رمز موفقیت بازاریابی پیامکی چیست؟

رمز موفقیت بازاریابی پیامکی چیست؟

Engagements Icon
1


رمز موفقیت بازاریابی پیامکی چیست؟

اگر وبلاگ ملی پیامک را دنبال می کنید، احتمالا می دانید که بازاریابی پیامکی ابزاری قدرتمند جهت ارتقا سطح تجارت شما و تقویت روابط شما با مشتریانتان می باشد. کافی است که مقالاتی که ما در وبلاگ خود منتشر می کنیم را مطالعه کنید و نکات پیامکی را به دقت دنبال نمایید تا تجارتی موفق را داشته باشید. اما، تنها یک قانون وجود دارد که که از همه مهم تر است و این قانون صبر و ثبات شماست. اکنون شاید بپرسید چرا صبر و ثبات مهم است؟ کمی فکر کنید. به عنوان یک عضو خبرنامه پیامکی، شما دارید شماره تلفن خود را به دیگران می دهید و می خواهید که با شرکت مورد نظر خود ارتباطی ثابت و پایدار داشته باشید. در غیر اینصورت احتمالا آزرده خاطر خواهید شد. هنگامی که یک کاربر آزرده خاطر می شود چه اتفاقی می افتد؟ وی اشتراک خود را لغو خواهد کرد.

اکنون، از نگاه یک فروشنده به مسئله نگاه کنید. معمولا مشتریان در هنگامی که پیشنهاد و یا تخفیف خوبی را از جانب شما دریافت می کنند، اقدام به خرید محصولات شما می کنند. مشتریان این گونه پیشنهادات را پیش بینی می کنند. بهتر است که تاریخ معینی را همیشه برای حراجی های خود معین کنید. هنگامی که مشتریان از تاریخ حراج شما مطلع شوند، مطمئنا اقدام به خرید می کنند. برای همین است که در هنگام نوروز بیشتر مردم اقدام به خرید می کنند. حال اگر به طور ناگهانی به مشتریانتان پیشنهادات ویژه بدهید چطور؟ مطمئنا میزان فروش شما مانند هر روز خواهد بود. جالب است بیشتر فروشندگان، فکر می کنند که این کم شدن میزان فروش به علت تخفیف هایشان است، اما در واقع به خاطر نبودن ثبات و عدم برنامه ریزی است.

هنگامی که شما در کار خود ثبات داشته باشید مشتریان منتظر پیشنهادهای شما خواهند بود. مطمئنا همه ی مشتریانتان اقدام به خرید نمی کنند اما تعداد زیادی از آنها این کار را انجام خواهد داد. اکنون ممکن است شما از خود بپرسید که این ثبات تجاری چگونه است؟ چطور شما می توانید این ثبات را در برنامه ریزی های خود جای دهید؟

- ملی پیامک، به شما این امکان را می دهد که پیامک ها و کمپین تبلیغاتی خود را از پیش برنامه ریزی کنید. ما هیچ گاه ارسال پیامک تبلیغاتی بدون برنامه ریزی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کنیم. گاهی ممکن است که برخی از این پیامک های لحظه ای کاربرد داشته باشند، اما عموما تاثیر چندانی برای شما ندارند.

- کمپین تبلیغات پیامکی خود را برنامه ریزی کنید. همچنین، یادتان باشد که مناسبت های ویژه و تعطیلات خاص را در کمپین تبلیغات خود جای دهید.

- بهتر است که 4 الی 8 کمپین تبلیغات پیامکی متفاوت راه اندازی نمایید و مطمئن شوید که هر کدام پیشنهاد خاصی را به مشتری خاص ارائه می کند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید