بهترین نصیحتی که درباره بازاریابی پیامکی خواهید شنید

بهترین نصیحتی که درباره بازاریابی پیامکی خواهید شنید

Engagements Icon
1


بهترین نصیحتی که درباره بازاریابی پیامکی خواهید شنید

همانطور که می دانید ما بازاریابی پیامکی را دوست داریم و آن را بهترین سیستم تبلیغاتی می دانیم. همانطور که می دانید چندین سال طول کشیده است که تا به این مرحله از تخصص رسیده ایم، اما در عین حال، در این مدت چیزهای بسیاری را یاد گرفته ایم. نه تنها این روش تبلیغاتی سریع و مقرون به صرفه است، بلکه این امکان را دارد تا به صورتی باورنکردنی خصوصی باشد. مسلما این ویژگی بسیار فوق العاده است، تا جایی که شما از این ویژگی سو استفاده نکنید. داشتن دسترسی به شماره تلفن افراد امری کاملا جدی است. افراد حریم خصوصی خود را ارزشمند می دانند و از شما انتظار دارند که به آن احترام بگذارید. اما، با همه ی این اوصاف، قرار است که در این مقاله ارزشمندترین نصیحت درباره بازاریابی پیامکی را به شما بگوییم.

پیشنهاد ارزشمند

ممکن است که با خود فکر کنید، که این نصیحتی کاملا ساده است. حتی شاید با خود فکر کنید "همه ی پیشنهادهای من به مشتریانم ارزشمند است." اما آیا واقعا اینطور است؟

اجازه بدهید در ابتدا نحوه تبلیغ خبرنامه پیامکی شما را بررسی کنیم. شما چگونه فهرست اعضای خبرنامه پیامکی خود را گسترش می دهید؟ آیا به آنها تخفیف ارائه می کنید؟ پیشنهادهای شما چقدر جذاب هستند؟

به شما پیشنهاد می کنیم که خود را به جای مشتریانتان بگذارید. آیا با دریافت چنین پیامک هایی، به عضویت خبرنامه یک شرکت خاص در می آیید؟ تعصب را کنار بگذارید و سعی کنید به درستی فکر کنید. هنگامی که این سوال را با مشتریان خود مطرح می کنیم، اکثر آنها متوجه می شوند که پیامک های تبلیغاتی که ارسال می کنند آنچنان که فکر می کنند جذاب نیستند. مشکل این است که پیامک های آنها حاوی مطلب ارزشمندی برای مشتری نیست و صرفا یک تبلیغ و نوعی تخفیف است. همانطور که در گذشته گفتیم، اعضای خبرنامه پیامکی انتظار دارند با آنها مانند یک مشتری VIP رفتار شود. مسلما داشتن شماره تلفن شخصی ۀنها بسیار ارزشمندتر از یک کوپن تخفیف 10% است. مسلما ما به شما پیشنهاد نمی دهیم که اجناس خود را به صورت رایگان به مشتریانتان بدهید، اما بهتر است که یک راه مناسب در آن میان پیدا کنید.

در کنار پیشنهادهای جذابی که برای جلب مشتری ارسال می کنید، باید پیامک های ارشمندی را نیز به مشتریان خود ارسال کنید. مطمئنا اگر این کار را انجام ندهید، پس از مدتی تعداد افرادی که از خبرنامه شما انصراف می دهند افزایش چشمگیری خواهد یافت. به مشتریان خود آن چیزی را پیشنهاد کنید که می خواهند. پیشنهادی که نمی توانند آن را رد کنند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید