30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
چه زمانی باید شیوه های تبلیغاتی خود را تغییر دهیم؟

چه زمانی باید شیوه های تبلیغاتی خود را تغییر دهیم؟

3

چه زمانی باید شیوه های تبلیغاتی خود را تغییر دهیم؟

اگر شما هم در حوزه ی بازاریابی و تبلیغات فعالیت می کنید، می دانید که هر ایده ای نمی تواند پول ساز باشد. گاهی اوقات، لازم است که شما هزاران تومان خرج تبلیغات و بازاریابی خود کنید تا همه چیز برای فعالیت تان به وضعیت "صفر" برسد. به جای اینکه سرمایه ی هنگفتی را خرج ابزار تبلیغاتی جدیدی کنید که برایتان هیچ سودی ندارند و حتی هزینه ی تبلیغاتی تان را نیز در نمی آورند، بهتر است یاد بگیرید چه زمانی باید دست از تبلیغ کردن بردارید یا تاکتیک های تبلیغاتی خود را تغییر دهید.

ما در ملی پیامک، پیش از آنکه یک فعالیت تبلیغاتی را پایان دهیم، سه سوال زیر را مطرح می کنیم. با طرح این سوالات می توانید روند فعالیت کمپین تبلیغاتی خود را به خوبی دنبال نمایید.

برای فعالیت کمپین تبلیغاتی خود چه مقدار هزینه کرده ایم؟

گفتن این مسئله بسیار سخت است، اما در پایان هر روز، همه چیز به پول ختم می شود. این نکته را به یاد داشته باشید که هیچ گاه برای کمپین تبلیغاتی خود میلیون ها تومان هزینه نکنید وقتی که می دانید قرار است از آن هزاران تومان کسب درآمد کنید. انجام این کار را تنها می توان دور ریختن سرمایه نامید. همواره از میزان هزینه هایی که برای کمپین تبلیغاتی خود انجام می دهید آگاه باشید. تنها پرداخت هزینه ی تبلیغاتی دردی را دوا نمی کند، بلکه باید بتوانید این هزینه ها را در مسیر درستی برای رسیدن به هدفتان قرار دهید.

چه مقدار از هزینه انجام شده برگردانده شده است؟

برای این کار شما باید آمار ها و تحلیل های حسابداری خود را به دقت دنبال نمایید. به عنوان نمونه، هنگامی که بر روی کمپین تبلیغاتی هزینه می کنیم، معمولا مقدار سود دهی از آن تبلیغ را بررسی می نماییم. اگر برای یک تبلیغ 200 هزار تومان هزینه کرده ایم و تنها 200 هزار تومان از آن بدست آورده ایم، تبلیغی که انجام داده ایم هیچ ارزشی نداشته است.

آیا روش بهتری برای انجام این تبلیغ وجود دارد؟

به عنوان مثال بگوییم که 100 هزار تومان برای یک آگهی هزینه کرده اید و از آن آگهی 150 هزار تومان درآمد داشته اید. بر اساس آمار ممکن است فکر کنید که تبلیغ شما یک آگهی موفق بوده است. اما همیشه از خود بپرسید آیا روش بهتری برای اجرای این طرح وجود دارد. اگر می توانید که آگهی خود را ذره ای تغییر دهید و به جای 150 هزار تومان، 300 هزار تومان از آن آگهی درآمد داشته باشید. چرا این تغییرات را اعمال نکنید؟ همیشه گزینه ای را انتخاب نمایید که بیشترین سوددهی را برای شما دارد. زیرا در نهایت، تنها هدف تبلیغات سودآوری است.

***

اگر تمایل دارید که وارد دنیای بازاریابی پیامکی شوید، بهتر است که هم اکنون با ملی پیامک در تماس باشید. کارشناسان فنی ما می توانند استراتژی و روش های موثری را بر اساس نوع تجارت شما، برایتان تعریف نمایند. تا بتوانید بهترین و بالاترین سوددهی ها را تجربه نمایید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

  • عبدالحسین نعمتی

    18 بهمن 1401، 14:25

    سوالی که پرسیدم از این نظر برام اهمیت داره که چون اعتبار پیامکی ما محدود است و ممکن است افزونه دیجیتس تمام شارژ پنل اس ام اس مارا استفاده نماید .
    باسپاس

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید