استفاده از مشوق برای تاثیر بیشتر پیامک

استفاده از مشوق برای تاثیر بیشتر پیامک

Engagements Icon
0


تا به حال به تاثیر پیامک در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغات دیجیتال فکر کردید یا می‌دانید باید از چه مشوق‌هایی استفاده کنید تا تاثیر بیشتری در میزان فروشتان داشته باشد؟

تاثیر پیامکبازاریابی پیامکی تنها در صورتی نتیجۀ مطلوب خواهد داشت که شما یک مشوق خوب برای مخاطبان خود در نظر بگیرید. به زبان ساده، پیامک شما باید سودی برای مشتریان داشته باشد تا آن‌ها به استفاده از خدمات شما ترغیب شوند. همیشه یادتان باشد که هر کسب‌وکاری از طریق پیامک مشتریانش را به خرید تشویق کند، در رسیدن به هدفش موفق خواهد بود. شما حتی می‌توانید با استفاده از این مشوق‌ها لیست مشترکان خود را افزایش دهید و در نتیجه سود بیشتری در طولانی‌مدت داشته باشید.

در ادامه به بررسی دقیق این موضوع می‌پردازیم تا دقیقاً بدانید چگونه باید اینکار را انجام بدهید و چه نوع مشوق‌هائی را می‌توانید برای جذب مشتری بیشتر به کار گیرید.

پیامک را با مشوق شروع کنید!

همین اول کار برای بیشتر کردن تاثیر پیامک باید از یک مشوق تاثیرگذار استفاده کنید یعنی در همان ابتدای پیامک خود به مشتریان اطلاع دهید که چه مشوقی برای آنها در نظر گرفته‌اید و به این ترتیب توجه آنها را به ادامۀ پیامک جلب کنید.

توجه کنید که یک دلیل لازم است تا مشتری به سراغ محصول شما بیاید، بنابراین باید تلاش کنید با یک مشوق خلاقانه و جذاب او را به سمت خود بکشانید. همچنین خوب است که به بازار هدف خود دقت کنید و بر اساس نیاز آنها تصمیم بگیرید تا بدانید چه مشوقی را به مشتریان ارائه دهید.

کوپون‌های تخفیف و پیشنهادات متنوع

تاثیر پیامکبه کارگیری کوپن‌های تخفیف یکی از رایج‌ترین راه‌های افزایش تاثیر پیامک است. در واقع این یک راه ساده اما موثر در بدست آوردن توجه مخاطب است و شما می‌توانید از این طریق پیشنهادات متنوعی را به مشتریان خود بدهید.

مثلاً برای خرید عمده به آنها تخفیف بدهید یا اینکه در یک روز خاص قیمت‌های خود را کاهش دهید و از این طریق اطلاع‌رسانی کنید.. این استراتژی می‌تواند توسط کسب‌وکارهای مختلف به کار گرفته شود و با کمی خلاقیت می‌توانید از این روش به راحتی برای افزایش قابل توجه درآمد خود استفاده کنید.

به اشتراک گذاشتن پیامک توسط مشتری شما

برای اینکه لیست مشترکان خود را افزایش دهید، پیشنهاد می‌کنم از مشتریان فعلی بخواهید پیامک‌های شما را برای دیگران هم ارسال نمایند. به این ترتیب تعداد مخاطبانتان بیشتر هم خواهند شد.

البته برای اینکار لازم است که یک مشوق خوب داشته باشید تا مشتریان اینکار را برای شما انجام دهند، اما راه‌های دیگری نیز برای این کار وجود دارد. مثلاً اگر رستوران دارید، می‌توانید پیامکی را به مشتریان خود بفرستید و به آنها اطلاع دهید که اگر روز جمعه با دوستان خود به رستورانتان بیایند، با نشان دادن پیامک شما نوشیدنی‌های رایگان دریافت خواهند کرد.

پس سعی کنید که پیامکتان را به نحوی بنویسید که هم تاثیر خوبی روی مخاطب داشته باشد و هم او را برای ارسال پیامک شما به دیگران ترغیب کند.

اهدای پاداش به مشتریان وفادار و با اهمیت

به عنوان آخرین توصیه افزایش تاثیر پیامک هم بادتان باشد که قدر مشتریان خود را بدانید، زیرا در غیر این صورت آن‌ها را از دست خواهید داد. به زبان ساده شما باید به مشتریانی که وفادار هستند و به صورت مرتب از شما خرید می‌کنند، یک پاداش خوب بدهید.

برای این منظور می‌توانید از پیامک استفاده کنید و پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان به اصطلاح وفادار بفرستید. البته نوع پیشنهاد یا تخفیف بستگی به استراتژی کاری‌تان دارد اما در نهایت این باعث شهرت بیشتر خواهد شد و یک راه خوب برای گسترش لیست مشتریان و ترقی تجارتتان خواهد بود.

نتیجه‌گیری

نمایندگی ملی پیامکبازاریابی پیامکی یکی از بهترین ابزارهای امروزی برای تبلیغات است و مخاطبان را به صورت مستقیم و آنی خطاب قرار می‌دهد، پس شما هم باید فوت و فن افزایش تاثیر پیامک را به خوبی بلد باشید. اگر بتوانید به صورت موثر از بازاریابی پیامکی استفاده کنید، تجارت شما پیشرفت خواهد کرد و در آینده به قله‌های بلندتری از موفقیت دست خواهید یافت.

برای مشاوره بیشتر دربارۀ بازاریابی پیامکی می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی ملی پیامک در این باره بیشتر صحبت کنید. همچنین برای دریافت فوری پنل هم می‌توانید در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید تا در کمتر از دو ساعت بتوانید از مزایای ارسال پیامک در کسب‌وکارتان بهرمند شوید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید