گزارشات

پس از ورود به سامانه پیام کوتاه و انتخاب آیکون مشخص شده از بالای صفحه، وارد پنل مدیریت پیامک خواهید شد.

02-titleگزارشات(صفحه نخست):

صفحه ای که بصورت پیش فرض، پس از ورود به پنل مدیریت، آن را مشاهده خواهید نمود، صفحه نخست پنل مدیریت یا گزارشات می باشد.در این صفحه یک سری گزارش از کارکرد سامانه به شما ارائه می گردد. قسمت های مختلف آن به شرح زیر می باشد:

 1. در این بخش یک لیست بازشو وجود دارد که از آن می توانید برای به روز شدن گزارشات به صورت "دستی" یا "خودکار"، استفاده نمایید. با کلیک روی آیکن سبز رنگ در هر زمان دلخواه، گزارشات موجود به روز می شوند در غیر اینصورت با انتخاب یکی از زمان های موجود در لیست، اطلاعات این صفحه بصورت خودکار با گذشت زمان انتخابی به روز می شوند.
  48
 2. در این قسمت، پیام های سیستم درج می گردد. پیام های صورتی رنگ حالت اضطراری داشته و در صورت برطرف نشدن باعث بروز اختلال در سامانه می گردد. بنابراین به پیام های هشدار صورتی رنگ،توجه فرمایید. پیام های کرم رنگ و سبز رنگ جهت اطلاع شما می باشند.
 3. در این قسمت نیز، اطلاعیه هایی که جنبه هشدار یا اطلاع رسانی دارند را در صورت وجود، مشاهده خواهید نمود که توجه به آنها نیز الزامی می باشد.
 4. از این قسمت می توانید، راهنمای سامانه را دانلود و مطالعه نمایید.
 5. در قسمت گزارش ورود و خروج، آخرین تاریخ و ساعت ورود شما به سامانه نمایش داده خواهد شد.
 6. خلاصه گزارش پیامک ها، یک گزارش کلی از تعداد کاربران بالقوه، تعداد کاربران ثبت شده و تعداد کاربران باقی مانده،اعتبار نماینده،تعداد کل شماره های اختصاصی،کل اعتبار تخصیص داده شده،مانیتورینگ پیامک های ارسالی، تعداد پیامک های ارسالی امروز و پرداخت های موفق امروز به شما ارائه شده است.کاربران ثبت شده، بالقوه و باقیمانده: کاربران ثبت شده مجموع تعداد نماینده، کاربر، کارمند و همکاری می باشد که داخل سامانه ایجاد نموده اید.هنگامی که شما به عنوان یک نماینده به کاربر یا نماینده¬ی خود، تعدادی کاربر اختصاص دهید،این تعداد کاربر از تعداد کل کاربرانی که شما می توانید داشته باشید کسر می گردد.در صورتی که نماینده مذکور از تعداد کاربران مجاز برای ثبت، کاربری ثبت نماید،این کاربر جزء کاربران ثبت شده در نظر گرفته می شود و در صورتی که کاربری ثبت ننماید، تعداد کاربران ثبت نشده توسط ایشان، در کاربران بالقوه محاسبه میگردد.
  اختلاف مجموع تعداد کاربران ثبت شده و بالقوه از تعداد کل کاربران شما، در کاربران باقیمانده نمایش داده می شود.اعتبار نماینده: بیان کننده میزان موجودی نماینده در پنل می باشد.تعداد کل شماره های اختصاصی: در این قسمت تعداد کل شماره های اختصاصی ثبت شده توسط شما و نیز افراد زیرمجموعه تان، نمایش داده می شود. با کلیک روی آیکن ذره بین می توانید از تعداد پیامک های ارسالی یا دریافتی از هر پیش شماره خاص، به تفکیک تاریخ و نوع همراه اول یا ایرانسل بودن شماره موبایل ها، گزارش تهیه نمایید.
  کل اعتبار تخصیص داده شده: مجموع اعتبار موجود در پنل افراد زیرمجموعه¬ی نماینده می باشد. با کلیک روی آیکن ذره بین، در لیست موجود، بصورت پیش فرض ۱۰ نفر اول با بیشترین اعتبار نمایش داده می شوند.مانیتورینگ پیامک های ارسالی: در این قسمت کلیه پیامک هایی که افراد زیرمجموعه تان، در هر لحظه ارسال می کنند،نمایش داده می شود. توجه فرمایید مانیتورینگ پیامک ها باید به صورت لحظه ای انجام گردد تا از بروز مشکل جلوگیری به عمل آید.

  تعداد پیامک های ارسالی امروز: این قسمت نشاندهنده¬ی تعداد پیامک هایی می باشد که افراد زیرمجموعه، از ابتدای روز تا ساعت فعلی اقدام به ارسال آنها نموده اند. گزارشی که از این قسمت می توانید تهیه نمایید، یک گزارش کلی شامل تاریخ، نام کاربری کاربر ارسال کننده، شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل برای هر ارسال می باشد. البته می توانید تاریخ را روی روزهای قبل هم تنظیم نمایید تا تعداد ارسال های مربوط به آنها را مشاهده نمایید.

  پرداخت های موفق امروز: این قسمت بیان کننده مجموع واریزهای انجام شده، به حساب یا حساب های بانکی شماست. برای مشاهده مجموع پرداخت های روزهای قبل هم می توان روی ذره بین مقابلش کلیک نمود و با انتخاب تاریخ مورد نظر، پرداختی های روز مورد نظر را مشاهده کرد.

 7. تابلو اعلانات، بخشی است که از طریق آن می توانید پیغام ها و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نموده تا همکاران شما آن ها را ملاحظه و از آنها مطلع شوند. توجه داشته باشید، برای این منظور لازم است دسترسی مشاهده صفحه نخست پنل مدیریتی را به همکار مورد نظر خود بدهید. امکان جستجو بین پیام های قبلی ثبت شده نیز وجود دارد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی