ارسال پیامک های اسپم گونه چه تاثیر مخربی بر نام تجاری شما خواهد داشت؟

ارسال پیامک های اسپم گونه چه تاثیر مخربی بر نام تجاری شما خواهد داشت؟

Engagements Icon
4


متخصصان بازاریابی معتقدند که ارسال پیامک های اسپم گونه در طولانی مدت می تواند به نام تجاری و کسب و کار شما صدمات جبران ناپذیری وارد کند. ارسال پیامک های اسپم گونه نه تنها بر روی شهرت تجاری شما تاثیری منفی خواهند گذاشت، بلکه رابطه ی شما با مشتریانتان را از بین می برند. همه نام های تجاری بزرگ بر اساس رابطه محکم و اعتماد مشتریان شکل گرفته اند، اما هنگامی که اعتماد بین دو طرف از بین برود، مطمئنا یک برند تجاری بزرگ شهرت و ارزش خود را از دست خواهد داد. قبل از آغاز مقاله، ویدئوی چطور پیامک بفرستیم که مزاحم مشتری نشویم | ملی پیامک را مشاهده کنید:

 

بازاریابی پیامکی ابزاری فوق العاده برای تجارت های کوچک و بزرگ می باشد اما متاسفانه امروزه این ابزار توسط اسپمر ها مورد استفاده قرار می گیرد. این هدفی که اسپمرها دنبال می کنند سو استفاده از امکانات سامانه ارسال اس ام اس و تجاوز به حریم شخصی افراد محسوب می گردد. هدف، تاثیر گذاری نشان تجاری شما با استفاده از ارسال پیامک می باشد، نه اینکه با ایجاد مزاحمت باعث شوید مشتریان از نام تجاری شما روی برگردانند.

در این چند ساله برخی از شرکت ها و فروشگاه ها به طور گسترده از بازاریابی پیامکی جهت تبلیغات و فروش محصولات خود استفاده کرده اند که نتیجه آن برای همه مشخص است. این شرکت ها در نهایت به علت ارسال پیامک های اسپم گونه مشتریان خود را از دست می دهند. اگر می خواهید که بازار موفقی برای محصولات خود به دست بیاورید، بهتر است که اس ام اس های خود را در زمانبندی های خاصی ارسال نمایید. این به این معناست که تمامی پیامک های شما باید برای مشتریانتان ارزشمند و مفید باشند. همچنین باید بر اساس نیازهای مشتریان برای آنها پیامک بفرستید.ارسال پیامک های اسپم گونه

بازاریابی ایمیلی پیش تر نتیجه ای مشابه را به دست آورد. ما باید از نحوه ی استفاده نادرست از ایمیل مارکتینگ درس بگیریم و اجازه ندهیم که بازاریابی پیامکی نیز باز همان مسیر گذر کند. در ابتدا که بازاریابی ایمیلی به جهان معرفی شد به سرعت بین شرکت ها و فروشگاه ها محبوبیت پیدا کرد اما بعدتر به علت استفاده بیش از حد و ارسال اسپم گونه ایمیل ها، امروزه تمامی ایمیل های تبلیغاتی به درون صندوق اسپم کاربران منتقل می شوند. اگر شما نیز به همین شکل از بازاریابی پیامکی استفاده نمایید، همه ی تلاشی که برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود انجام می دهید، به هدر می رود. این دقیقا همان راهی است که عده ای در بازاریابی پیامکی طی می کنند. اما بازاریابی پیامکی هنوز زمان دارد و می توان دوباره آن را به راه درست برگرداند.

متخصصان بازاریابی اعتقاد دارند که شما، به عنوان یک مدیر تجاری باید از هویت نام تجاری خود دفاع کنید. اگر برند تجاری شما تصویر خوبی در بین مردم داشته باشد، محصول شما به خوبی مورد استقبال قرار می گیرد. ارسال پیامک اسپم گونه تهدیدی وحشتناک برای بقا و رشد یک نام تجاری می باشد. این کار مطمئنا مانعی برای رشد و ارتقا تجارت هر شرکت و سازمانی ایجاد می کند. اگر می خواهید که تصویر خوبی از نشان تجاری خود به جامعه عرضه دارید، بهتر است به کیفیت محتوای پیامک های خود بیاندیشید نه کمیت آنها. با ارسال بی رویه و نادرست پیامک شما تنها خستگی و آزردگی خاطر را به مشتریان خود عرضه می دارید و در نهایت آنها را از خود دفع می کنید.

به عنوان یک مدیر تجاری، باید دقیقا عکس این کار را انجام دهید و مشتریان را به سمت خود جذب نمایید تا بتوانید تجارتی پر رونق تر داشته باشید. پس بهتر است از ارسال پیامک های اسپم گونه خودداری نمایید و تمرکز خود را بر روی رابطه ای صمیمانه و طولانی مدت با مشتریان خود معطوف نمایید. اگر نیازها و ارزش های مشتریان خود را بشناسید می توانید به طور دقیق تری برای آنها برنامه ریزی کنید. بازاریابی پیامکی ابزاری بسیار تاثیر گذار برای تبلیغات می باشد که نباید از آن سو استفاده نمود. اگر شما تا کنون از تاثیر گذاری سامانه ارسال اس ام اس مطلع نبوده اید، اکنون می توانید در سامانه ملی پیامک پنل مورد نیاز خود را با 60% تخفیف نوروزی دریافت نمایید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  غلام طالبی

  18 بهمن 1401، 13:45

  سوالی که از این نظر برام اهمیت داره اینه که چون اعتبار پیامکی ما محدود است و ممکن است افزونه دیجیتس تمام شارژ پنل اس ام اس مارا استفاده نماید .آیا راهی هست که بفهمم اعتبارمون کی تموم میشه؟
  باسپاس

  • Gravatar Icon

   پشتیبانی

   18 بهمن 1401، 13:57

   بله پنل ملی پیامک قابلیتی داره که شارژ شما به میزانی که تعیین میکنید رسید، با پیامک بهتون اطلاع‌رسانی کنه. برای این مورد میتونید از قسمت پشیبانی ملی پیامک کمک بگیرید.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید