16

شما میتوانید برای ارسال پیامک از دو روش زیر استفاده کنید :

– ارسال پیام کوتاه به کمک گوشی خود.

۲- ارسال به کمک نرم افزارهایsms

ارسال پیام کوتاه به کمک گوشی :

در این روش شما می توانید برای هر فرد به صورت جداگانه یک پیامک منحصر به فرد بفرستید. یعنی با نوشتن اس ام اس مختص فرد او را از این تخفیفات و تسهیلات بیمه ای مطلع سازید.

ارسال به کمک نرم افزار sms:

در این روش شما وارد محیط نرم افزاری مختص خود می شوید و از قسمت ارسال هوشمند موجود در  نرم افزارتان به راحتی پیامکی را آماده می نمائید که برای هر شخص پیام مختص به خود او ارسال گردد.

شما قادر خواهید بود که یک نمونه از پیام کوتاه هایتان را برای تمامی مشتریان خود ارسال نمائید تنها کاری که بایستی انجام دهید این است که نام افراد و شماره تلفن های آنها را در ستون های مربوطه وارد نمائید.

سپس پس از وارد کردن شماره تلفن، نام و متن مختص به خود ،می توانید وارد سامانه خود شوید و از قسمت ارسال هوشمند پیام هایتان را برای مشتریان خود ارسال نمائید.

مزایای روش فوق بدین صورت است که شما برای هر فرد یک متن ویژه ارسال نمودید. و چون پیامهای شما با شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ ارسال می گردند طرف خواهد دانست که شماره شخصی نمی باشد و از طرف یک شرکت برای او ارسال گردیده است.

طبق آماری که نشان داده شده است بازدهی این نمونه پیامک ها بسیار بالاتر خواهد بود. زیرا تبلیغات شما، هدفمند و مدرن می باشد.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

پشتیبانی

لینکدین