30% تخفیف بهاره خرید پنل پیامکی، فقط تا 31 فروردین
مشاهده تخفیف‌ها
مشکلی که تمام صاحبان تجارت های کوچک با آن مواجه می شوند

مشکلی که تمام صاحبان تجارت های کوچک با آن مواجه می شوند

1

مشکلی که تمام  صاحبان تجارت های کوچک با آن مواجه می شوند

آیا شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید؟ شاید با خود بگویید" مسلما، وگرنه چرا باید وبلاگ ملی پیامک را دنبال کنم؟" جوابتان کاملا منطقی است. به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده سامانه ارسال پیام کوتاه، ما با هزاران صاحب صنایع کوچک در ارتباط هستیم، تجارت هایی که بیشترشان مانند شما هستند. آنها نیز مانند شما به دنبال راهکارهایی جهت رشد و گسترش تجارت خود هستند.

شما برای بازاریابی و تبلیغ تجارت کوچک خود چه کارهایی انجام می دهید؟ احتمالا بیشتر شما اکنون به فکر فرو رفته اید. ذهن شما در حال تحلیل و بررسی چندین پاسخ برای این سوال است. حالا، سوال بعدی. این کارها چگونه به رشد و ارتقا سطح تجارت شما کمک می کنند؟ اگر شما به پرسش اول به راحتی پاسخ دادید، برای پاسخگویی به سوال دوم دچار کمی مشکل خواهید شد.

اگر کمی واقع گرا باشیم، متوجه می شویم که این امر کاملا رایج و طبیعی است. هزاران بازاریاب حرفه ای به چشم تمسخر به این سوال نگاه می کنند، به خیال اینکه کاری بسیار ساده است. اما در واقع کاملا بر عکس است. بازاریابی برای تجارت های کوچک اگر به درستی صورت نگیرد می تواند کاملا دشوار، پر هزینه و زمان بر باشد.

چه چیزی بازاریابی برای تجارت های کوچک را چالش برانگیز می کند؟ آمار نشان می دهد که شما تمام کارها را خودتان انجام می دهید. شما بر مدیریت حقوقی، پرداخت دستمزدها، خدمات به مشتریان، حسابداری و ... به تنهایی نظارت دارید. چه کسی می خواهد در کنار تمامی این کارها، بازاریابی و تبلیغات را نیز به تنهایی انجام دهد؟ در این زمان شما دو انتخاب دارید: از آن چشم پوشی کنید یا آن را ساده سازی کنید.

مسلما، ما گزینه دوم را به شما پیشنهاد می کنیم، زیرا در هر صورت به گسترش تجارت شما کمک خواهد کرد. حالا به سراغ سوال بعد می رویم؟ چگونه می توانید بازاریابی برای تجارت کوچک خود را ساده سازی کنید؟

جواب ما به این صورت است: بودجه ای برای بازاریابی و تبلیغات خود تعیین کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید. اجازه ندهید که یکی از مسئولان فروشتان هزینه ای اضافی برایتان بتراشد.

در ابتدا، تمام انرژی و تلاش خود را برای بازاریابی به سه قسمت تقسیم نمایید. ما پیشنهاد می کنیم که به سراغ این سه ابزار تبلیغاتی بروید. شبکه های اجتماعی، پنل اس ام اس و تبلیغات خیابانی. زیرا این روش ها سرمایه ی ابتدایی شما را به سرعت بر می گردانند.

آمار و نتایج تبلیغات خود را دنبال کنید. این کاملا ضروری است. اگر شما نخواهید بدانید که تبلیغاتتان نتیجه بخش هستند یا خیر، مسلما پول خود را دور ریخته اید. برای مثال اگر شما پیامکی حاوی 25% تخفیف برای مشتریان خود ارسال کرده اید، بهتر است بدانید که چند نفر از این پیامک ها استقبال کرده اند و چه مقدار در فروشگاه شما هزینه کرده اند. با بررسی نتایج تبلیغات خود می توانید روش های تبلیغاتی بی ارزش را دور بزنید و به سراغ روش های موثر حرکت کنید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.

پنل خود را انتخاب کنید