پشتیبانی

در این قسمت شما می‌توانید پیغام‌ها، سوالات، انتقادات و پیشنهادهای خود را به ما انتقال دهید و پاسخ آن را دریافت کنید.

نکات مهم درباره پشتیبانی و خدمات

  • درصورتیکه درحین کارباسامانه سوال یامشکلی برای شما به وجود آمده یادرخواستی دارید میتوانید باکلیک برروی گزینه «درخواست جدید» آن رامطرح فرمایید که در اصطلاح به این کار ایجاد تیکت میگویند.
  • ازطریق تیکت درخواست‌های شما به صورت کتبی ثبت شده و قابل استناد و پیگیری خواهند بود، برخلاف تماس تلفنی و مکالمه شفاهی که قابل استناد نمی‌باشد. همچنین درخواست شما دقیقاً به واحد مربوط ارجاع داده می‌شود.
  • دقت نمایید که سامانه پشتیبانی به صورت آفلاین بوده و باید منتظر بمانید تا کارشناسان پاسخ شما را بدهند؛ بنابراین از تکرار ارسال درخواست خودداری فرمایید.
  • هنگامی که درخواست شما توسط کارشناسان پاسخ داده شود،تاز طریق ایمیل یا پیامک از آن آگاه خواهید شد.
  • به هیچ عنوان به ایمیل یا پیامکی که جهت اطلاع‌رسانی برای شما ارسال می‌شود پاسخ ندهید، چرا که هیچگاه به دست ما نخواهد رسید.
  • در صورتی که درخواستی ایجاد کرده‌اید و بخش پشتیبانی پاسخ شما را داده‌اند و مایل هستید مجدداً پاسخ بدهید، از ایجاد تیکت جدید خودداری نمایید و در همان محاوره درخواست خود را ارائه دهید.
  • در صورتی که مایل هستید موضوع جدیدی را مطرح نمایید، از طرح آن در تیکت‌های موجود خودداری کرده و برای موضوع جدید،  یک درخواست جدید ایجاد نمایید.
  • این موضوع را در نظر بگیرید که واحد پشتیبانی در جریان مشکل شما نیست و شما باید مشکل را به صورت کامل شرح دهید؛ مثلاً اگر یک پیامک در تاریخ مشخصی ارسال نشده است باید متن پیامک،تاریخ و ساعت و شمارهایی که از آن ارسال کرده‌اید را ذکر نمایید.
  • در صورتی که وضعیت تیکت «ملاحظه شده درحال بررسی» باشد به این معنی است که توسط تیم پشتیبانی خوانده شده و به واحد مربوطه ارجاع داده شده است؛ بنابراین باید منتظر پاسخ بمانید.
  • اگر وضعیت تیکت شما بسته است (علامت ضربدر قرمز رنگ) یعنی نیازی به ادامه‌ی محاوره وجود ندارد یا تیکت شما طبق اصول فوق نبوده است. پس از کلیک بر روی «درخواست جدید» به صورت زیر عمل نمایید.

عنوان

لطفاً یک عنوان مناسب برای درخواست خود وارد نمایید و از قرار دادن عنوان‌های کلی مانند سلام، سوال، درخواست، مشکل و ... جداً خودداری کنید؛ چرا که در این صورت تیکت شما پاسخ داده نخواهد شد.

فوریت

فوریت را برحسب نیاز انتخاب نمایید. از آنجایی که درخواست‌های فوری، سریع‌تر پاسخ داده می‌شوند لطفاً فقط برای کارهای ضروری از این فوریت استفاده نمایید.

متن

دراین بخش می‌توانید متن خود را وارد نمایید.

دقت کنید که ارسال تیکت مانند یک نامه رسمی است؛ بنابراین از ادبیات رسمی و اداری استفاده نمایید.
از به‌کار بردن تعداد غیرمعمول علامت سوال (؟؟؟؟؟) یاعلامت تعجب (!!!!) خودداری نمایید؛ چرا که متن شما را ازحالت رسمی خارج کرده و روی خواننده تاثیر منفی می‌گذارد.
بسیار اهمیت دارد که در استفاده از سیستم پشتیبانی، تنها از حروف و زبان فارسی استفاده شود. استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی (فینگلیش) پذیرفته نخواهد شد.

ضمیمه

دراین بخش می‌توانید فایل‌های خود را پیوست نمایید.
با علامت‌دار کردن گزینه «در هنگام پاسخگویی از طریق ارسال پیامک اطلاع داده شود»، بعد از پاسخ به تیکت توسط کارشناسان، ایمیل و پیامک اطلاع‌رسانی برایتان ارسال خواهد شد.
در انتها بر روی ثبت کلیک نمایید تا رکورد تیکت خود را در همان صفحه ملاحظه و پیگیری نمایید.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی