پیامک: سریعترین راه ارتباط با مشتری

پیامک: سریعترین راه ارتباط با مشتری

Engagements Icon
0


سریعترین راه ارتباط با مشتری

یکی از بزرگترین مزایای سامانه ارسال پیام کوتاه و در نهایت بازاریابی پیامکی سرعت بالای آن است. احتمالا شما الان به این فکر می کنید که درباره ی سرعت تحویل آنی سرویس پیام کوتاه یا درباره ی سرعت بالای نوشتن یک پیامک و ارسال آن به تمامی افراد موجود در یک فهرست تماس، صحبت می کنیم.

تمامی گفته های بالا از مزایا و کاربردهای مفید یک سامانه ارسال پیام کوتاه می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که در این موقع از سال با نزدیک شدن به مناسبت هایی نظیر شب یلدا، دهه ی مبارک فجر و عید نوروز تاجران و فروشندگان به دنبال جذب مشتری های بیشتری می باشند تا در این مناسبت ها با دادن برخی تخفیف ها و تسهیلات به مشتریان، کسب و کار خود را رونق بخشند. همانطور که می دانید زمان این مناسبت ها و تعطیلات تقریبا کوتاه می باشد و فرصت چندانی برای اطلاع رسانی وجود ندارد، بنابراین باید از بهترین ابزار موجود برای انتقال اطلاعات به مشتریان استفاده نمود.

اگر شما یک فروشنده و یا تاجر با تجربه باشید، احتمالا هم اکنون تمامی برنامه های تبلیغاتی خود را بر اساس نیازهای خود و مشتریان در ذهن خود آماده نگه داشته اید. اما چند هفته پیش از مناسبتی که برای فروش در نظر گرفته اید هنوز تعداد بسیاری جنس و کالا در مغازه و یا انبارتان وجود دارد که می خواستید تا پایان یک دوره آن ها را به فروش برسانید. اکنون در میابید که دیگر زمان زیاد برای تبلیغات تجارت خود ندارید و تمام برنامه ریزی هایی که کرده بودید نقش بر آب شده اند و دیگر زمانی برای تغییر تراکت ها و بروشورهای چاپ شده ندارید. می توانید وبسایت خود را به روز رسانی نمایید، اما مطمئنا این عمل آنچنان که توقع دارید فراگیر نخواهد بود. و آیا به روز رسانی وبسایتتان می تواند باعث فروش محصولات شما در مدت کوتاهی شود؟

راهکار چیست؟

لازم نیست که نگران باشید. سامانه ارسال پیام کوتاه بهترین راهکار ممکن برای شماست. برای تفهیم بهتر این قضیه مثالی از یکی از مشتریانمان خواهیم زد که قرار بود در مدت کوتاهی به مناسبت عید سعید فطر، برخی از محصولات خود را با شرایطی ویژه به فروش برساند:

در پاییز 92 یکی از بنگاه های فروش خودرو در تهران دارای تعدادی خودرو بود که تصمیم داشت آنها را با شرایطی ویژه به مناسبت عید سعید فطر به فروش برساند. آنها پیش از فرا رسیدن روز تعیین شده برنامه ای مشخص را برنامه ریزی نمودند. از آنجایی که این بنگاه فروش خودرو فهرستی از شماره های تماس مشتریان خود داشت به راهی نیاز داشت تا بتواند به سرعت این رویداد را به اطلاع آن ها و دیگر افراد برساند که سبب فروش خودروها در مدت کوتاهی شود.

در یکی جمعه شب آنها با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به مشتریان خود شرایط ویژه ی این خودروهای جدید را اطلاع دادند. تا یک شنبه همان هفته، یعنی 2 روز بعد، این بنگاه 5 دستگاه از خودروهایش را به فروش رساند که این مسئله بسیار شگفت انگیز می باشد. اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود.

در طی دو روز بعد، یعنی سه شنبه، در مجموع 9 اتومبیل به فروش رسید و تمامی این فروش ها به خاطر استفاده مستقیم از سامانه ارسال پیام کوتاه و بازاریابی پیامکی می باشد که توانست شرایط ویژه این خودروها را در مدت کوتاهی به اطلاع مشتریان برساند.

شاید نکته ای که در اینجا جلب توجه کند تاثیر گذاری استفاده از سامانه ی ارسال پیامک در مدت زمانی بسیار کوتاه باشد. اما نکته ی جالبتر تاثیر گذاری این سامانه برای فروش خودرو که مسلما ابزاری گران قیمت است، می باشد.

این تجربه می تواند میزان اثر گذاری و سرعت تبلیغات پیامکی را به ما نشان دهد. فرقی نمی کند که چه محصولی به مشتریان خود ارائه می کنید: لباس، اسباب بازی، وسایل برقی یا بلیت های مسافرتی. با استفاده از تبلیغات پیامکی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن پیشنهادات خود را به مشتریان خود ارائه کنید و آن ها را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات خود کنید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید