دسترسی

71دسترسی(ویرایش و مدیریت دسترسی های کاربر):

با انتخاب این گزینه می توانید دسترسی های کاربر را ویرایش و مدیریت نمایید. در صورتی که بخواهید دسترسیماژولی را به کاربر بدهیدقسمت های "مشاهده" و"دسترسی" را باهم علامت دار نمایید. در صورتی که بخواهید کاربر فقط نام بخش را مشاهده کند و دسترسی به آن نداشته باشد فقط قسمت "مشاهده" را علامتدار نمایید.
72
زیر ماژول های کاربر همانگونه که از اسمشان مشخص است، زیر مجموعه¬ی ماژول های کاربر می باشد و این بدین معناست که چنانچه در بخش ماژول کاربری مشاهده و دسترسی ارسال انبوه را غیر فعال کرده باشید، کلیه زیر ماژول هایی که مربوط به ارسال انبوه می باشد(ویرایش ارسال انبوه، حذف ارسال انبوه و ....)غیر فعال می شود.

همین امر در مورد زیر ماژول های نمایندگی نیز صدق می کند، یعنی اگر در قسمت ماژول های نمایندگی دسترسی مدیریت بسته نمایندگی را غیر فعال نمایید، در قسمت زیر ماژول های نمایندگی کلیه زیرماژول های مرتبط به این ماژول (درج ،ویرایش و.....) غیر فعال می شود.

اعتبار(افزایش یا کاهش اعتبار کاربر/ تراکنش های مالی کاربر):
با انتخاب این گزینه، لیستکلیه تراکنش های انجام شده در پنل کاربر از جمله: شارژ حساب، ارسال پیامک، بازگشت اعتبار و ... نمایش داده می شود. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
همچنین از این قسمت می توانید افزایش و کاهش اعتبار کاربران خود را انجام دهید. در قسمت تنظیمات پیشرفته می توانید با تنظیم تاریخ و نوع تراکنش، در تراکنش های مالی به جستجو بپردازید و همچنین از تراکنش ها خروجی اکسل دریافت نمایید.
73

کاهش/ افزایش اعتبار: در ارتباط با این امر کافیست تعداد پیامکی را که می خواهید برای کاربرتان کاهش و یا افزایش دهید، در قسمت اعتبار، مشخص نموده و نوع تراکنش(افزایش یا کاهش) را انتخاب نمایید وبدون در نظر گرفتن نوع تعرفه با کلیک روی گزینه "ثبت"، تراکنش خود را انجام دهید. این تعداد اضافه یا کسر شده روی موجودی پنل شما تاثیر خواهد گذاشت. یعنی به ازای افزایش اعتبار از اعتبار شما کسر شده و به ازای کاهش اعتبار از کاربر، همان میزان به موجودی پنل شما افزوده خواهد شد.
همچنین در قسمت توضیحات می توانید علت افزایش و یا کاهش اعتبار را اعلام نمایید تا در تراکنش های کاربر ثبت گردد.

تغییر تعرفه کاربر: جهت انجام این کار کافیست در قسمت میزان اعتبار، کاربر مورد نظر را به میزان یک پیامک با تعرفه مورد نظر خود که در‬
قسمت تعرفه در همین بخش انتخاب نموده اید، شارژ نمایید تا تعرفه ایشان تغییر یابد.‬‬‬‬‬‬
نحوه تخصیص پیامک به روش دستی: برای شارژ کاربر به روش دستی، کافیست مبلغی که می خواهیدپنل کاربرتان را به آن میزان شارژ نمایید بر تعرفه کاربر تقسیم نمودهو نتیجه که عدد پیامک می باشد را به کاربرتان تخصیص دهید.
لازم بذکر است در صورتی که می خواهید مالیات را نیز از کاربر کسر نمایید می توانید از روش زیر استفاده نمایید:
مبلغ ضرب در ۱۰۰ شده سپس تقسیم بر۱۰۸ شود. عدد حاصل تقسیم بر تعرفه پایه کاربر شده و نتیجه برابر است با تعداد پیامکی که باید کاربرتان را به آن میزان شارژ نمایید.

پرداخت ها(لیست پرداخت های کاربر):
با انتخاب این گزینه به صفحه پرداخت های کاربر راهنمایی خواهید شد. همچنین با استفاده از جستجوی پیشرفته، می توانید پرداخت خاصی را جستجو نمایید. امکان دریافت خروجی اکسل نیز وجود دارد. برای حذف کلیه رکوردهای منتظر پرداخت روی گزینه"حذف تمامی رکوردهای منتظر پرداخت " کلیک نمایید.
74
گزارش عملکرد کاربر:
با انتخاب این گزینه خلاصه ای از گزارش عملکرد کاربر را مشاهده خواهید نمود.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

گزارش زمانی(گزارش ارسال های کاربر در بازه زمانی):‬‬
با انتخاب این گزینه می توانید از ارسال های کاربر در بازه زمانی خاص، گزارش تهیه نمایید. با انتخاب نوع پیام (ارسالی و دریافتی) وتنظیم تاریخ می توانید تعدادپیامکهای کاربر را به تفکیک شماره های ایرانسل و همراه اول در هر روز مشاهده فرمایید.
با علامتدار نمودن گزینه در نظر گرفتن کاربران زیرمجموعه، مجموع تعداد پیامک های ارسالی یا دریافتی آنها و کاربران زیرمجموعه شان محاسبه خواهد شد.

  • سیستم حداکثر قادر به گزارش دهی سه ماه می باشد.

گزارش نموداری پیامک های ارسالی و دریافتی:
با انتخاب این گزینه می توانید نمودار ارسال ها و دریافت های کاربر را در ۱۰روز اخیرملاحظه فرمایید. همچنین می توان با تغییر عدد ۱۰ به عددی دیگر نمودار را برای آن تعداد روزهای قبل مشاهده نمایید. مثلا با وارد نمودن عدد ۲۰، نمودار ارسالها و یا دریافتهای ۲۰ روز اخیر نمایش داده می شود.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
75
گزارش لحظه ای (مانیتورینگ لحظه ای) پیامک های ارسالی و دریافتی:
با انتخاب این گزینه می توانید کلیه پیامک هاییکه کاربر تا آن لحظه ارسال نموده و یا در حال ارسال است و نیز پیامک های دریافتی وی را،‬مشاهده نمایید. (توجه داشته باشید در این قسمت تنها قادر به مانیتورینگ۲۰ پیامک در هر دقیقه می باشید).‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

  • دقت داشته باشید مانیتورینگ پیامک های کلیه کاربران را باید از صفحه گزارشات انجام دهید.‬‬‬‬‬‬

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی