3 نکته ای که در هنگام بررسی عملکرد کمپین تبلیغات پیامکی خود باید رعایت کنید

3 نکته ای که در هنگام بررسی عملکرد کمپین تبلیغات پیامکی خود باید رعایت کنید

Engagements Icon
1


3 نکته ای که در هنگام بررسی عملکرد کمپین تبلیغات پیامکی خود باید رعایت کنید

هنگامی که کمیپن تبلیغات پیامکی خود را تحلیل و بررسی می کنید، ردیابی داده ها و اطلاعات امری ضروری است. اگر نمی دانید که کمپین تبلیغاتی تان به چه شکلی عمل می کند، مطمئنا فرصت های بسیاری را از دست می دهید. ندانستن این امر در طولانی مدت سبب ایجاد برخی اشتباهات خواهد شد که به ضرر شما و تجارتتان خواهد بود. پنل کاربری ملی پیامک به شما این امکان را می دهد تا به راحتی کمپین تبلیغات خود را بررسی نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم تا برای بررسی بهتر آمار کمپین تبلیغاتی خود، 3 نکته ی زیر را رعایت کنید.

ارائه پیشنهادات

بیشتر صاحبان کسب و کارهای کوچک برای اعضای خبرنامه پیامکی خود پیشنهادات اختصاصی ارسال می کنند. اگر این کار به نظرتان آشنا می آید و همان کاری است که شما انجام می دهید، بهتان اطمینان می دهیم که در مسیر درستی حرکت می کنید. اما در کنار این پیشنهادات شما باید میزان مشارکت افراد را نیز بررسی کنید تا بدانید مشتریان شما چه چیزی می خواهند. ما همواره از کاربران خود می خواهیم که میزان سود حاصل از سرمایه خود را بررسی کنند به این ترتیب می توانید متوجه شوید که کمپین تبلیغات پیامکی تان به درستی عمل می کند یا خیر.

تعداد لغو اشتراک اعضای خبرنامه پیامکی

چه تعداد از مشترکین خبرنامه پیامکی شما پس از دریافت اس ام اس عضویت خود را لغو می کنند؟ مسلما لغو عضویت تعداد کمی از افراد کاملا طبیعی است، اما اگر این تعداد به بیش از 100 ها نفر رسید، احتمالا همه ی کارها به درستی پیش نمی رود. اگر شما به تعداد لغو عضویت اعضا بهتر توجه کنید، خواهید فهمید که یک اشتباه موقت باعث بروز مشکل دائمی نخواهد شد.

تعداد اشتراک اعضای جدید خبرنامه پیامکی

هنگامی که برای مشتریانتان پیشنهاد و تخفیف ارسال می کنید، بهتر است نتایج این اقدام ها را مورد بررسی قرار دهید. زیرا خواهید دانست که کدام یک از پیشنهادات شما با استقبال بیشتری مواجه شده است. شاید یک پیامک حاوی "یکی بخر دوتا ببر" در طولانی مدت فهرست اعضای خبرنامه پیامکی شما را افزایش دهید اما برگزاری یک مسابقه پیامکی می تواند سرعت رشد شما را در کوتاه مدت به دو برابر برساند. با زیر نظر گرفتن آمار تعداد اعضای جدید خبرنامه پیامکی خود خواهید فهمید که مشتریانتان از چه پیشنهاداتی استقبال می کنند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید