برنامه‌ریزی برای اجرای تبلیغات هدفمند در اسفراین

برنامه‌ریزی برای اجرای تبلیغات هدفمند در اسفراین

Engagements Icon
0


برای همۀ کسب‌وکارها و مشاغل شهر چناران که به دنبال برنامه‌ریزی اصولی برای تبلیغاتشان هستند و می‌خواهند خیلی راحت به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشند، پنل اس ام اس اسفراین را همراه با کد تخفیف 30 درصدی ثبت‌نام پیشنهاد می‌دهیم.

احتمالاً شما هم پیام‌های تبیلیغاتی زیادی را دریافت کردید یا با دریافت اس ام اس به خرید ترغیب شدید. حالا وقتش رسیده که پنل خودتان را داشته باشید و از این ابزار تبلیغاتی برای افزایش فروش استفاده کنید. اما چطور؟ در ادامه مفصل درباره بازاریابی پیامکی صحبت خواهیم کرد، با ما همراه شوید.

مشتریان زیادی منتظر شما هستند!

تنها روش تبلیغات موبایلی در استان خراسان شمالی، ارسال پیامک تبلیغاتی است. با پیامک از شهر، منطقه و محله خودت مشتری جدید جذب کن و با مشتریان قبلی در ارتباط باش!
30% تخفیف
KHSH
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی نرم افزار آنلاین بازاریابی اس ام اسی، یعنی ارسال و دریافت پیامک‌های تبلیغاتی برای معرفی و فروش کالا و خدمات است. پنل‌ها با کمک افزونه‌های مختلف از طریق خدمات وب‌سرویس به سایت یا اپلیکیشن هم وصل می‌شوند تا پیامک‌های اطلاع‌رسانی را به صورت خودکار برای کاربران بفرستند. در ویدئو زیر بیشتر دربارۀ پنل پیامکی صحبت کردیم:

ملی پیامک، ارائه‌دهندۀ پنل‌های ارسال پیامک کوتاه

حالا که با پنل اس ام اس اسفراین آشنا شدید، احتما به دنبال شرکتی هستید که این خدمات را ارائه دهد. در این جستجو هم با شرکت‌های مختلف آشنا خواهید شد. برای انتخاب بهترین پنل پیامکی علاوه‌بر پشتیبانی و تعرفه مناسب ارسال پیامک باید به معیارهای دیگر هم توجه کنید.

بر اساس قابلیت‌ها و خدمات مورد نیاز بازاریابی پیامکی، پیشنهاد من استفاده از پنل اس ام اس اسفراین شرکت ملی پیامک است. بیایید خیلی خلاصه با قابلیت‌های پنل ملی پیامک آشنا شویم:

  • پشتیبانی همه روزه به صورت تلفنی و ارسال تیکت
  • قابلیت ارسال پیامک بر اساس پترن
  • قابلیت ارسال اس ام اس لینکدار از خطوط 3000 و 50004
  • ارائۀ خدمات وب‌سرویس و افزونه‌های پیامکی
  • آموزش کامل کاربران از طریق مینی دوره رایگان بازاریابی پیامکی
  • دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز همراه اول و ایرانسل
  • قابلیت ارسال پیامک بر اساس حنسیت (ویژه بانک شماره ایرانسل)
  • دسترسی به بانک شماره اصناف و مشاغل اسفراین
  • قابلیت برگزاری قرعه‌کشی پیامکی و برگزاری نظرسنجی
  • ارائۀ دفترچه تلفن اختصاصی پنل برای ذخیره شماره مشتریان

بانک شماره پنل اس ام اس اسفراین

بانک شماره‌های پنل اس ام اسپنل اس ام اس اسفراین شرایط اجرای تبلیغات هخدفمند را برای مشاغل سطح شهر فراهم کرده است. اما چطور؟ بانک شماره‌های پنل شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید برای هر گروهی که مدنظرتان است به راحتی پیامک بفرستید. به زبان ساده مشتریانی که به کالا و خدماتتان نیاز دارند، پیدا کنید، سپس از طریق پنل برای مشتریان اس ام اس بفرستید.

اولین بانک شماره پنل شامل 12484 شماره اعتباری و 11457 سیمکارت دائمی همراه اول است. دومین بانک شماره شامل شماره‌های ایرانسل است که قابلیت ارسال پیامک بر اساس جنسیت را برای کاربر فراهم کرده است، به این ترتیب می‌توانید فقط برای زنان یا مردان اس ام اس بفرستید. اگر کالا یا خدماتتان فقط برای زنان یا مردان مناسب است، مثل فروشگاه لباس یا باشگاه ورزشی، به کمکم این بانک شماره می‌توانید تبلیغات پیامکی هدفمند داشته باشید و پیامتتان دقیقاً به دست کسانی برسانید که به خدماتتان نیاز دارند.

سومین بانک شماره تبلیغات هدفمند هم شامل شماره‌های اصناف و مشاغل سطح شهر است. به این ترتیب برای هر گروه شغلی که بیشتر به کالا و خدماتتان نیاز دارند، می‌توانید پیامک بفرستید. در این بانک شماره به راحتی می‌توانید علاوه‌بر ارسال پیامک به تفکیک شغل به تفکیک استان نیز ارسال اس ام اس داشته باشید. اما چهارمین بانک شماره چه قابلیتی را برایتان فراهم خواهد کرد؟

چگونه تبلیغات منطقه‌ای داشته باشم؟

پنل اس ام اس اسفراین برای ارسال پیامک منطقه‌ای ماژول کدپستی و ماژول دکل ایرانسل را پیشنهاد می‌کند. از طریق ماژول کدپستی می‌توانید از سامانه ملی پست رنج کدپستی مناطقی که دوست دارید را پیدا کنید و سپس برای همان محله‌ها تبلیغات بفرستید. اما اگر بیشتر مشتریان شما سیمکارت ایرانسل دارند چه روشی دارید؟

قابلیت ارسال پیامک بر حسب آنتن‌دهی دکل ایرانسل هم شرایط ارسال اس ام اس منطقه‌ای را برایتان فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید بر اساس آنتن‌دهی دکل ایرانسل به راحتی در مناطق مختلف اسفراین تبلیغات داشته باشید. با این تفاوت که برای ارسال بر جسب دکل باید حتماً سه روز قبل درخواست دهید، فرم مربوط به ارسال را کامل کنید، حداقل 50 هزار ارسال داشته باشید و تا قبل از 8 شب پیامکتان را بفرستید.

آشنایی با اسفراین

اسفراین از شهرهای خراسان شمالی با ۵۹٬۴۹۰ نفر جمعیّت است که عموماً به عنوان تولیدکنندۀ گلیم و جاجیم در سطح استان شناخته می‌شود. صنایع دستی گران‌قیمت استان باعث شده تا علاوه‌بر مشتریانی از اسفراین، مشتریانی از سراسر استان و کشور به بازار صنایع دستی  به خصوص گلیم شهر توجه نشان دهند.

برای حضور در این بازار قدرتمند با رقیبانی سرسخت بیشتر از هر وقت دیگر به تبلیغات هدفمند نیاز دارید و باید سراغ یک برنامه‌ریزی اصولی بروید که همان خدمات پنل اس ام اس اسفراین است.

جمع‌بندی

پنل اس ام اسهمانطوری که تا اینجا هم متوجه شدید، پنل اس ام اس اسفراین پکیجی کامل از همۀ چیزهاییست که برای تبلیغات هدفمند هر کسب‌وکاری نیاز دارد. برای دریافت پنل اختصاصی که زمان زیادی هم از شما نمی‌گیرد، می‌توانید با 02163404 تماس بگیرید یا در سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید. بعد از فعالسازی پنل بلافاصله شروع به ارسال پیامک کنید و از همان لحظه تبلیغات انحصاری و اختصاصی خودتان را داشته باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید