دفتر شما

«دفتر شما» عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفتر کار مجازی در ایران است. با استفاده از خدمات «دفتر شما» با خیالی آسوده و با هزینه ای بسیار پایین تر می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.

چگونه بدون داشتن دفتر کار، خط ثابت تهران بگیرم؟

قبلا برای گرفتن یک خط تلفن ثابت می بایست با داشتن سند مالکیت ملکی یا اجاره نامه به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه می کردید و با ارائه مدارک درخواست شماره تلفن می دادید. اگر شانس با شما یار بود و خط آزاد در منطقه شما وجود داشت، بعد از چند روز خط را به شما تحویل می دادند. اما در اکثر مناطق مهم تجاری شهر، به علت متقاضی زیاد باید چند هفته یا حتی چند ماه منتظر دریافت خط بمانید.

«دفتر شما» با ارائه آنی خطوط دیجیتال مخابرات با پیش شماره ۲ شهر تهران این مشکل را برای شما حل کرده است. کافیست به وب سایت دفتر شما به نشانی https://daftareshoma.com مراجعه کنید و از منوی خدمات وارد صفحه سرویس تلفن گویا شوید و یکی از بسته ها را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

خرید آنلاین خط تلفن ثابت تهران و سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» این است که شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین به هر تعداد که می‌خواهید خط تلفن ثابت تهران خریداری و در کمتر از پنج دقیقه آنها را فعال کنید. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت است.

خبر خوب دیگر اینکه با خرید سرویس تلفن گویا دفتر شما، علاوه بر خرید خط تلفن ثابت تهران، دیگر حتی نیازی به اجاره دفتر کار در تهران، نصب نرم افزار و سخت افزار سانترال هم ندارید. بدین ترتیب اگر فقط خط ثابت تهران را برای پاسخگویی به تماسهای کاری لازم داشتید، دیگر نیازی به هزینه کردن برای اجاره و تجهیز یک دفتر کار ندارید و صرفه جویی زیادی می کنید.

سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه امکاناتی برای شما فراهم می کند؟

با خرید خط تلفن ثابت در واقع به کسب و کار خود اعتبار و جلوه ای حرفه ای می دهید و همزمان از مزیت های خط تلفن ثابت، تلفن همراه و سرویس های گوناگون مبتنی بر اینترنت بهره می برید.

«دفتر شما» یک خط ثابت تهران به همراه کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می کند.

این سرویس خدمات زیاد دیگری نیز با خود دارد، مانند فکس اینترنتی، صندوق صوتی، برنامه ریزی زمانی برای پخش پیامهای گوناگون در ساعات مختلف روز، تعریف داخلی ها و شماره هایی که مایلید به آنها دایورت شود، که همگی بصورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است.

سرویس تلفن گویا دفتر شما چگونه کار می کند؟

پس از ورود به صفحه تلفن گویا در سایت دفتر شما، یکی از بسته ها را متناسب میزان حجم استفاده انتخاب کنید. مثلا اگر زنگ خور کمی دارید بسته لایت یا استاندارد می تواند برای شما مناسب باشد. پس از انتخاب یکی از بسته های تلفن گویا، به پورتال دفتر مجازی دفتر شما هدایت می شوید و تمامی مراحل انتخاب شماره تلفن ثابت دلخواه و خرید را به صورت آنلاین انجام می دهید.

چگونه در پنج دقیقه خط تلفن ثابت تهران و تلفن گویای حرفه ای داشته باشم؟

پس از ثبت نام و فعالسازی خطوط خود، با کلیک بر روی تنظیمات تلفن گویا می توانید سرویس را شخصی‌سازی کنید. از جمله مواردی که می توانید شخصی سازی کنید، زمانبندی سرویس و تعریف پیام آغازین است. در پرتال «دفتر شما» این امکان برای کاربران مهیا شده که هم پیام آغازین و هم منوهای داخلی ها را برای زمانهای گوناگون به صورت مجزا و متفاوت تعریف کنند.

چگونه در پنج دقیقه خط تلفن ثابت تهران و تلفن گویای حرفه ای داشته باشم؟

مثلاً شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۶ پیام این باشد:

سلام. شما با (شرکت ....) تماس گرفته اید. برای ارتباط با واحد فروش عدد ۱ و برای ارتباط با واحد پشتیابی عدد ۲ را شماره گیری نمایید.

و از ساعت ۱۶ تا ۸ صبح:

سلام. شما در ساعات غیراداری با (شرکت...) تماس گرفته اید. برای گذاشتن پیغام عدد ۱ را شماره گیری نمایید.

نحوه اجرای پیام آغازین را می توانید از میان سه گزینه متن خوان کامپیوتری، فایل صوتی و ضبط توسط گوینده (توسط اپراتورهای دفتر شما در اتاق مخصوص ضبط صدا) انتخاب کنید.

اکنون نوبت به تعریف و اولویت بندی شماره هایی است که می خواهید داخلی ها به آنها دایورت شوند. شماره دایورتی می تواند هم شماره ثابت و هم شماره همراه باشد. یکی دیگر از ویژگیهای منحصربفرد خدمات دفتر مجازی «دفتر شما» امکان تعریف منوهای تو در تو برای داخلی هاست. پس شما می توانید مثلاً برای داخلی ۱ (بخش فروش) یک زیرمنو تعریف کنید.

برای آشنایی بیشتر با تنظیمات سرویس تلفن گویا در پرتال دفتر شما، این فایل راهنما را دانلود کنید یا برای اطلاعات بیشتر به سایت دفترشما به نشانی http://daftareshoma.com/ مراجعه کنید.

جهت ارتباط با بخش فروش «دفتر شما» می توانید با شماره 284201-021 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید