16

ارسال اتوماتیک پیامک تبریک تولد

باز کافی است فقط یک تیک بزنید، پیامک پی اف سی به تمام اعضای دفترچه تلفن شما که تاریخ تولد معتبری دارند، از طرف شما یک پیام تبریک شایسته ارسال خواهد نمود، مشتریان شما از اینکه در روز تولدشان به یادشان بودید، راضی خواهند بود.

ارسال هوشمند پیامک گروهی

می خواهید به ۱۰۰۰ نفر از اعضای دفترچه تلفن خود با عنوان و نام آنها پیامک بفرستید مثلا: جناب آقای مهندس رضایی ….، خانم دکتر افشار…. و …. چه باید کرد، پیامک پی اف سی به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد به صورت هوشمند پیامک های شما را شخصی سازی کرده و ارسال می نماید.

پاسخ اتوماتیک به پیامکهای دریافتی

در صورت تنظیم شما،  پیامک پی اف سی به تمامی پیامکهای دریافتی پاسخ اتوماتیک آماده شده شما را ارسال خواهد نمود.

ارسال اتوماتیک پیامک دریافتی به تلفن همراه شما

در صورت خواست شما، تمامی پیامک های دریافتی به شماره تلفن همراهی که مشخص نموده اید به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

امکان زدن چند برچسب بر اعضای دفترچه تلفن

شما می توانید اعضای دفترچه تلفن خود را در گروه های مختلف با برچسب های که بر روی آنها می زنید طبقه بندی نمایید، مثلا یک شخص می تواند هم در گروه مشتریان ویژه شما و هم در گروه مشتریان خانگی و تجاری قرار گیرد.

قابلیت ایمپورت و اکسپورت اعضای دفترچه تلفن

احتمالا شما اعضای دفترچه تلفن خود را در نرم افزاری مثل outlook یا نرم افزارهای مدیریت ایمیلی مثل جیمل و یاهو جمع آوری نموده اید. ما به شما زحمتی نخواهیم داد، با اکسپورت فایل های مناسب از این نرم افزار و با چند کلیک می توانید تمام دفترچه تلفن خود را وارد پنل پیامک پی اف سی نمایید، در ضمن در صورتیکه قصد عزیمت از پنل پیامک پی اف سی داشتید، با اکسپورت اعضای دفترچه تلفن خود آنها را می توانید به نرم افزار دیگری منتقل نمایید.

امکان اتصال به سایت شما

شما میتوانید به کمک ماژول های حرفه ای سایت خود را مجهز به سیستم پیامک کنید

خرید اعتبار ارسال اس ام اس به صورت برخط

شما می توانید اعتبار مورد نیاز خود را از طریق کارت های عضو شتاب به صورت برخط خریداری نمایید، در هر زمان شبانه روز که باشید، بخش فروش پی ف سی در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، برای ارائه سرویس در خدمت شما خواهد بود.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین