افزونه بوکلی پرو، رزرو وقت آنلاین در وردپرس

افزونه بوکلی پرو، رزرو وقت آنلاین در وردپرس

Engagements Icon
108


در این مقاله قرار است به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای نوبت دهی که می‌توانید برای رزرو وقت های ملاقات و سرویس دهی خود استفاده کنید را معرفی کنیم. این ابزار افزونه نوبت دهی بوکلی (Bookly Pro) نام دارد.

به احتمال زیاد با اصطلاح رزرو آنلاین آشنا هستید؛ امروزه به خاطر شیوع ویروس‌های واگیرداری مانند کرونا که خطرناک هستند نوبت دهی به صورت آنلاین پیشرفت چشمگیری داشته که بسیاری از کسب و کارها برای جلوگیری از تجمع و شلوغی بیش از حد از این روش استفاده می‌کنند. اصولا کسب و کارهایی مانند پزشکان، دندان‌پزشکان و شرکت های حمل و نقل بیشتر از رزرو آنلاین برای نوبت‌دهی به مشتریان خود استفاده می‌کنند.

افزونه بوکلی یک پلاگین قدرتمند است که با کمک آن مشتریان شما می‌توانند وارد سایت شما شوند و به صورت آنلاین هر زمانی که مایل باشند وقت خود را رزرو کنند. جهت تهیه افزونه نوبت دهی وردپرس به وبسایت ژاکت مراجعه کنید.

وب‌سایتت رو به پیامک مجهز کن!

با ارسال پیامک در هنگام ثبت‌نام مشتری را احراز هویت کنید و خیال مشتری را پس از خرید با یک پیامک راحت کنید!
10% تخفیف!
API10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

افزونه نوبت دهی بوکلی (Bookly Pro) چیست؟افزونه نوبت دهی و رزرواسیون بوکلی

افزونه های دیگری هم در حوزه نوبت دهی وردپرس وجود دارد ولی قدرتمندترین آن‌ها در این زمینه، افزونه پیامک بوکلی است که در مدیریت وقت‌های مشتریان کمک شایانی به شما می‌کند.

در افزونه بوکلی پرو یک ویژگی حائز اهمیت وجود دارد که استفاده از تاریخ شمسی و میلادی می‌باشد و شما می‌توانید به نسبت نیازی که دارید این قابلیت را برای خود سفارشی‌سازی کنید. به همین دلیل است که این پلاگین به افزونه بوکلی فارسی هم شناخته می‌شود. یکی از قابلیت هایی که این پلاگین دارد ارسال پیامک رزرو وقت به مشتری و مدیر است که کمک قابل توجهی برای هر دو طرف می‌باشد تا زمان رزرو وقت خود را فراموش نکنند.

در ادامه بخش‌های بیشتری از مزایای این افزونه برای شما مشخص می‌شود و پیشنهاد می‌کنم ویدئوی آموزشی افزونه نوبت دهی و رزرواسیون بوکلی پرو در وردپرس را قبل از هر چیز، مشاهده کنید.

قابلیت های افزونه نوبت دهی بوکلیامکانات افزونه نوبت دهی بوکلی

 • سفارشی سازی تقویم (تقویم شمسی و میلادی)
 • ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به مشتری و مدیر‌سایت
 • پشتیبانی از وبسرویس سامانه ملی پیامک
 • قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه (ارسال پیامک از طریق پترن)
 • واکنشگرا بودن
 • سازگاری کامل با افزونه ووکامرس فارسی
 • امکان اتصال به درگاه پرداخت های بانک‌ها و درگاه‌های واسط
 • میزکار کاملا فارسی و ساده
 • امکان رزرو نوبت بدون نیاز به ثبت نام در سایت
 • امکان سفارشی سازی نوبت‌ها
 • امکان لغو نوبت توسط مشتری و مدیر سایت
 • امکان گزارش‌گیری (ساعتی، روزانه، ماهانه، سالیانه)

آموزش اتصال افزونه نوبت دهی بوکلی پرو به سامانه پیامک

ارسال پیامک در افزونه بوکلی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این پلاگین می‌باشد. افزونه بوکلی می‌تواند به راحتی با سامانه پیامکی ارتباط برقرار کرده و ارسال پیامک‌های شما را در عرض چند ثانیه انجام دهد که در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید افزونه بوکلی پرو را به سامانه پیامکی اتصال دهید.

بعد از نصب و راه اندازی افزونه، در زیر منوی افزونه بوکلی گزینه‌ای وجود دارد با نام تنظیمات، در این بخش با کلیک بر روی تب پنل پیامک، سامانه‌های مختلفی برای شما تعریف شده است که شما می‌توانید با فعال کردن اتصال ملی‌ پیامک وارد بخش پیکربندی سامانه ملی‌ پیامک شوید. در این بخش دو نوع وب‌سرویس برای شما تعریف شده است که به صورت جداگانه هر یک را در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم:

تنظیمات وب سرویس در افزونه بوکلی

اتصال افزونه بوکلی به وب‌سرویس معمولی ملی‌ پیامک

منظور از وبسرویس عادی ملی پیامک استفاده از خط اختصاصی شما در ارسال پیامک‌ها می‌‎باشد. ملی پیامک پس از ثبت نام یک خط اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد داد که میبایست در قسمت شماره پنل وارد نمائید.

حال به سراغ آدرس وب سرویس ملی پیامک میرویم. در این قسمت می‌بایست آدرس وب‌سرویس ارسال پیامک مربوط به متد REST ملی پیامک را وارد نمایید.

https://rest.payamak-panel.com/api/SendSMS/SendSMS

این آدرس برای ارسال معمولی (ارسال از خط اختصاصی) می‌باشد.

قسمت بعدی جهت تنظیم قسمت شماره پنل می‌باشد. شماره پنل همان شماره اختصاصی شما می‌باشد که بعد از خرید پنل پیامکی از ملی پیامک بر روی پنل شما قرار می‌گیرد. در صورتی که شما خط خدماتی و یا خط خوبی دارید می‌توانید این خط را در شماره پنل خود قرار دهید.

فیلد نام کاربری، این فیلد نام کاربری شما هنگام ورود به پنل پیامکی می‌‌باشد که برای اغلب کاربران شماره تلفن همراه ارائه شده در هنگام ثبت نام در سامانه ملی پیامک می‌باشد

کلمه عبور که در قسمت بعدی وارد می‌فرمایید همان رمز پنل ملی پیامک می‌باشد.

توجه : این رمز در هنگام ثبت نام برای شما به صورت پیامک ارسال گردیده است.

اتصال افزونه بوکلی به وب‌سرویس خدماتی ملی‌ پیامک (ارسال پیامک بر اساس پترن)

مشکلی که اکثر کاربران در استفاده از سامانه پیامکی با آن مواجه هستند ارسال نشدن پیامک به کسانی است که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند یا به عبارتی شماره‌ی آن‌ها در لیست سیاه مخابرات قرار دارد. راهکاری که برای رفع این مشکل وجود دارد ارسال پیامک از طریق الگو می‌باشد.

افزونه پیامک contact form 7حتما بخوانید: افزونه پیامک contact form 7

مدیران سایت با استفاده از خط خدماتی اشتراکی و روش ارسال پیامک بر اساس پترن به راحتی رزرو‌های نوبت خود را از طریق پیامک ارسال می‌کنند. جهت اتصال به وبسرویس خدماتی و ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات نیاز است تا در این قسمت آدرس پیامک خدماتی اشتراکی ملی پیامک را قرار دهید.

آدرس پیامک خدماتی اشتراکی برای ارسال از طریق پترن (الگو) از ملی پیامک می‌باشد. در این قسمت نیز باید مانند آدرس وب سرویس ملی پیامک از وب‌سرویس REST استفاده کرد:

https://rest.payamak-panel.com/api/SendSMS/BaseServiceNumber

اما برای ارسال به لیست سیاه این کار کافی نیست و بایستی در پنل ملی پیامک نیز تنطیمات وبسرویس خدماتی را ست کنید.

تنظیم اعلان پیامک در افزونه

برای انجام تنظیمات مورد نیاز برای اعلان پیامک باید از منو بوکلی کلاد بر روی گزینه SMS Notifications کلیک کنید.

سفارشی سازی پیامک افزونه بوکلی

 

با کلیک بر روی این گزینه صفحه اعلان پیامک برای شما نمایش داده خواهد شد. در این افزونه شما می‌توانید پیام‌های مورد نیاز خود را جهت ارسال به رزرو کنندگان تنظیم فرمایید.

رویدادهایی مانند اعلان به مشتری درباره قرار ملاقات تایید شده و‌ یا اعلان به کارمند برای ملاقات تایید شده و... قابل تنظیم و ویرایش بوده و به صورت کلی می‌توانید پیامک‌های خود را در زمان‌های مختلف هم به کارمند(مدیر سایت) و هم به مشتری خود ارسال فرمایید.

در این قسمت شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه ویرایش متون دلخواه خود برای ارسال از خط اختصاصی پنل کاربری و یا ارسال از طریق پترن (یا الگو) تنظیم کنید.

برای مثال :

"{client_name} عزیز؛

نوبت شما برای تاریخ {appointment_date} ساعت {appointment_time} ثبت گردید. منتظر حضور شما هستیم.

آدرس: فاطمی غربی، کوچه خزان، پلاک 2

melipayamak.com"

این مثال جهت معرفی متغیرات افزونه پیامک بوکلی و نحوه استفاده از آن‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با قرار دادن یک " { " تمام متغیرات این افزونه که قابلیت قرار گرفتن در متن پیامک شما دارند را استفاده نمایید. تا به این جا ما در حال ارسال از خط اختصاصی خودمان هستیم اما سوالی که ذهن بعضی از ما را مشغول کرده است در این اینجا مطرح می‌شود این است که چطور می‌توان به لیست سیاه مخابرات پیامک ارسال کرد؟

تنظیمات ارسال از طریق پترن در سامانه ملی پیامک

در این بخش می‌خواهیم با ارسال پیامک از طریق الگو یا پترن (وبسرویس خدماتی) آشنا شویم. در مقاله مورد نظر نحوه استفاده از این سرویس بطور کامل شرح داده شده است.

ارسال پیامک به کاربران ووکامرسحتما بخوانید: ارسال پیامک به کاربران ووکامرس

قبل از اعمال تنظیمات در افزونه بوکلی لازم است تا وارد پنل کاربری خود در ملی پیامک شوید و الگو یا پترن‌‎های متون از خود را در سامانه درج نمائید. برای این کار مطابق تصویر زیر از منوی سمت راست بر روی گزینه ابزار ویژه و سپس وبسرویس خدماتی کلیک کنید.

صفحه وبسرویس خدماتی ملی پیامک

در صفحه‌ای که باز شد بر روی گزینه +درج متن جدید کلیک کنید.

حال پنجره‌‌ای مطابق با تصویر زیر برای شما باز خواهد شد. در این مرحله نیاز است تا متن و عنوان متن خود را درج کنید.
درج متن وبسرویس خدماتی

به همین ترتیب می‌توانید تمامی پیامک‌های موردنظر خود را اضافه نمائید و پس از درج آن کد متن  یا 6 رقمی آن را به خاطر بسپارید.
کدمتن وبسرویس خدماتی

تنظیمات وبسرویس خدماتی در افزونه پیامک بوکلی

پس از آنکه مطابق با آموزش ارائه شده قالب‌های پیامکی مورد نظر خود را در پنل کاربری پیامکی خود درج نمودید، در گام بعدی می‌بایست کد متن و متغیرهای موجود در پترن ثبت شده را در افزونه وارد نمایید.

پس از تایید متن پترن یا الگو، می‌توانید آن را در اعلان مورد نظر وارد نمایید. با هم به سراغ تنظیم یکی از اعلان‌ها در افزونه پیامک بوکلی می‌رویم.

صفحه ویرایش افزونه بوکلی

مطابق با تصویر فوق، تنظیمات ارسال پیامک از طریق پترن در افزونه پیامک بوکلی برای اعلان‌ها، از دو بخش تشکیل شده است:

 1. بدنه
 2. کد پترن سامانه پیامکی

برای مثال در نمونه پترن درج شده بالا متن پیامک ما از قرار زیر بود:

"{0} عزیز؛

نوبت شما برای تاریخ {1} ساعت {2} ثبت گردید. منتظر حضور شما هستیم.

آدرس: فاطمی غربی، کوچه خزان، پلاک 2

melipayamak.com"

متتغیرهای موجود در متن به ترتیب:

{0} = نام متقاضی

{1} = تاریخ ملاقات

{2} = ساعت ملاقات

می‌باشند.

متغیرهای استفاده شده در متن کاملا اختیاری بوده و محل قرارگیری آن‌ها در پترن کاملا اختیاری است.

برای تنظیم وبسرویس خدماتی ایتدا باید بخش کد پترن سامانه پیامکی را تکمیل بفرمایید. سپس در قسمت بدنه می بایست متغیرها را به ترتیب کنار هم قرار دهید.

نکته : با قرار دادن " } " هم خود متغییرات را مشاهده فرمایید و هم معادل فارسی آن را مشاهده فرمایید.

نام مشتری = {client_name}

تاریخ ملاقات = {appointment_date}

ساعت ملاقات= {appointment_time}

درج متن وبسرویس خدماتی افزونه بوکلی 4

بعد از قرار دادن متغییرات دقت فرمایید که بین آن ها می بایست از " ; "  استفاده کنید.

به همین ترتیب می‌توانید به تعداد دلخواه متن پیامک اطلاع‌رسانی به کاربر یا مدیر در افزونه بوکلی درج کنید.

حرف آخر

سیستم رزرو وقت آنلاین می‌تواند در کاهش هزینه مجموعه‌هایی که مشتری باید از قبل بلیط و یا رزرو وقت انجام دهد نقش پر رنگی داشته باشد.

پیشنهاد ما به شما راه‌اندازی یک سایت و پیاده سازی پلاگین بوکلی است تا بتواید با یک سیستم رزرواسیون حرفه‌ایی خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
70دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  محمدرضا

  17 آبان 1402، 21:15

  ماژول پیامکی ملی پیامک برای پلاگین نوبت دهی لیت پوینت (Latepoint) وجود نداره؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 آبان 1402، 17:11

   درود بر شما
   متاسفانه ماژول پیامکی برای افزونه Latepoint در دسترسی نمی باشد، ولی میتوانید از افزونه های Bookly و یا Booknetic استفاده بفرمایید

 • Gravatar Icon

  اشکان

  19 مهر 1402، 11:48

  افزونه اپدیت شده است و اصلا تنظیمات دیگر به این شکل نیست. اموزش اپدیت شود.

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   20 مهر 1402، 17:31

   درود بر شما
   ممنون بابت اطلاع رسانیتان!
   در جریان تغییرات افزونه هستیم و آپدیت آموزش صورت خواهد گرفت.

 • Gravatar Icon

  رسول قجاوند

  21 خرداد 1402، 19:14

  سلام
  قسمت”کد پترن سامانه پیامکی” کلا به این منظور هست که بشه به بلک لیست هم پیامک فرستاد ؟ یعنی بدون سامانه ملی پیامک میشه از طریق بوکلی پیامک فرستاد ؟ چطوری حساب پیامکی را بوکلی را میشه شارژ کرد ؟؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   22 خرداد 1402، 17:38

   درود بر شما
   بله کد پترن برای استفاده از وبسرویس خدماتی اشتراکی ملی پیامک بوده که برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به ملی پیامک می‌باشد.
   قطعا بدون سامانه پیامکی نمی‌توانید اقدام به ارسال پیامک بکنید چه در افزونه بوکلی و چه در افزونه های دیگر !

 • Gravatar Icon

  سام

  22 اردیبهشت 1402، 14:06

  سلام ممنونم عالی کار میکنه

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   01 خرداد 1402، 11:29

   درود بر شما
   بسیار عالی

 • Gravatar Icon

  احمد

  03 اسفند 1401، 11:35

  با سلام
  از طریق پلاگین بوکلی وقتی نوبت گرفته میشه خیلی طول میکشه تا مرحله اخر تایید بشه و رد بشه و پیامک بیاد و پیام نمیاد
  پیامک تست هم ارسال کردم توی پنل دیدم که قرمز هست و ارسال ناموفق بوده
  لطفا بررسی میفررمایید ببیندی مشکل برای چه چیزی بوده ؟
  سپاسگذارم

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:29

   درود بر شما
   ممکن است خط ارسا کننده شما غیر فعال و یا شماره ای که به آن ارسال پیامک نموده اید ، در بلک لیست مخابرات باشد.
   برای بررسی بیشتر از طریق تیکت با همکاران پشتیبانی در ارتباط باشید.

 • Gravatar Icon

  جوادی

  03 اسفند 1401، 11:33

  سلام میخواستم پلاگین بوکنتیک نصب کنم اما چون سرویس ملی پیامک دارم مثل این که پشتیبانی نمیکنند لطفا راهنمایی کنید و پلاگین برای من قرار بدین و همین طور میخواستم الگوهای پیامکی که در قسمت وبسرویس خدماتی ملی پیامک ساختم رو به افزونه bokly اضافه کنم.

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:28

   درود بر شما
   در حال حاضر افزونه بوکنتیک و بوکلی هر دو از وبسرویس ملی پیامک و وبسریس خدماتی پشتیبانی می‌کند.
   برای تنظیم افزونه نیز میتوانید به مقاله های آموزشی افزونه مراجعه بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  رادمان الیاسی

  01 اسفند 1401، 14:58

  درود بر شما
  میخواستم بدونم شما راهنمایی میکنید از کدوم شرکت این افزونه رو تهیه کنیم بهتره؟
  راستچین؟
  ژاکت؟
  پیشنهادی دارید شما؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:26

   درود بر شما
   تفاوتی خاصی میان دو نسخه منتشر شده توسط ژاکت و راستچین وجود ندارد.
   بسته به سلیقه خود از یکی از فروشگاه ها میتوانید افزونه را تهیه بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  نیما کریمیان

  01 اسفند 1401، 13:39

  برای اینکه بتونیم از این افزونه استفاده کنیم باید کدوم سامانه شمارو خریداری کنیم
  ما قبلاً گرفتیم و خطا زیاد دریافت کردیم
  باتشکر از شما

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:24

   درود بر شما
   خطا ها ممکن است به علت تنظیمات اشتباه و یا دسترسی نداشتن شما به وبسرویس باشد.
   در نظر داشته باشید ، میان پنل های پیامکی ملی پیامک ، پنل پایه دسترسی به وبسرویس ندارد و برای استفاده از وبسرویس نیاز است یکیی از پنل های اقتصادی ، شرکتی ، تجاری را تهیه بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  فریبا اعظمی

  01 اسفند 1401، 12:50

  من هرکاری کردم نتونستم اینو پیاده سازی کنم
  واقعا خیلی سخته بنظرم
  شما برام انجام میدین؟
  باید چیکار کنم؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:21

   درود بر شما
   بله ، از طریق تیکت میتوانید درخواست خود را اعلام با تا اعلام هزینه و پرداخت آن ، تنظیمات شما توسط کارشناسان ملی پیامک صورت بگیرد.

 • Gravatar Icon

  سخایی

  30 بهمن 1401، 10:27

  سلام من برنامه نویس هستم و میخوام چند سایت رو با هم در یک پنل پیامکی داشته باشم
  این کد تخفیف برای همه سایت هام مورد تاییده؟؟
  یا باید پنل های جدا جدا بگیرم؟؟

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   30 بهمن 1401، 11:01

   سلام درود بر شما
   بله برای همه سایت‌ها مورد تایید هست.
   اگر مالک سایت‌ها و مجوزهای مربوط به سایت مثل اینماد یا درگاه پرداخت هم به نام خودتون هست، یک پنل کافیه ولی اگه وب‌سایت‌ها رو برای اشخاص مختلفی طراحی می‌فرمائید، باید هر شخص خودش یک پنل جداگونه تهیه بفرمایند.

 • Gravatar Icon

  عباس اسماعیلی

  29 بهمن 1401، 18:44

  سلام وقتتون بخیر؛ میخواستم اول از تیم خوبتون تشکر کنم برای این که آموزش کامل و جامعی قرار دادن برای کسانی که داشتن کار با افزونه رو نداشته باشن. خوبی کار اینجا مشخص میشه که هم شما آموزش ویدئویی دارید هم آموزش متنی که به راحتی پیاده سازی کمک میکنه.
  سوال من این جاست که قصد دارم امکان رزرو وقت روی سایت خودم قرار بدم میخواستم بدونم افزونه ایی که الان بیتشر کاربران استفاده میکنن و راضی هستن همین افزوه بوکلی هستش یا این که از افزونه دیگه ایی که بهتر باشه هم استفاده میشه؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:18

   درود بر شما
   ممنون بابت ثبت نظرتون
   افزونه بوکلی ، افزونه پر فروش و پر استفاده ای بوده که نیاز اکثر کاربران را براورده می‌کند.

 • Gravatar Icon

  علی گلی

  25 بهمن 1401، 12:50

  سلام وقتتون بخیر
  چطور میتونم به خطوط خدماتی اشتراکیتون دسترسی داشته باشم و یکی را انتخاب کنم برای استفاده از وب سرویس خدماتی؟
  ایا این مورد به دلخواه هست؟
  ممنون از پاسخگویی و راهنماهاتون

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:09

   درود بر شما
   متاسفانه امکان انتخاب خط ارسال کننده خطوط خدماتی اشتراکی نمی‌باشد.
   این خطوط توسط ملی پیامک تنظیم می‌شود.

 • Gravatar Icon

  شیما احمدی

  24 بهمن 1401، 12:49

  با سلام و وقت بخیر از این افزونه میشه برای سایت وردپرسی یه مطب استفاده کرد که بتوان به صورت آنلاین برای بیماران نوبت دهی کرد؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 12:03

   درود بر شما
   بله افزونه بوکلی این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

 • Gravatar Icon

  شفق

  20 بهمن 1401، 13:16

  روز بخیر
  من از افزونه بوکنتیک استفاده میکنم برای رزرو و ارسال پیامک نوبت دهی و ارسال پیامک نیز صورت میگیرد ایا افزونه بوکلی امتیاز بیشتری نسبت به افزونه بوکنتیک دارد که نیاز باشد بنده این افزونه را به افزونه بوکلی تغییر دهم؟

  ممنون از اینکه دانسته هایتان را با ما به اشتراک میگذارید.

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   21 بهمن 1402، 11:58

   درود بر شما
   با توجه به اینکه در حال حاضر هر دو افزونه از وبسرویس خدماتی اشتراکی پشتیبانی می‌کنند ، اینکه کدام افزونه را انتخاب بفرمایید ، بسته با نیاز شما می‌باشد.
   در نظر داشته باشید افزونه بوکنتیگ جدا از هزینه افزونه نیاز است هزینه ای برای addon ارسال پیامک پرداخت بفرمایید ولی افزونه برای ارسال پیامک نیازی به addon ندارد.

 • Gravatar Icon

  مهدی ایماندار

  18 بهمن 1401، 10:56

  من پنل شما رو دارم برای یکی از سایتام که فروشگاهی هم است دارم استفاده میکنم الان یک سایت دیگه راه اندازی کردم که کارش نوبت دهی به صورت انلاین است میخوام بدونم این مورد با همون پنل قبلی امکان داره یا باید ی پنل مجزا دیگه ای بخرم ؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:31

   درود بر شما
   بله میتوانید ولی در نظر داشته باشید ، که پیامک های هر دو سایت یک جا نمایش داده شده و امکان تفکیک وجود ندارد.

 • Gravatar Icon

  جلیلیان

  13 بهمن 1401، 11:28

  سلام وقتتون بخیر ممنون از مقاله خوبتون
  ما برای استفاده یک خط خدماتی در شرکت دیگری داریم میخواهیم از ملی پیامک پنل خریداری کنیم ایا میشه اون خط خدماتی رو به این پنل منتقل کنیم تا با خط خودمون پیامک هامون ارسال بشه؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:30

   درود بر شما
   بله میتوانید خط خود را به پنل ملی پیامکتان منتقل بفرمایید.
   جهت دریافت راهنمایی از داخل پنل اقدام به درج تیکت بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  قائمی

  12 بهمن 1401، 11:44

  با سلام و وقت بخیر ممنون از مقاله و معرفی افزونه ها افزونه مورد نظر امکان اتصال به وب سرویس خدماتی ملی پیامک را دارد؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:27

   درود بر شما
   بله افزونه بوکلی از وبسرویس خدماتی اشترایک پیشتیبانی می‌کند.

 • Gravatar Icon

  لبافی

  10 بهمن 1401، 15:58

  با سلام و درود
  آیا این افزونه امکان ثبت شماره در دفترچه تلفن پنل را دارد؟؟؟
  به خیلی از افراد که نوبت میدیم نیاز هستش که بیمار در چند نوبت مراجعه کنه بخاطر همین نیاز هستش که شماره ها را بصورت یکجا داشته باشیم برای اطلاع رسانی های گروهی

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:27

   درود بر شما
   متاسفانه خیر افزونه بوکلی امکان اضافه کردن افراد به دفترچه تلفن را ندارد.
   ولی میتوانید از کاربران خود خروجی گرفته و به دفترچه تلفن پنل اضافه بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  الیاس

  10 بهمن 1401، 12:25

  روز بخیر
  اگرخودمون خط خدماتی داشتیم باز همچنان میتونیم از این افزونه با خط خدماتی خودمون ارسال پیامک داشته باشیم؟
  یا فقط حتما باید از خط خدماتی اشتراکی شما باشه؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:22

   درود بر شما
   بله این افزونه چه با خطوط اشتراکی خدماتی و چه با خطوط اختصاصی خود امکان ارسال پیامک را دارد.

 • Gravatar Icon

  میثاقی

  09 بهمن 1401، 10:58

  سلام من از افزونه ی بوکنتیک استفاده میکنم ولی ارسال به شماره های بلک لیست رو انجام نمی ده و الگو پترن رو پشتیبانی نمیکنه انگار الان برای نوبت دهی این موارد با این افزونه کارکنم ایا ارسال به شماره های بلک لیست من انجام میشه و الگو و پترن رو پشتیبانی می کنه در این خصوص راهنمایی بفرمایید تشکر

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   09 بهمن 1401، 12:18

   درود بر شما وقتتون بخیر
   افزونه بوکنتیک هم ارسال به بلک لیست رو میتونه داشته باشه، منتهی طراح افزونه باید این قابلیت رو اضافه کنند.
   در خصوص افزونه بوکلی هم بله، قابلیت پشتیبانی از ارسال پیامک از پترن رو داره، کافیه که ویدئوی آموزشی افزونه بوکلی داخل همین مقاله رو تماشا بفرمائید.

 • Gravatar Icon

  حمزه علی

  08 بهمن 1401، 15:08

  روزتون بخیر ممنون از سایت خوبتون خیلی مطالب وبلاگتون مفید هستش من به تازگی از شما پنل پیامکی خریداری کردم اما هرچی تلاش می کنم نمی تونم وصلش کنم به افزونه هایی که میخوام . شماره ارسال کننده رو نمی دونم دقیقا چی باید بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   09 بهمن 1401، 12:22

   سلام و درود بر شما
   دوست عزیز برای دریافت سرشماره ارسال کننده کافیه که وارد بخش “تنظیمات” و بعدش گزینه “شماره‌ها” داخل پنل پیامکی خودتون بشید و یا اینجا رو کلیک بفرمائید.
   برای دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص اتصال افزونه بوکلی به ملی پیامک هم کافیه که ویدئوی آموزشی ابتدای همین مقاله رو تماشا بفرمائید و اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشید، می‌تونید با شماره 02163404 تماس بگیرید و یا به بخش پشتیبانی تیکت ارسال بفرمائید.

 • Gravatar Icon

  سعادت نیا

  05 بهمن 1401، 12:21

  سلام و وقت بخیر ممنون از مقاله خوبتون برای استفاده از این افزونه بوکلی کدوم یکی از پنل هایتان رو باید ثبت نام کنید هر 4 پنل این امکان رو دارن یا خیر باید پنل خاصی رو ثبت نام کرد؟
  ممنون از پاسخ و خسته نباشید

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   09 بهمن 1401، 12:24

   سلام وقت شما هم بخیر
   برای اتصال پلاگین بوکلی پرو به ملی پیامک، کافیه پنل اقتصادی، شرکتی یا تجاری رو تهیه بفرمائید.
   برای خرید با تخفیف هم می‌تونین از کد تخفیف API10 استفاده بفرمائید.

 • Gravatar Icon

  آرش

  03 بهمن 1401، 22:06

  سلام
  با سپاس فراوان از مقالهٔ دقیق و خوبتون
  از کجا میتونم این افزونه رو به صورت رایگان دانلود کنم؟
  مرسی 🌹

  • Gravatar Icon

   حسام کریمی

   09 بهمن 1401، 12:25

   سلام روزتون بخیر
   ممنون از انرژی مثبت شما
   برای تهیه افزونه می‌تونین به وب‌سایت ژاکت مراجعه بفرمائید.

 • Gravatar Icon

  احسان

  03 بهمن 1401، 09:50

  با سلام ممنون از شما الان بنده یک منشی دکتر هستم ایا میتوانم توسط این افزنه نوبت دهی انلاین را به سایتمون اضافه کنم؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:21

   درود بر شما
   بله این مورد با افزونه بوکلی امکان پذیر می‌باشد.

 • Gravatar Icon

  مهرزاد

  02 بهمن 1401، 16:27

  سلام از وب سرویس خدماتی شما استفاده کنیم و پترن تعریف کنیم هر بار برای ارسال پیامک متن از طرف شما و اپراتور بررسی و چک میشه؟
  بنظرتون این کار باعث کندی و تاخیر در ارسال پیامک نمیشه؟
  لطفا بیشتر توضیح بدید چون خیلی امکان خوبیه (مخصوصا ارسال به بلک لیستش)

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:20

   درود بر شما
   این بررسی و تایید متون صرفا یک بار صورت میگیره و برای استفاده مشکلی بابت کندی ارسال پیامک ندارد.

 • Gravatar Icon

  سایت نوبتدهی دکتر وب

  02 بهمن 1401، 16:05

  من افزونه بوکنتیک داشتم برای نوبندهی سایت ازش استفاده میکردم اما الان متاستفانه با توجه بر اینکه وب سرویس خدماتی اشتراکی سامانه شما پشتیبانی نمیکنه از افزونه بوکلی استفاده میکنم تا الان به درستی کار کرده و صورت خدماتی اشتراکی نیز عمل میکنه ممنون از خدمات ملی پیامک

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:19

   درود بر شما
   ممنون که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشته اید .
   در حال حاضر هر دو افزونه از وب سرویس خدماتی اشتراکی پشتیبانی می‌‎کنند.

 • Gravatar Icon

  رجائی

  02 بهمن 1401، 11:36

  سلام وقت بخیر
  ممنون از ویدیو ی خوبتون من افزونه رو نصب کردم ابتدا خطای صفر می گرفتم ک فرمودید پنل به خاطر نوع پنل من هست الان باز این خطارو میگیرم مشکل از کجاس می تونید این مورد رو راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:17

   درود بر شما
   ممکن است به علت صحیح نبودن رمز عبور یا نام کاربری خطا را دریافت کرده باشید.
   لطفا این مورد رو بررسی و در صورت مرتفع نشدن مشکل از طریق تیکت با همکاران مشکل خود را در میان بگذارید.

 • Gravatar Icon

  امیرحسین معصومخانی

  28 دی 1401، 18:21

  سلام
  من هرچی ویدیو و توضیحات شمارو مشاهده کردم چیزی نفهمیدم
  میخواستم ببینم این کار رو خود شما هم برای ما انجام میدید؟
  هزینه اش هرچقدر باشه تقدیم میکنم
  باتشکر

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:15

   درود بر شما
   بله ، ممکن است
   لطفا از داخل پنل یک تیکت درج بفرمایید تا هزینه و راهنمایی لازم ، اعلام بشه خدمتتون.

 • Gravatar Icon

  رسول گذرانی

  28 دی 1401، 18:19

  مقاله هاتون رو من داشتم بررسی میکردم دیدم توی تمام مقاله ها از 10 تا 30 درصد تخفیف گذاشتید من خودم با 30 درصد تخفیف خرید کردم مقاله ایی هم که برای بوکلی نوشتید کامل و جامع هستش مشکل من برای ارسال به بلک لیست برطرف شد.

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:12

   درود بر شما
   خوشحالیم که مطالب برای شما مفید بوده است.

 • Gravatar Icon

  ساختمان پزشکان هیرکا

  27 دی 1401، 10:41

  سلام
  اگر یک سایت نوبندهی پزشکان داشته باشیم و نوبت دهی متفاوت برای پزشکان متفاوت داشته باشیم با یک افزونه بوکلی مقدور است؟
  یعنی نام های پزشکان و همچنین نوبت ها و تخصص ها به صورت متغیر باشند یا اینکه حتما میبایست هر پزشک سایت و افزونه جداگانه خود را داشته باشد؟

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:11

   درود بر شما
   بله میتوان پزشکان و خدمات متفاوت در افزونه ایجاد کرد و افزونه این امکان را برای شما فراهم میکند.

 • Gravatar Icon

  احمد محمودی

  27 دی 1401، 10:28

  با سلام یه سوال داشتم آیا برای یک مطبی که رزرو نوبت دهی انلاین از طریق سایت رو داره این افزنه رو براش نصب کنیم طبق گفته های شما به صورت خودکار از روی پترن و الگو پیام ها هر چیزی که درج کنیم ارسال میشود؟ (به صورت خودکار)

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:10

   درود بر شما
   بله متن های تایید شده با توجه به تنظیمات شما (مثلا هنگام تایید را رد رزرو ) به صورت خودکار ارسال خواهند شد.

 • Gravatar Icon

  فرخ‌زاده

  27 دی 1401، 09:45

  سلام وقتتون بخیر
  ما برای استفاده حتما باید از خط خدماتی اشتراکی استفاده کنیم یا خودمون هم میتونیم خطمون رو روی پنل شما تبدیل کنیم به خط خدماتی؟ممنون میشم شرایط و مراحل خدماتی شدن خطوط رو بفرمایید

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:07

   درود بر شما
   بله در صفحه نخست پنل شرایط تبدیل خط تیلغاتی به خدماتی درج شده است، که میتوانید آن را مطالعه و اقدام به خدماتی کردم خط خود بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  کلینیک هما

  27 دی 1401، 09:13

  با سلام افزونه نوبت دهی بوکلی قابلیت ارسال گروهی را دارد؟
  ایامی که مجموعه به دلایلی کنسل میشود قصد ارسال پیامک گروهی برای افرادی که نوبت دریافت کردند را داریم و همچنین نیاز داریم که این پیامک های گروهی همانند ارسال از طریق پترن برای تمامی افراد ارسال گردد تا تمامی افراد این اطلاعیه را دریافت کنند و باعث نارضایتی مراجعین نشود
  پیشاپیش تشکر بابت پاسخ

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:06

   درود بر شما
   خیر متاسفانه این مورد ممکن نیست ، ولی میتوانید با پنل و خط اختصاصی خود این موارد را اطلاع رسانی بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  سارا

  26 دی 1401، 16:44

  سلام ممنون از مقاله خوبتون می خواستم بپرسم آیا میشه برای چند تا ادمین سایت اگه سایتمون داشته باشه برای همه شون پیامک ارسال بشه یا خیر ؟ ممنون میشم در این زمینه منو راهنمایی کنید و بفرمائید آخرین آپدیت این افزونه برای چه زمانی هستش ؟ از تیم خوب و پشتیبانی عالی ملی پیامک بسیار بسیار سپاسگذار و ممنونیم

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:05

   درود بر شما
   بله میتوان چند کارمند مرتبط تنظیم کرد که به آن ها پیامک اعلا رسانی ارسال بشه .
   بابت آپدیت هم نیازه با توسعه دهنده صحبت بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  گیسو کمند

  26 دی 1401، 10:53

  من از افزونه ی بوکلی استفاده میکنم و کاملا از افزونه راضی هستم سوالی که از خدمتتون دارم اینه که میخواام بر ای بخش فروشگاهی خودم افزونه ی پیامک فارسی ووکامرس رو نصب کنم ایا این دو افزونه ممکنه باهم تداخل پیدا کنن و پیامکی ارسال نشه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Gravatar Icon

   حمید اکبری

   18 بهمن 1402، 16:03

   درود بر شما
   خیر این دو افزونه اختلالی با هم نداشته و میتوانید همزمان استفاده بکنید.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید