چرا باید ملی پیامک را انتخاب نمایید؟

در ملی پیامک، مفتخریم اعلام داریم که خود را تنها یک ارائه دهنده ی سامانه پیامک نمی دانیم. ما بر این باور اعتقاد داریم که با کاربران خود جزوی از خانواده بازاریابی پیامکی هستیم و همواره در تلاشیم که به رونق کسب و کار مشتریان خود کمک کنیم. به جای اینکه تمام تمرکز خود را بر روی فروش سامانه های خود داشته باشیم، هدف بسیار مهم تری در سر داریم: کمک به رونق کسب و کار کاربران ملی پیامک. اگر شما نتوانید با استفاده از سامانه پیامکی ملی پیامک نتیجه ی خوبی دریافت نمایید، در نهایت به ضرر همه ما خواهد بود. بازاریابی درباره یافتن بهترین راه های سود دهی سرمایه شما است. در اینجا چند نکته ی مهمی که ملی پیامک را از سایر شرکت های ارائه دهنده پنل اس ام اس متمایز می کند را برایتان بازگو خواهیم کرد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

در پایان هر روز، ما می خواهیم مطمئن باشیم که کاربرانمان از خدمات ما راضی بوده اند. متخصصان پشتیبانی سامانه ملی پیامک همیشه برای پاسخگویی به سوالات شما حضور دارند و به شما طریقه استفاده از پنل اس ام اس ملی پیامک را گام به گام آموزش خواهند داد. تنها کافیست که با شماره ۸۸۰۰۳۳۷۳-۰۲۱ تماس بگیرید و یا برای ما ایمیل ارسال نمایید. ما مفتخر خواهیم بود که هر گونه مشکلی که با آن مواجه شده اید را برطرف سازیم تا تجربه ی بسیار خوبی از سامانه اس ام اس ملی پیامک داشته باشید.

استفاده آسان

از ابتدای تاسیس ملی پیامک، طراحان و برنامه نویس های ما بیش از ۱۴۰۰ ساعت را صرف طراحی و ارتقا رابط کاربری پنل اس ام اس ملی پیامک کرده اند تا کاربران ما با هر سطح سواد و دانشی بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند. ما به این مسئله فکر کردیم که اگر کاربران به تازگی با بازاریابی پیامکی آشنا شده اند، تطبیق یافتن با قوانین آن به خودی خود کمی وقت گیر است، پس چرا دیگر وقت آنها را برای کلنجار رفتن با یک پنل کاربری سخت به هدر دهیم؟ همه چیز در سامانه ملی پیامک به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. ما از مشتریان خود توقع داریم که با استفاده از پنل ملی پیامک، کمپین بازاریابی پیامکی برای خود راه اندازی کنند، نه اینکه به خاطر سختی محیط کاربری از انجام این کار خودداری کنند.

محتوای اختصاصی و آموزش کاربران

بدون آموزش مناسب، حتی برترین تاجران هم نمی توانند به درستی از تمام مزایای بازاریابی پیامکی بهره مند شوند. ما تلاش می کنیم که بهترین امکانات را برای شما فراهم نماییم و به شما نحوه ی استفاده از آنها را آموزش دهیم. ابزارها و مقالات آموزشی ملی پیامک می توانند شما را در مدیریت اس ام اس ها قدرتمند سازند. نیازی به نگرانی نیست. حتی اگر شما در استفاده از این امکانات دچار مشکل شدید، متخصصان فنی و پشتیبانی ملی پیامک همیشه برای رفع مشکلات شما حاضر هستند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۰۳۳۷۳ تماس بگیرید

 

 

 

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین