران شما بکشاند.

همچنین اگر شما روز بدون مشتری و آرامی را سپری می کنید، می توانید با ارسال تخفیفات ویژه به مشتریانتان آنها را به سمت رستوران خود بکشانید. شما باید پیامک های خود را زمانی ارسال کنید که مطمئن هستید بازدهی خوبی خواهند داشت. اگر هم این امکان را ندارید که در همان لحظه پیامک هایتان را ارسال کنید، می توانید با استفاده از پنل اس ام اس خود آنها را زمانبندی کنید تا به صورت خودکار برای مشتریانتان ارسال شوند.

با همه ی این تفاسیر، میزان آگاهی و اطلاع شما از بازاریابی پیامکی کمک بسیاری به کسب و کار شما خواهد کرد. با استفاده از زمانبندی کردن پیامک های شما می توانید بیشترین بازخورد را برای کسب و کار خود داشته باشید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید