تجزیه و تحلیل آمار، اصلی مهم برای کمپین های تبلیغات پیامکی

تجزیه و تحلیل آمار، اصلی مهم برای کمپین های تبلیغات پیامکی

Engagements Icon
5


تجزیه و تحلیل آمار

بازاریابی پیامکی ابزار بسیار خوبی برای تبلیغات و رونق کسب و کار تجارت ها می باشد، به خصوص با وجود انسان های امروزی که همیشه غرق در گوشی تلفن همراه خود هستند. بازاریابی پیامکی نه تنها بسیار تاثیر گذار است، بلکه مقرون به صرفه نیز هست. آیا می دانستید که بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات ارسال پیامک، پنل اس ام اس رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند؟ استفاده از بازاریابی پیامکی بر خلاف تصور بعضی افراد، بسیار آسان است.

فرض کنیم که شما برای دریافت یکی از پنل های موجود ملی پیامک ثبت نام نموده اید، و حتی کمپین تبلیغات پیامکی خود را راه اندازی نموده اید. اکنون زمان آن فرا می رسد که نتایج و آمارها را بررسی نمایید تا متوجه شوید که بازاریابی پیامکی چقدر بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار بوده است. به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه کننده سامانه ارسال پیام کوتاه، همواره به کاربران خود تاکید می نماییم که از آمارهای بدست آمده و تجزیه و تحلیل آن ها غافل نشوند، زیرا این آمارها به طور مستقیم بر موفقیت کسب و کارشان تاثیر می گذارند.

پیش از آنکه در تجارت خود ریسک کنید، مطمئن شوید که این سه دسته اطلاعات مهم را به خوبی بررسی کرده اید:

تعداد اعضای جدید خبرنامه ی پیامکی

مشخصا تمام هدف داشتن یک لیست از اعضای خبرنامه پیامکی، جذب اعضای بیشتر و درگیر کردن بیشتر کاربران در تجارت می باشد. بدون داشتن اعضای خبرنامه پیامکی، عملا شما کسی را ندارید که محصولات و خدمات خود را به وی تبلیغ نمایید. جهت سنجش میزان تاثیر گذاری کمپین تبلیغات پیامکی خود، بهتر است که در فواصل زمانی معین، تعداد اعضای جدید خود را بررسی کنید و در صورت نیاز راهکارهای جدید را ابلاغ کنید.

تعداد اعضایی که اشتراک پیامکی خود را لغو کرده اند

اگر تعداد افرادی که از عضویت خبرنامه پیامکی شما انصراف می دهند زیاد است، به معنی این است که شما در یک جای کار خود اشتباه می کنید. این امکان وجود دارد که پیامک های شما ارزش چندانی برای مشترکانتان ندارند یا محتوای درستی را تهیه نکرده اید یا اینکه تعداد اس ام اس های ارسالی از جانب شما بسیار زیاد است. در هر صورت، همیشه آمار و ارقام افرادی که اشتراک خود را از خبرنامه پیامکی شما لغو می کنند را دنبال کنید. زیرا در نهایت این آمار نشان گر میزان تاثیر گذاری اس ام اس های ارسالی شما هستند.

تعداد کلیک بر روی هر لینک

گاهی اوقات، لازم است که برای ترغیب بیشتر مشتریان خود یا ارائه ی تخفیف اختصاصی به آنها، لینکی از وبسایت خود را در انتهای پیامک ارسالی خود اضافه نمایید. هر موقع که شما لینکی را در انتهای اس ام اس خود قرار می دهید، کارشناسان فنی ملی پیامک تعداد کلیک هایی را که بر روی آن شده است را ثبت و نگه داری می کنند. داشتن این اطلاعات بسیار حیاتی است، از آنجایی که نشان می دهد که چقدر لینک ارسالی شما مورد توجه مشترکانتان قرار گرفته است.

***

این تنها گوشه چشمی از میزان کارآیی تحلیل و بررسی آمارها برای کمپین تبلیغات پیامکی شما است. بهتر است بدانید که هر چقدر با اطلاعات و داده های جمع آوری شده خود آشنا تر باشید، کمپین تبلیغات پیامکی شما تاثیر گذارتر خواهد بود.

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید