شروع تبلیغات در استهبان، چگونه از رقیبانتان سبقت بگیرید ؟!

شروع تبلیغات در استهبان، چگونه از رقیبانتان سبقت بگیرید ؟!

Engagements Icon
0


هر کسب‌وکاری نیازمند تبلیغات هدفمند است تا به نتیجۀ مطلوب یعنی فروش بالا و جذب مشتری برسد، اما یک سوال مهم ؟! شما به عنوان یک بیزینس چطور می‌توانید برای تبلیغاتتان به خوبی برنامه‌ریزی کنید ؟! چقدر باید هزینه کنید یا اصلاً از کجا باید شروع کنید؟ پنل اس ام اس استهبان روش پیشنهادی ما برای تبلبغات، بازاریابی و جذب مشتری در این شهرستان است، به همین خاطر در ادامه می‌خواهیم پنل اس ام اس را مفصل معرفی کنیم و مزایایی که این روش در اختیارتان قرار می‌دهد را خیلی گذرا و خلاصه معرفی کنیم تا با اطمینان بیشتری بتوانید وارد برنامۀ جذب مشتری شوید.

کد تخفیف سی درصدی زیر را برای ثبت‌نام اولیه داشته باشید، اما سوال اول بیایید ببینیم که پنل پیامکی چیست؟!

تخفیف باورنکردنی ویژه استان فارس!

با ارسال پیامک هدفمند به منطقه، مشاغل و اصناف استان فارس روز به روز مشتریان خود را افزایش داده و با ارسال پیامک تبریک تولد، تخفیف و... از آن ها نگهداری کنید.
30% تخفیف
FARS
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل ارسال پیامک چیست ؟!

پنل ارسال پیامک نرم افزار آنلاین ارسال اس ام اس انبوه است که قابلیت دریافت پیامک هم دارد. در صورتی که کاربران علاوه‌بر خط عمومی به خط اختصاصی هم دسترسی داشته باشند، برای برگزاری نظرسنجی، دریافت شکایات و انتقادات یا حتی تعامل با مشتری می‌توانند از مزایای پنل پیامکی استفاده کنند، یعنی علاوه بر ارسال پیام، پاسخ مشتریانشان را نیز دریافت کنند.

خب حالاشما به عنوان کاربر چطور می‌توانید پنل خودتان را داشته باشید؟!

مزایای پنل ملی پیامک !

خب حالا کاربران برای تبلیغات پیامکی و دسترسی به پنل اس ام اس استهبان باید سراغ کدام شرکت بروند؟ پیشنهاد من استفاده از خدمات مجموعه و شرکت ملی پیامک است. اما چرا ؟!

ملی پیامک علاوه‌بر آموزش‌ ترفندهای مارکتینگ از طریق مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی و ویدئوهای آپارات ملی پیامک، مزایای زیر را نیز در اختیارتان قرار خواهد داد:

  • ارائۀ کنسول ملی پیامک
  • تعرفه مناسب ارسال پیامک تبلیغات
  • طرای 4 نوع پنل با دسترسی‌های متفاوت
  • تعدادی پیامک هدیه روی پنل‌های پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری
  • دسترسی کامل به بانک شماره‌های جامع همراه اول و ایرانسل
  • قابلیت ارسال پیامک به تفکیک جنسیت
  • قابلیت ارسال پیامک صوتی با زبان و لحجۀ کاربر
  • ارائۀ بانک شماره‌های اصناف و مشاغل کامل استهبان
  • پشتیبانی همه‌روزه از کاربران به صورت نلفنی و تیکتینگ همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب و روزهای تعطیل از 9 صبح تا 5 عصر

بانک شماره جامع پنل اس ام اس استهبان

ارسال پیامک با اینترنتبانک شماره جامع همراه اول پنل اس ام اس استهبان 9345 شماره اعتباری و 8323 سیمکارت دائمی دارد که برای شروع تبلیغات انبوه یکی از بهترین بانک شماره‌هاست.

با آماده کردن یک متن پیامک جذاب، ارائۀ کد تخفیف مناسب، ارسال لینک سایت یا پیج اینستاگرام، ارسال آدرس فروشگاه یا تلفن، فرستادن پیامک در زمان مناسب و عدم مزاحمت برای مشتریان، همگی از مهم‌ترین چیزهاییست که باید حتماً ار ارسال اس ام اس انبوه مدنظر قرار دهید تا بتوانید تعداد زیادی از این شماره‌های انبوه را به مشتری همیشگی تبدیل کنید.

بانک شماره ایرانسل هم انتخاب خوبی برای ارسال پیامک انبوه است که قابلیت ارسال پیامک به تفکیک جنسیت هم دارد. اگر کالا و خدماتی که ارائه می‌دهید مخصوص زنان یا مردان است، با این بانک شماره می‌توانید مشتریان واقعی‌تان را پیدا کنید و هدر رفت هزینه نداشته باشید.

تبلیغات پیامکی بر اساس محل زندگی

خب حالا نظرتان چیست که با کمک پنل اس ام اس استهبان بتوانید تبلیغاتتان را دقیقاً بر اساس محل زندگی افراد برایشان بفرستید؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی محله‌ای، ملی پیامک دو قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد که اولین مورد ارسال بر اساس دکل ایرانسل bts است و مورد دوم هم ارسال پیامک بر اساس کدپستی است.

برای ارسال پیامک بر اساس دکل bts ایرانسل  باید حتماً پیامتان را برای حداقل 50/000 هزار نفر بفرستید تا بتوانید بر اساس آنتن‌دهی دکل‌های ایرانسل در سطح شهر و برای مناطق مختلف، اس ام اس بفرستید. البته این روش ارسال فقط برای شماره‌های ایرانسل است، پس اگر می‌خواهید برای شماره‌های همراه اول پیامک بفرستید باید سراغ روش بعدی یعنی ارسال پیامک از روی کدپستی بروید.

برای روش دوم باید 5 رقم اول کدپستی محلۀ موردنظرتان را از طریق سامانه ملی پست پیدا کنید، بعد در قسمت کدپستی همراه اول و کدپستی ایرانسل رنج کدپستی آن محله‌ها را بنویسید تا به صورت ترتیبی یا تصادفی اس ام اس تبلیغاتی‌تان را بفرستید.

آشنایی با استهبان !

پنل اس ام اساستهبان یکی از شهرهای تاریخی و قدیمی استان فارس با ۳۶٬۴۱۰ نفر جمعیّت است. برای تبلیغات هدفمند در استهبان و رساندن تبلیغات پیامکی به دست مشتریان واقعی توصیه می‌کنم که در کنار راه‌اندازی سایت یا تهیه تیزرهای ویدئویی حتماً یک پنل ارسال اس ام اس هم داشته باشید.

به این ترتیب با هزینه مقرون‌به‌صرفۀ پنل اس ام اس استهبان می توانید تبلیغات موثرتری داشته باشید و نتیجۀ مثبت آن را در جذب مشتری و نرخ فروشتان ببینید.

جمع‌بندی

تا اینجا با پنل اس ام اس استهبان آشنا شدید و حالا دیگر می‌دانید که این پنل دقیقاً چه مزایایی در اختیارتان قرار می‌دهد. البته برای مشاوره بیشتر هم می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید و با تیم پشتیبانی ملی پیامک صحبت کنید. برای دریافت  پنل هم می‌توانید از طریق سایت ملی پیامک اقدام کنید و بر اساس یک استراتژی مشخص تبلیغات پیامکی داشته باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید