8

شما میتوانید تبلیغات خود را به وسیله پیام کوتاه انجام دهید، پیامک روشی جدید برای تبلیغات می باشد:

با خرید هر یک از پنل های اس ام اس و استفاده از آن می توانید به شماره های مورد نظر و یا شماره های شهرها و استانهای سراسر کشور ارسال اس ام اس داشته باشید، و یا از سایر امکانات مرتبط با اس ام اس کوتاه استفاده نمایید. مدیریت پنل ، نوشتن متن اس ام اس ، تنظیم زمان ارسال اس ام اس ، تعداد ارسال ، و یا انتخاب شهر و استان و انتخاب نوع شماره های دایمی یا اعتباری در اختیار شما قرار خواهد داشت.

شماره های فعال شهرها و مناطق در تمام پنل های اس ام اس نصب شده اند، و شما می توانید براحتی به مناطق هدف خود اس ام اس ارسال نمایید. کلیه پنل هل دارای شماره اختصاصی ارسال اس ام اس می باشند و مشترکین می توانند علاوه بر ارسال اس ام اس ، دریافت نیز داشته باشند. این بدین معنی است، که شماره مذکور، برای ارسال و دریافت اس ام اس، تنها در انحصار یک مشترک قرار دارد.

زبان پنل ارسال اس ام اس فارسی و استفاده از آن بسیار ساده و جذاب است. علاوه بر این، کتاب راهنما نیز می تواند مشترکین را در بهره گیری بهتر از پنل اس ام اس یاری کند. از مهمتربن قابلیت های پنل اس ام اس ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه می باشد. یکی از مزایای تبلیغات اس ام اسی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰% این نوع تبلیغات است. مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی از دیگر ویژگی های ارسال اس ام اس تبلیغاتی محسوب می شود.

مزایای اصلی استفاده از اس ام اس در اطلاع رسانی و تبلیغات را می توان چنین برشمرد:

۱- سرعت بالای ارسال: اس ام اس از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات است که سرعت ارسال (پخش) بالایی دارد و سریعا در منظر مخاطب قرار می گیرد. ممکن است مراسمی در تاریخی خاص برگزار شود، فروشگاهی اقدام به حراج کند، مسابقه ای پیامکی برنامه ریزی شود و یا نظر سنجی عمومی انجام گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی ارسال اس ام اس است.

۲- ماندگاری: اس ام اس تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی در دستگاه های موبایل مخاطبین باقی می ماند، چون حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی ندارد. فقط باید متن اس ام اس ارسالی بگونه ای جذاب باشد، که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به کالا و یا خدمات معرفی شده نیاز پیدا کند، آن را نگه دارد.

۳- دسترسی سریع: امروزه دستگاه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است، که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مشترکین قرار دارد. از این رو مخاطبان به محض اینکه نیاز به بازخوانی متن اس ام اس تبلیغاتی داشته باشند، براحتی این کار را انجام می دهند.

۴- خواندن ۱۰۰ درصد مشترکین: معمولا اکثر مخاطبین اس ام اس های دریافتی خود را در نگاه اول می خوانند، و در لحظه خواندن تمام حواسشان را متمرکز در خواندن متن اس ام اس تبلیغاتی می کنند.

۵- عدم نیاز به توزیع کننده: ارسال اس ام اس تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی است، که نیازی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه ی اولیه ارسال، توزیع می شود.

۶- مخاطب هدفمند: یکی از مهمترین مزایای ارسال اس ام اس تبلیغاتی این است که قابلیت هدفمند سازی مخاطب را دارد. استفاده از سایر روش های هدفمند مانند تلفن و یا نامه، زمان بر و هزینه بر است و نیازمند نیروی انسانی است.

۷- هزینه متناسب با تیراژ: چاپ کاتالوگ و توزیع آن شاید برای هر مخاطب حدود ۱۰۰ تومان هزینه داشته باشد، اما اگر برای هر نفر دو اس ام اس تبلیغاتی هم ارسال شود، بیش از ۲۰ تومان خرج نخواهد داشت. علاوه بر این مدیریت تیراژ در ارسال اس ام اس تبلیغاتی بسیار آسان تر است. شاید هیچ گاه نشود ۱۰۰ برگ کاتالوگ با هزینه مناسب چاپ کرد، اما می توان ۱۰۰ اس ام اس فرستاد بدون اینکه تیراژ پایین روی هزینه هر اس ام اس تبلیغاتی تاثیر منفی داشته باشد.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین