تراکنش های مالی

یکی از ماژول‌های پنل پیامکی شما مربوط به تراکنش های مالی است. به کمک این ماژول می‌توانید تراکنش های مالی پنل اس ام اس خود را مشاهده کنید. در ادامه این ماژول را برای شما توضیح خواهیم داد.

تراکنش مالی چیست؟

بعد از خرید پنل پیامکی، می‌توانید ببینید چه تراکنش‌هایی داشته‌اید، آن‌ها بابت چه موضوعاتی بوده است و چه میزان پول بر حسب پیامک، از حساب کاربری شما کسر شده است. این بخش به حسابداری شرکت شما کمک زیادی می‌کند.

آموزش استفاده از تراکنش مالی

برای اینکه بتوانید عملیات مالی خود در پنل را بررسی کنید، از سمت راست پنل خود وارد بخش «تنظیمات» شوید. سپس روی «تراکنش های مالی» کلیک کنید.

ماژول تراکنش مالی در پنل پیامکی

شکل 1 - ماژول تراکنش مالی در پنل پیامکی

تنظیمات پیشرفته

برای اینکه بتوانید تراکنش‌های خود در یک بازه زمانی خاص را ببینید باید از تنظیمات پیشرفته استفاده کنید . همچنین می‌توانید نوع تراکنش خود را مشخص کنید تا فقط آن‌ها را برای شما نشان دهد. در این قسمت می‌توانید تراکنش‌های خود بر اساس کلیدواژه نیز جستجو کنید.

تنظیمات پیشرفته در تراکنش های ملی پنل اس ام اس

شکل 2 - تنظیمات پیشرفته

تاریخچه تراکنش‌های شما در ادامه همین صفحه قرار دارد. برای بررسی، به تصویر زیر و توضیحات توجه کنید.

توضیحات بخش های تراکنش مالی

شکل 3 - توضیحات بخش های تراکنش مالی

نوع تراکنش

موضوعی که بابت آن تراکنش مالی انجام داده اید نشان داده می‌شود.

میزان تراکنش

این قیمت مقدار عددی تراکنش شما را بر حسب تعداد پیامک نمایش می‌دهد.

اعتبار باقی مانده

میزان اعتبار پولی خود بعد از هر تراکنش را در این بخش می‌توانید مشاهده کنید. دقت داشته باشید که این مقدار هم بر حسب تعداد پیامک باقی مانده در پنل پیامکی، برای شما نمایش داده می‌شود.

واحد

همانطور که قبل‌تر نیز به آن اشاره کردیم، واحد تراکنش‌های مالی همیشه پیامک است.

تاریخ تراکنش

زمان انجام تراکنش شما را در تاریخ و ساعت مشخص، نمایش می‌دهد.

توضیحات

علت تراکنش‌های شما را بررسی کرده و توضیحات را برای شما قرار می‌دهد.

عملیات گروهی

در پایان همین صفحه بخشی به نام «عملیات گروهی» قرار داده شده است. به کمک این بخش می‌توانید از تمامی تراکنش‌های خود خروجی اکسل دریافت کنید و گزارش آن را به واحد مالی خود ارائه دهید.

عملیات گروهی در تراکنش های مالی

شکل 4 - عملیات گروهی در تراکنش مالی

دسترسی سریع به بخش تراکنش های مالی

برای دسترسی سریع به تراکنش‌های مالی پنل پیامکی خود، می‌توانید از «صفحه نخست»، روی گزینه «افزایش موجودی» کلیک کنید و سپس «تراکنش های مالی» را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که در «صفحه نخست» پنل اس ام اس، می‌توانید به آمار کلی روزانه خود از جمله پیامک ارسالی امروز، پیامک‌های ارسالی موفق، موجودی پنل پیامکی بر حسب تومان و تاریخ انقضای حساب کاربری خود در سامانه ملی پیامک نیز دسترسی داشته باشید.

صفحه نخست پنل پیامکی

شکل 5 - صفحه نخست پنل پیامکی

سخن پایانی

در این راهنما سعی کردیم تا شما را با تراکنش مالی در پنل اس ام اس آشنا کنیم تا به راحتی به گزارش‌های مالی خود دسترسی داشته باشید. اگر در استفاده از پنل خود سوالی داشتید، از بخش پشتیبانی، تیکت ارسال کنید و یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی