با فراهم شدن امکان بازاریابی پیامکی در چند سال گذشته، رفته رفته استفاده از پنل اس ام اس در محافل سیاسی هم رایج شد؛ چراکه احزاب مختلف سیاسی متوجه کاربردهای فراوان بازاریابی پیامکی شدند. به این ترتیب رفته رفته آنها از سامانه پیامک جهت سازماندهی کردن تجمعات خودشان و اطلاع رسانی کردن به طرفدارانشان استفاده کردند. با نزدیک شدن به انتخابات نمایندگی مجلس جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی پیامک تصمیم گرفته است که پنل های تجاری خودش را با 50% تخفیف در اختیار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بدهد. در این مقاله می‌خواهیم کاربردها و مزایای یک پنل اس ام اس را برای کمپین‌های انتخاباتی توضیح بدهیم؛ پس پیشنهاد می کنم که این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

تبلیغات پیامکی راز برنده شدن احزاب در سراسر دنیا

در سال 2016، در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هر دو حزب حاکم متوجه تاثیر‌گذاری فوق العاده بازاریابی پیامکی شدند. هر دو کاندید انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از پنل اس ام اس خود برای ساماندهی کردن کمپین‌های تبلیغاتی‌شان استفاده کردند. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که برنده شدن رییس جمهور فعلی آمریکا مدیون استفاده درست از رسانه های جمعی بوده است.

تبلیغات پیامکی – تخفیف ویژه انتخابات 1400

  • 0 تومان

هنگامی که شما در یک انتخابات کاندید می‌شوید، حالا می‌خواهد انتخابات ریاست جمهوری باشد یا نمایندگی شورای شهر؛ این ارتباط مستقیم و نزدیک با هواداران‌تان است که شما را پیروز میدان می‌کند.

شاید باورتان نشود اما ممکن است تنها داشتن یک پنل اس ام اس ساده، ورق را به نفع شما برگرداند و باعث شود تا با اختلاف زیادی از رقبایتان پیشی بگیرید.

طی ده سال اخیر در سراسر جهان، تمام سیاستمدارانی که برنده انتخابات بوده اند، از سامانه ارسال پیام کوتاه به عنوان یکی از اصلی‌ترین ابزارهای ارتباطی استفاده کرده‌اند. شاید بپرسید که داشتن یک پنل اس ام اس چگونه می‌تواند به کمپین انتخاباتی شما کمک کند؟ خب در جواب، شما را به خواندن چند خط زیر دعوت می‌کنیم.

یادآوری روز رای‌گیری

می‌توانید با ارسال یک پیامک دوستانه به هوادارن خودتان، روز برگزاری انتخابات را یادآوری کنید؛ حتی می‌توانید بر اساس منطقه زندگی‌ آ‌نها برایشان پیامک شخصی‌سازی شده ارسال کنید و نزدیک‌ترین حوزه‌های رای‌گیری را به آنها معرفی کنید. همچنین می توانید ساعت برگزاری انتخابات را هم برایشان ارسال کنید.

زنگ هشدار برای رویدادهای مختلف

با ارسال یک اس ام اس هواداران‌تان را به تجمعات، سخنرانی‌ها، گفتگوهای انتخاباتی، جلسات پرسش و پاسخ و دیگر رویداد‌های انتخاباتی دعوت کنید. همچنین با استفاده از سامانه پیامکی، آنها را از برنامه‌ها و جلسات مهمی که دارید با‌خبر کنید.

اطلاعیه‌های مهم

مانند بسیاری دیگر از سیاست‌مداران جهان شما هم می‌توانید اطلاعیه‌های مهم را از طریق اس ام اس برای طرفداران‌تان ارسال کنید.

اخبار لحظه به لحظه انتخابات

سامانه پیامک این امکان را به شما می‌دهد تا آرای شمرده‌شده خودتان را به اطلاع طرفداران‌تان برسانید. این کار می تواند میزان شرکت‌کردن طرفدارنتان را در انتخابات افزایش دهد.

ساماندهی کردن داوطلبین

شما می‌توانید تنها با ارسال یک پیامک به طرفداران‌تان، از میان آنها داوطلبانی را برای ساماندهی کردن برخی برنامه‌های تبلیغاتی‌تان انتخاب کنید.

یک گام از رقبا جلوتر باشید

اخبار مهم را پیش از آنکه به رسانه‌های جمعی دیگر منتقل شوند در اختیار طرفدارانتان و دیگر افراد قرار بدهید؛ همچنین می‌توانید برخی از مواضع سیاسی خودتان را از این طریق به هواداران‌تان منتقل کنید.

ارتباط با جوانان

همانطور که می‌دانید بیشتر جامعه ما را جوانان تشکیل داده‌اند. آمار نشان می دهد که بیشتر افراد بین سنین 18-34 سال هر روز پیامک ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با ارسال پیامک‌هایی دوستانه از آنها بخواهید که در این انتخابات با‌شکوه شرکت کنند و آینده خودشان را رقم بزنند.

ملی‌پیامک مفتخر است به عنوان اولین سامانه پیامکی در ایران، آمادگی خودش را برای با‌شکوه برگزار کردن انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران اعلام کند. کاندیداهای محترم نمایندگی مجلس شورای اسلامی ایران می‌توانند در زمان برگزاری انتخابات پنل‌های تجاری ما را با 50% تخفیف دریافت کنند.

حرف آخر

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه‌اندازی کنید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی‌پیامک می‌توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما، روش‌ها و شیوه‌های تبلیغاتی موثری را تعیین کنند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

استفاده از پنل اس ام اس در انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید