بدترین نصیحتی که درباره بازاریابی پیامکی می شنوید

بدترین نصیحتی که درباره بازاریابی پیامکی می شنوید

Engagements Icon
0


بدترین نصیحتی که درباره بازاریابی پیامکی می شنوید

به عنوان یک صاحب کار یا مدیر بازاریابی، به هیچ عنوان نباید هر چیزی که می خوانید یا می شنوید را باور کنید. ما حتی به شما پیشنهاد می کنیم همه چیز را دو بار بررسی نمایید. حتما مطمئن باشید که مطلبی که میخوانید یا حتی از ما می شنوید، عملکرد کمپین تبلیغات پیامکی شما را بهبود می بخشد. اگر این طور نیست، می توانید با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

هنگامی که ما ملی پیامک را راه اندازی کردیم، مطمئنا تجربه های امروز را در زمینه بازاریابی و تبلیغات پیامکی نداشتیم. اما به مرور زمان به قدرت و تاثیر گذاری این سیستم تبلیغاتی پی بردیم. قدرت بسیار، مسئولیت بسیار با خود به همراه دارد. در ابتدا که ما مشغول راه اندازی سامانه پیامک خود بودیم، نصیحتی را شنیدیم که درست به نظر نمی رسید.

در آن زمان، افراد خبره و با تجربه به ما می گفتند که "هر چقدر تعداد شماره تلفن های خبرنامه پیامکی شما بیشتر باشد، عملکرد کمپین شما بهتر خواهد شد." تا به امروز، این گفته غلط ترین باوری است که ما آن را شنیده ایم. آیا می دانید چرا؟ چون کاملا نادرست است.

در گفتار، شاید این جمله بسیار درست به نظر برسد. تصور کنید تعداد افراد فهرست شما در طول یک شب از 5 به 1000 برسد. با دیدن این ارقام شما بسیار خیلی خوشحال می شوید. درست است؟ شاید. اما، ما در ملی پیامک کیفیت را به کمیت ترجیح می دهیم.

خب اما، اکنون به این سوال پاسخ دهید. چگونه می خواهید اطلاعات این افراد را به دست آورید؟ چگونه شماره تلفن این افراد را به دست آورده اید؟ آیا برای به دست آوردن این شماره ها پیشنهاد ویژه ای به تک تک آنها فرستاده اید؟ اگر از طریق ایمیل یا بنر سایت خود آنها به سمت خبرنامه پیامکی شما آمده اند، می توان گفت که تمامی این شماره ها واجد شرایط هستند. اما، اگر شما این شماره ها را از فردی خریده باشید که به شما قول داده است که تمامی افراد این بانک موبایل با شما همکاری می کنند، مطمئنا ارسال پیشنهاد ویژه به آنها هیچ سودی برای شما ندارد.

حتی اگر شما این شماره ها را از طریق قانونی و درست به دست آورده اید، سوال اساسی این است که چه پیشنهادی را برای آنها می فرستید؟ برای مثال اگر شما یک همبرگر فروشی دارید، آیا به مشتریان خود یک شام رایگان هدیه می دهید یا اینکه به آنها سفر به ترکیه را هدیه می دهید؟ ممکن است که پیشنهاد دوم تعداد افراد بیشتری را به سمت خبرنامه پیامکی شما جذب کند، اما این افراد هیچ گونه علاقه ای به فعالیت و تجارت شما ندارند و تنها چیزی که می خواهند، برنده شدن جایزه ی شما (سفر به ترکیه) است. زمانی که مسابقه شما پایان یابد، به احتمال زیاد تمامی آنها اشتراک خبرنامه پیامکی خود را لغو کنند. حتی اگر این افراد اشتراک خود را لغو نکنند، مطمئنا تمامی پیامک های شما را نادیده بگیرند.

بنابراین، حتی اگر فهرست خبرنامه شما شامل 100 نفر است، لزومی نیست که شرمسار باشید. اگر تک تک این افراد به کسب و کار شما توجه دارند و همیشه آن را دنبال می کنند، مطمئن باشید که بازدهی فهرست شما بسیار خوب خواهد بود.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید