راهنمای کامل تبلیغات هدفمند در سمیرم با بهترین تعرفه ‍!

راهنمای کامل تبلیغات هدفمند در سمیرم با بهترین تعرفه ‍!

Engagements Icon
0


اگر می‌خواهید تبلیغات هدفمندی در سمیرم شروع کنید بد نیست که با پیشنهاد ما یعنی پنل اس ام اس سمیرم نیز آشنا شوید. اجرای تبلیغات هدفمند و مطلوب، دسترسی به مشتریان بازار هدف و قیمت مناسب سه رکن اصلی برای بازاریابی، جذب مشتری و انواع کمپین‌های تبلیغاتی است. به همین خاطر در این مقاله بیشتر با روشی آشنا می‌شویم که این سه ویژگی را در اختیارتان قرار می‌دهد. البته در همین ابتدا هم یک کد تخفیف سی درصدی ثبت‌نام اولیه برایتان در نظر گرفتیم.

تخفیف ویژه اصفهانی‌ها

با پنل پیامکی اصفهان به صورت هدفمند در هر شهر و روستایی که می‌خواهید تبلیغ کنید. ارسال پیامک هدفمند، تبلیغ شما را به دست مخاطبان واقعی‌تان می‌رساند.
30% تخفیف
ESFN
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی نرم افزار آنلاین ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه، منطقه‌ای و حتی تفکیک شده است. پنل‌ها با دسترسی به خطوط اختصاصی قابلیت دریافت پاسخ مخاطب را نیز دارند و توسط شرکت‌های ارائه‌دهندۀ خدمات پیامکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

برای توضیحات مفصل دربارۀ پنل اس ام اس سمیرم ویدئو زیر را برایتان آماده کردیم. البته در پاراگراف بعدی هم می‌خواهیم دربارۀ انتخاب بهترین پنل راهنمایی‌تان کنیم

شروع خدمات تبلیغات پیامکی با ملی پیامک

برای شروع تبلیغات با کمک پنل اس ام اس سمیرم احتمالاً در حال جستجو برای پیدا کردن بهترین شرکت هستید که هم پشتیبانی دائمی و همه‌روزه داشته باشد و هم با هر بودجه‌ای بتوانید آن را تهیه کنید. پیشنهاد من شرکت ملی پیامک است. برای این انتخاب، فاکتورهای مختلفی را بررسی و تحلیل کردیم که در ادامه به مهم‌ترینشان اشاره خواهم کرد:

  • ارائۀ بهترین تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی
  • طراحی 4 نوع پنل با دسترسی‌های مختلف
  • ارائۀ خدمات وب‌سرویس و افزونه‌های پیامکی
  • قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس جنسیت
  • قابلیت ارسال پیامک به اصناف و مشاغل سطح شهر
  • دسترسی به بانک شماره به‌روز همراه اول و ایرانسل
  • قابلیت ارسال اس ام اس لینکدار از طریق حدود 3000 و 50004
  • دو خط هدیه عمومی و اختصاصی با تعدادی پیامک هدیه روی هر پنل

بانک شماره پنل اس ام اس سمیرم

مشترکین خبرنامه پیامکیپنل اس ام اس سمیرم با ارائه چندین بانک شماره بهترین شروع برای ارسال پیامک انبوه است تا تعداد زیادی از مخاطبان به مشتریان وفادار تبدیل شوند. اولین بانک شماره شامل 9292 سیمکارت اعتباری و 7060 سیمکارت دائمی همراه اول است. بانک شمار ایرانسل هم که در سال 1400 به‌روزرسانی شده و قابلیت ارسال به تفکیک جنسیت را برای کاربران فراهم کرده است. کسب‌وکارهایی که کالا یا خدماتی مخصوص بانوان یا اقایان دارند، از شماره‌های این بانک می‌توانند برای اجرای تبلیغات هدفمند استفاده کنند.

یکی دیگر از مهم‌ترین بانک شماره‌های پنل اس ام اس سمیرم همبه اصناف و مشاغل شهر تعلق دارد. به این ترتیب می‌توانید برای هر کسب‌وکاری که بیشتر به شما مرتبط است، پیامک بفرستید و مشتریان واقعی بازار هدفتان را پیدا کنید.

قابلیت ارسال پیامک بر اساس منطقه و محله

تقریبا از هر کاربری که بپرسید برای تبلیغت منطقه‌ای چه برنامه‌ای دارد، تنها انتخابش تبلیغات محیطی یا تراکت است. در صورتی که با پنل اس ام اس سمیرم به راحتی می‌توانید تبلیغات منطقه ای داشته باشید. اما چطور؟

پنل اس ام اس سمیرم دو قابلیت ارسال بر اساس کدپستی و ارسال بر اساس آنتن‌دهی دکل bts ایرانسل (فقط برای شماره‌های ایرانسل) را برای ارسال پیتامک منطقه‌ای در اختیار کاربران ملی پیامک قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید مشتری را از روی محل زندگی‌اش پیدا کنید. تبلیغات منطقه‌ای داشته باشید یا فقط در محلۀ خودتان بازاریابی کنید. کدهای تخفیف را به تفکیک محله بفرستید. قبل از ارسال انبوه پیامکتان را به صورت انبوه فرستاده و بازخورد مشتری را بسنجید. خلاصه اینکه قابلیت ارسال پیامک به تفکیک منطقه یکی از مهم‌ترین مزایاییست که پنل در اختیارتان قرار می‌دهد تا تبلیغات مطمئن، موثری و مطلوبی داشته باشید.

نگاهی به سمیرم

سمیرم یکی از شهرهای مهم استان اصفهان با ۲۶٬۹۴۲ نفر جمعیّت است. سمیرم به عنوان یکی از مراحز تولید فرش، گلیم و جاجیم استان شناخته می‌شود که مشتریانی از سراسر ایران دارد. اگر کسب‌وکار فعالی در این شهرستان دارید، بدون شک اجرای تبلیغات هدفمند یکی از اهداف شماست. برای همین پیشنهاد می‌کنم که حتماً دربارۀ استفاده از بازاریابی پیامکی بیشتر فکر کنید. از بابت آموزش نیز نگران نباشید. ملی پیامک به همۀ جوانب آموزشی فکر کرده و علاوه‌بر مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی، تعدادی ویدئو هم در یوتیوب، اینستاگرام و آپارات ملی پیامک به صورت مداوم در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

جمع‌بندی

پنل اس ام اس ملی پیامکبا وجود تمام این امکانات و خدمات پنل اس ام اس سمیرم که توسط شرکت ملی پیامک در اختیار کاربران قرار گرفته، نباید از غافلۀ تبلیغات پیامکی عقب بمانید. راه‌اندازی پنل هم زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. اگر مدارکتان به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی آماده باشد، پنل و خطوط اختصاصی شما همران روز فعال می‌شود.

شروع تبلیغات پیامکی کار سختی نیست اما یک فرصت طلایی است که باید آن را مغتنم بدانید. برای پیشگام شدن در بازار، برندسازی، بازاریابی و تعامل با مشتریان از این همه امکانات استفاده کنید. در صضورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید یا هنوز سوال‌هایتان بدون پاسخ مانده، در سایت ثبت‌نام کنید. می‌توانید در انتهای متن هم نظرات را برایمان بنویسید یا با شماره 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید