ارسال پیامک بانکبازاریابی پیامکی و صنعت بانکداری به خوبی با هم جفت و جور می‌شوند. در دنیای شلوغ امروزی، تمام بانک‌ها نیاز به تولید و پخش اطلاعات در لحظه دارند. تا حدی که نداشتن تبلیغات و اطلاع‌رسانی سریع به مشتریان می‌تواند به معنی یک ضربۀ جدی به هر بانکی باشد. و این دقیقاً همان امکانی است که پیامک در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهد. در ایران امروز، هر کسی برای خود یک تلفن همراه دارد و شما می‌توانید با استفاده از پیامک به صورت آنی و مستقیم با تمام این افراد در ارتباط باشید، اطلاعات لازم را در اختیار آنها بگذارید، در مورد مسائل مختلف به آنها هشدار بدهید، پیشنهادات گوناگونی را با آنها مطرح کنید و ...

شروع یک برنامۀ پیامکی

اولین قدم برای شروع برنامه پیامکی به دست آوردن شماره تلفن مشتریان شما و همچنین هر مشتری بالقوه‌ای است که در بازار هدف شما جای می‌گیرد. این مهم را می‌توان از درون اطلاعات شخصی مشتریان و همچنین با استفاده از بانک‌های شماره تلفن مختلف به دست آورد. در قدم بعدی، باید مشخص کنید که محتوی پیامک‌های شما چه باشد. این پیامک‌ها می‌بایست مختصر و مفید باشند. و البته باید نیازهای مشتری شما را برآورده کرده و در مورد خدمات شما به آنها اطلاع‌رسانی کنند. شما می‌توانید مشتریان را در جریان پیشنهادات تجاری بانک خود قرار دهید، به آنها اطلاع دهید که در چه مکان‌هائی با استفاده از کارت بانک شما می‌توانند تخفیف بگیرند، یا حتی بابت ثبت‌نام در بانک خود از آنها تشکر کنید.

این فرصت را از دست ندهید

بانک‌ها برای ادامۀ حیات خود می‌بایست با دنیای مردن امروزی همگام شده و از فناوری‌های مختلف مثل شبکه‌های اجتماعی، اینترنت و پیام کوتاه برای ارتباط با مشتریان و تبلیغات استفاده نمایند. با برداشتن این قدم به مشتریان نشان خواهید داد که ارائۀ خدمات خوب چقدر برای شما اهمیت دارد. زیرا مشتریان نیز انتظار اطلاعات لحظه‌ای و خدمات شبانه‌روزی را از شما دارند و پیامک در اینجا به کمک شما می‌آید تا به آنها خدمت‌رسانی مناسبی داشته باشید. بازاریابی پیامکی به بانک‌ها اجازه می‌دهد که برنامه‌های بازاریابی جدیدی را پیاده کرده و مشتری را بیشتر با خود درگیر کنند. حتی برای تاثیر بیشتر می‌توانید پیامک را همراه دیگر رسانه‌های تبلیغاتی خود کرده و به این ترتیب یک بازاریابی قدی برای بالا بردن سطح آگاهی از خدمات خود داشته باشید.

خدمات بانکی بهتر با استفاده از پیامک
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید