30% تخفیف خرید پنل اس ام اس، ویژه سایبر ماندی (فقط تا جمعه)
خرید پنل پیامکی

نوبت دهی

339نوبت دهی :

ازطریق این ماژول،قابلیت فعالسازی نوبت دهی هوشمند راخواهید داشت .کاربرد این قسمت بیشتربرای نوبتدهی پزشکان،آرایشگاههاو ... خواهدبود.پس ازایجاد یک نوبتدهی جدید وتنظیم آن، روی آیتم روزها کلیک کرده وروزهاوساعات موردنظر را تنظیم نمایید.سپس مخاطب،باارسال کلیدواژههایی که تعیین نمودید،میتواند نوبتهای خالی را رزرونماید.
ابتدابرروی"درج جدید"کلیک نمایید.
340

  1. عنوان:دراین بخش میتوانید عنوان مناسبی وارد نمایید.
  2. گیرنده:از این قسمت یکی از شماره های اختصاصی پنل خود را انتخاب نمایید. مخاطب پیامک حاوی کلیدواژه را به این شماره باید ارسال نماید.
  3. فرستنده:یکی از شماره های اختصاصی پنل شما می باشد که با آن متن پیامک برای مخاطب ارسال خواهد شد. شماره گیرنده و فرستنده می توانند یکی باشند.
  4. کلیدواژه دریافت نوبت:وقتی کاربر موارد موجود در این قسمت راپیامک نماید،نوبت برایش ارسال میشود.
  5. وقتها به صورت تصادفی انتخاب شود:درصورتیکه این گزینه علامتدارباشد،اولین نوبت دریک روزبه صورت تصادفی انتخاب خواهدشد.
  6. نیازبه تایید نوبت باشد:انتخاب این گزینه مربوط به زمانی است که تمایل داشته باشید، مخاطب نوبت دریافتی خود را با ارسال پیامکی حاوی کلید واژه تعیین شده توسط شما، تایید نماید.با علامتدار نمودن این گزینه موارد زیر را مشاهده خواهید نمود:
   341

کلید واژه تایید نوبت: مخاطب با ارسال کلیدواژه ای که در این قسمت تعیین می نمایید، نوبت دریافتی خود را تایید می نماید. مانند Ok، اوکی و ...
متن ارسال کلیدواژه تایید: در این قسمت متن اعلام کلیدواژه تایید نوبت نوشته شده است که می توان آن را تغییر داد. توجه داشته باشید که این متن بصورت خودکار به انتهای متن اعلام نوبت اضافه شده و نیز کلیدواژه تعیین شده برای تایید نوبت، بصورت خودکار به انتهای آن اضافه خواهد شد.
متن نهایی پس از تایید: پس از تایید نوبت توسط مخاطب، متن نوشته شده در این قسمت برای وی ارسال خواهد شد. این متن قابل تغییر و یا حذف می باشد.

 1. متن اعلام نوبت: متنی میباشد که درادامه آن نوبت اختصاص داده شده به مخاطب، برایش ارسال میشود.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی