30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
چگونه کمپین تبلیغات پیامکی خود را مدیریت کنید؟

چگونه کمپین تبلیغات پیامکی خود را مدیریت کنید؟

1

چگونه کمپین تبلیغات پیامکی خود را مدیریت کنید؟

در ملی پیامک، ما هر روز با هزاران کسب و کار و کوچک که می خواهند تجارت خود را از طریق بازاریابی پیامکی گسترش دهند، همکاری می کنیم. چه چیزی بازاریابی پیامکی را آنقدر جذاب و کارآمد می سازد؟ می توان در جواب گفت ویژگی هایی از قبیل سریع بودن، مقروت به صرفه بودن و بازدهی سود حاصل از سرمایه. اما، بعضی از صاحبان کار و تجارت هنوز برای استفاده از پنل اس ام اس تردید دارند. پس از مدتی تحقیق ما متوجه دلیل اصلی این امر شدیم: زمان.

بیشتر صاحبان تجارت های کوچک از بودجه ای محدود استفاده می کنند و به همین دلیل مجبورند از همین بودجه محدود برای پوشش بیشتر کارهای خود استفاده کنند. احتمالا آنها مجبورند که این بودجه را صرف مدیریت، شبکه های اجتماعی، مدیریت روابط عمومی و ... استفاده کنند. بنابراین، طبیعتا اضافه شدن هزینه تبلیغات می تواند همه ی معادلات را به هم بریزد و ما کاملا متوجه این امر هستیم.

در این مقاله سعی داریم چند نکته اساسی را برای افرادی که می خواهند از پنل پیامک برای کسب و کار خود استفاده کنند را بیان کنیم. نکاتی که در هیچ جای دیگر نخواهید یافت.

برای گسترش کمپین تبلیغات پیامکی خود فردی را استخدام کنید

چه کسی می گوید که شما باید خودتان کمپین تبلیغات پیامکی تان را مدیریت کنید و آن را گسترش دهید؟ ممکن است بر اساس نوع تجارتی که دارید، بخواهید از یک شخص حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. این کار می تواند برای صاحب کارانی که سرمایه بیشتری دارند و در عوض وقت کمی دارند، بسیار مفید و سودمند باشد.

کمپین تبلیغاتی خود را از پیش برنامه ریزی کنید

اگر بودجه بازاریابی و تبلیغات شما محدود است و شما می خواهید که خودتان کارهای کمپین تبیلغاتی تان را انجام دهید، بهتر است هر ماه در جلسه ای کمیپین تبلیغات پیامکی ماه بعد خود را برنامه ریزی کنید. این کار به شما این امکان را می دهد تا آمارهای کمپین خود را بررسی کنید و ایرادهای آن را برطرف سازید. به علاوه، دیگر نیازی ندارید که در کارهای خود عجله کنید. با این کار زمان کافی برای بررسی تمام جوانب تجارت خود را خواهید داشت.

برای خواندن مطالب وبلاگ ملی پیامک زمانی را مشخص کنید

هر چقدر در کمتر اطلاعات داشته باشید، زمان رسیدن به موفقیتتان طولانی تر خواهد بود. اگر شما برای آموزش خود بیشتر از دو دقیقه وقت نگذارید، مطمئنا در طولانی مدت تجارتتان دچار مشکل خواهد شد. شما باید با بهترین روش های بازاریابی آشنا شوید، و یاد بگیرید که چگونه از فهرست اعضای خبرنامه پیامکی خود بهترین استفاده را داشته باشید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید