کار ما چیست ؟

مطمئناً، شما هم مثل هر فرد دیگری در طول روز پیامک های تبلیغاتی زیادی را دریافت می کنید. همانطور که می دانید این پیامک ها به صورت گروهی به مجموعه ای از شماره ها فرستاده می شوند. کار ما فرستادن این پیامک ها است.

ما به سازمان های مختلف پنل پیامکی می فروشیم تا بتوانند آسانتر و ارزانتر پیامک های خودشان را پخش کنند. سازمان های طرف قرارداد ما شامل اداره ها، مدارس، مغازه ها، فروشگاه ها و سایر موسسه ها می شوند. همانطور که شما هم می دانید بازار این پیامک ها داغ است و درآمد مطلوبی هم از این طریق به دست می آید.

پیشنهاد ما به شما چیست؟

شما می‌توانید نماینده ما باشید؛ امکانات مجزای خود را داشته باشید و به صورت مستقل پنل و پیامک به سازمان های مختلف بفروشید. فقط کافیست در شروع این کار، زمانی را به بازاریابی تبلیغات اختصاص بدهید. بعد از مدتی می توانید درآمد میلیونی داشته باشید! زیرا نه تنها با فروش پنل‌ها (به قیمت موردنظر خودتان) سود می‌کنید؛ بلکه از هر پیامک فرستاده شده درصدی هم سهم شما می‌شود.

چرا این پیشنهاد به نفع شماست؟

اقتصاد به هم ریختۀ سال های اخیر بسیاری از تجارت ها را ورشکست کرده است؛ اما سیستم های پیامکی همواره مشتری های خود را دارند و در هر شرایط اقتصادی خیالتان از این بابت راحت است که درآمد مطمئنی دارید. با زیادتر شدن مشتری ها کم کم درآمد شما هم ثابت می‌شود، چون هرکدام از آنها ماهیانه تعداد زیادی پیامک ارسال می‌کنند؛ بنابراین در یک بازه زمانی کوتاه، کارها روی غلتک می‌افتد و می‌توانید وقت بیشتری را برای خود و خانواده‌تان صرف کنید. از طرف دیگر کسی به شما نخواهد گفت کی و چگونه کار کنید. همه چیز در دستان شماست. همۀ تصمیمات با شماست. همۀ موفقیت ها و شکست ها از آن شماست.

توجیه اقتصادی:

به عنوان مثال یک نماینده با فروش متوسط ۱۰ پنل کاربری در ماه درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت . علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد میگردد.

همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت. (معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند.)

برترین شرکت در زمینه ارسال پیامک های تبلیغاتی
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید