این مطلب را بخوانید! نگاهی بر ارتباطات داخلی

این مطلب را بخوانید! نگاهی بر ارتباطات داخلی

Engagements Icon
0


این مطلب را بخوانید! نگاهی بر ارتباطات داخلی

اگر شما در صنعتی مشغول به کار هستید که همه چیز به سرعت در حرکت است، مطمئنا تمام روز وقتتان را پشت کامپیوترتان صرف نمی کنید. در طول روز چندین بار دکمه Refresh ایمیل خود را فشار نمی دهید و یا وقت خود را در کاغذبازی تلف نمی کنید. این نشان می دهد که شما آدم فعال و متکی به خود هستید و در طول روز زمان چندانی را برای ارتباط داخلی با همکارانتان صرف نمی کنید.

برای مثال اگر شما پرستاری هستید که در طول روز 12 ساعت کار می کنید، نگران اطلاعیه هایی که بیمارستان برای شما می فرستد نیستید. حتی اگر این اطلاعیه ها و یادآورها را برای شما ایمیل می کنند، احتمالا به ندرت آنها را بررسی می کنید. رسیدگی به وضع بیمار وظیفه ی اصلی شماست که شما ان را به خوبی انجام می دهید.

خب، حالا اگر بیمارستان شما اطلاعیه های مهمی را برای شما ارسال کند، آن موقع چه می کنید؟ آیا اتکا کردن به ایمیل کافی است؟ مطمئنا ارسال اطلاعیه ها از ایمیل کار بسیار خوبی است، اما مطمئن باشید که راه بهتری هم هست.

در این مطلب سعی داریم به شما بگوییم که چرا سازمان ها باید برای برقراری ارتباط با کارمندانشان از سامانه پیامک استفاده کنند.

روش ارتباطی سریع و آنی

یک پیامک در طی چند ثانیه پس از ارسال خوانده می شود. هیچ سیستم ارتباطی سریعتری نسبت به پیامک وجود ندارد. حتی ایمیل نیز به این سرعت به دست مخاطبان نخواهد رسید و حتی ممکن است که ایمیل شما وارد فولدر مخاطبانتان شود. همچنین برای دسترسی به ایمیل مخاطبان شما حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باشند.

موبایل وسیله ای که همیشه همراه مخاطبان است

معمولا پزشکان و پرستاران همیشه موبایل خود یا پیجر خود را به همراه دارند. طبیعت این شغل ایجاب می کند که آنها همیشه در دسترس باشند. به این ترتیب، شما می توانید از کارمندان خود بخواهید که همیشه تلفن همراهشان را با خود داشته باشند. به این ترتیب می توانید اطلاعیه ها و پیام های اضطراری خود را ظرف چند ثانیه به دست آنها برسانید.

میزان پاسخگویی بسیار بالا

حتی بعد از همه چیزهایی که در بالا گفته شد، ممکن است که باز هم درباره استفاده از پنل اس ام اس مردد باشید. با این حال، مدیریت یک بیمارستان چندان آسان نیست. در بسیاری از اوقات شما باید جان یک انسان را نجات دهید. بنابراین زمان و حریم شخصی افراد باید اولویت های ذهن شما باشند. بر اساس تحقیقات سازمان Pew Research Center، 99% از پیامک های ارسالی طی چند ثانیه پس از ارسال خوانده می شوند. بهتر است بدانید خواندن ایمیل چنین آمار بالایی ندارد. حال ممکن است که سوالاتی برای شما مطرح شود که ما آنها را پاسخ خواهیم داد.

اگر در موقعیتی اورژانسی باشم، آیا پیامک کن به سرعت به دست مخاطبانم می رسد؟

پنل ملی پیامک، گزینه ای را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از موبایل شخصی خود به کارمندانتان پیامک ارسال کنید و به آنها دسترسی داشته باشید. این امکان در مواقع اضطراری به شما کمک بسیاری خواهد کرد که کارمندانتان را در لحظه خبر کنید.

چگونه می توانم از ورود شماره های غریبه به لیست شماره ها جلوگیری کنم؟

در این شغل، بسیار مهم است که از ورود افراد غریبه به فهرست پیامکی تان جلوگیری کنید. برای جلوگیری از این قضیه، کد ثبت نام فهرست خود را تنها برای کارمندان خود ارسال کنید. همچنین می توانید نحوه ی استفاده از این سیستم را برای کارمندان خود ایمیل کنید و روش کار را برای آنها توضیح دهید.

آیا در کنار پنل اس ام اس لازم است که از سیستم ایمیل داخلی نیز استفاده کنیم؟

بله. اگر اطلاعیه های شما طولانی است، مسلما باید از ایمیل استفاده کنید. زیرا تعداد کاراکنرهای یک پیامک کوتاه است. شما می توانید پس از ارسال ایمیل، پیامکی به کارمندانتان ارسال کنید و از آنها بخواهید که صندوق ایمیل های خود را چک کنند. اما اگر پیامکی که ارسال می کنید کوتاه است نیازی به ارسال ایمیل نیست. تنها کافیست برای آنها یک پیامک بفرستید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید