چرا بازاریابی پیامکی بهترین راهکار تبلیغاتی در هنگام بحران اقتصادی است؟

چرا بازاریابی پیامکی بهترین راهکار تبلیغاتی در هنگام بحران اقتصادی است؟

Engagements Icon
1


چرا بازاریابی پیامکی بهترین راهکار تبلیغاتی در هنگام بحران اقتصادی است؟

صاحبان صنایع به طور مداوم از خود می پرسند که که آیا داشتن پنل اس ام اس می تواند کسب و کارشان را رونق بخشد یا خیر. هر چند، پرسیدن این سوالات در زمان رکود اقتصادی و کسادی بازار امری کاملا طبیعی است. در این هنگام تاجران و صاحب کاران از بی نتیجه بودن شیوه های قدیمی تبلیغات خسته شده اند و دنبال راهکاری جدید برای دست یافتن به فروش بیشتر محصولات خود هستند، اما با این حال همچنان به کارآمد بودن و کاربردی بودن بازاریابی پیامکی مشکوک هستند. در این مقاله برای شما خواهیم گفت که چرا بازاریابی پیامکی بهترین روش ممکن تبلیغاتی در این شرایط است.

ابزار ارتباطی مستقیم

با استفاده از بازاریابی پیامکی، مشتریان شما می توانند در لحظه و به صورت آنی اس ام اس های شما را پاسخ دهند. این ویژگی پیامک در شرایط سخت اقتصادی کاربرد بسیاری دارد زیرا به شما این امکان را می دهد تا با آزمون و خطا متوجه سلیقه مخاطبان خود شوید و پیشنهاداتی که تاثیر بیشتری بر روی مشتریان می گذارند را تشخیص دهید. همچنین هنگامی از یکی از کمپین ها تبلیغاتی تان به مشتریانتان پیامک ارسال می کنید، خواهید دانست که کدام یک از کمپین های شما بازدهی بیشتری دارد.

اگر به درستی انجام شود، بازدهی فوق العاده ای خواهد داشت

هنگامی که چیز با ارزشی را در مناسب ترین زمان به مشتریانتان ارسال می کنید، اعتماد آنها را نسبت خود جلب می کنید. در هنگام بحران اقتصادی مردم سعی دارند که پول بیشتری را پس انداز کنند. اگر شما بتوانید پیشنهاد مناسبی را به تلفن همراه آنها پیامک کنید، هر دو برنده خواهید بود.

هیچ روش سریعتری وجود ندارد

هیچ ابزار تبلیغاتی سریعتری نسبت به بازاریابی پیامکی وجود ندارد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا به سرعت محصولات و خدمات خود را به دیگران پیشنهاد دهید و بیش از گذشته فروش داشته باشید. زیرا مخاطبانتان در کم تر از یک دقیقه اس ام اس های شما را دریافت می کنند، و شما می توانید آنها را ترغیب کنید که در روز به فروشگاه شما مراجعه نمایند.

بازاریابی پیامکی قابل آمارگیری و تحلیل است

با ارائه تخفیفات پیامکی، مشتریان در بازه های زمانی گوناگون به شما مراجعه خواهند کرد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا آمارهای خود را تحلیل کنید. نه تنها شما می توانید نتایج بازاریابی پیامکی را ردیابی کنید، بلکه می توانید پیامک هایی را که تاثیر گذاری بیشتری داشته اند را به دیگر مشتریانتان ارسال کنید.

بازاریابی پیامکی رقیبی ندارد

به دلیل اینکه بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی جدیدتر است، امکان اینکه رقبای زیادی داشته باشید بسیار کم است. از آنجایی که این روش به تازگی بین شرکت ها و فروشگاه ها محبوبیت پیدا کرده است، مشتریان شما حس خوبی از دیدن پیامک های برند مورد علاقه شان خواهند داشت. به اعتقاد ما بازاریابی پیامکی بهترین ابزار تبلیغاتی در زمان بحران اقتصادی است.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید