خدمات بانکی بهتر با استفاده از پیامک

خدمات بانکی بهتر با استفاده از پیامک

Engagements Icon
1


بانک ملی: از پرداخت شما متشکریم.

شماره تسهیلات: 63040695821355

مبلغ: 7,235,000  تاریخ:29111399  ساعت: 09.23.48

ساده ترین روش بازپرداخت تسهیلات در اولین شعبه دیجیتال بانک ملیhttps://ivaapp.com/dl16

بانک‌ها نیز مانند همهٔ کسب‌‌وکارهای دیگر، برای ارتباط با مخاطب نیاز به ارسال اس ام اس دارند. پیامک‌های واریز، برداشت، تغییر رمز، یادآوری اقساط، تبریک تولد و ... به مشتریان حس خوبی می‌دهد و باعث ایجاد حس اعتماد می‌شود. اخیراً پیامک‌های نیز برای استفاده از موبایل بانک و اینترنت بانک نیز برای مخاطب فرستاده می‌شود که در کاهش کلاهبرداری‌های اینترنتی (فیشینگ) بسیار موثر است. بانک‌ها برای ارائه خدمات بانکی بهتر نیاز به استفاده از پنل پیامکی دارند. در این مطلب بازاریابی پیامکی برای بانک‌ها را توضیح می‌دهیم.

رابطه بازاریابی پیامکی و خدمات بانکی

بازاریابی پیامکی و صنعت بانکداری به خوبی با هم جفت و جور هستند. در دنیای شلوغ امروزی، همهٔ بانک‌ها نیاز به تولید و پخش اطلاعات در لحظه را دارند. تا حدی که نداشتن تبلیغات و اطلاع‌رسانی سریع به مشتریان می‌تواند به معنی یک ضربۀ جدی به هر بانکی باشد و این دقیقاً همان امکانی است، که پنل پیامکی در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهد.

در دنیای کنونی، تقریباً همهٔ افراد جامعه یک تلفن همراه دارند و شما می‌توانید با استفاده از پیامک به صورت آنی و مستقیم با مشتریان در ارتباط باشید، اطلاعات لازم را در اختیار آن‌ها بگذارید، در مورد مسائل مختلف هشدار دهید و اس ام اس‌های دیگری که هر بانکی برای مشتریان ارسال می‌کند.

هرگونه تماس یا پیام تلفنی که شما را به سوی دستگاه عابربانک و سپس اجرای تراکنش های مالی دعوت کند، قطعاً کلاهبرداری است.

بانک تجارت

شروع یک برنامۀ پیامکی

اولین قدم برای شروع برنامه پیامکی به‌دست آوردن شماره تلفن همهٔ مشتریان و همچنین هر مشتری بالقوه‌ای که در بازار هدف شما جای می‌گیرد. شماره تلفن مخاطبان را می‌توان از درون اطلاعات شخصی و همچنین با استفاده از بانک‌های شماره تلفن مختلف پیدا کرد. در قدم بعدی، باید مشخص کنید که محتوای پیامک‌های شما چه باشد. اس ام اس‌ها باید مختصر و مفید باشند و البته باید نیازهای مشتری را برآورده کرده و در مورد ارائه خدمات بانکی بهتر به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنند. می‌توانید مشتریان را در جریان پیشنهادات تجاری بانک قرار دهید، به آن‌ها اطلاع دهید که در چه مکان‌هائی با استفاده از کارت بانکی می‌توانند تخفیف بگیرند، یا حتی بابت ثبت‌نام از مشتری تشکر کنید.خدمات بانکی بهترفرصت ارتباط با مشتری را از دست ندهید

بانک‌ها برای ادامۀ کار باید با دنیای مردن امروزی همگام شده و از فناوری‌های مختلف مثل شبکه‌های اجتماعی، سایت و پیام کوتاه برای ارتباط با مشتریان و تبلیغات استفاده نمایند. با استفاده از امکانات مختلف، به مخاطبان نشان دهید که ارائه خدمات خوب برای بانک شما اهمیت دارد. زیرا مشتریان نیز انتظار اطلاعات لحظه‌ای و خدمات شبانه‌روزی را از بانک‌ها دارند و پیامک در اینجا به کمک شما می‌آید تا خدمت‌رسانی مناسبی داشته باشید. بازاریابی پیامکی به بانک‌ها اجازه می‌دهد که برنامه‌های بازاریابی جدیدی را پیاده کرده و مشتری را بیشتر با خود درگیر کنند. حتی برای تاثیر بیشتر می‌توانید پیامک را همراه دیگر رسانه‌های تبلیغاتی خود کرده و به این ترتیب یک بازاریابی قوی برای بالا بردن سطح آگاهی از خدمات خود داشته باشید.

ارائه خدمات بانکی بهتر با پنل پیامکی

خدمات بانکی بهترخدمات بانکی که به مشتریان ارائه می‌دهید را باید اطلاع‌رسانی کنید، تا در جریان باشند که هر بانک چه تسهیلات و امکاناتی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. استفاده از سامانه پیامکی روشی بسیار موثر و هوشمند است، زیرا مخاطبان حدود ۹۸ درصد پیامک‌های که دریافت می‌کنند، را می‌بینند. مشتری برای دریافت اس ام اس نیاز به استفاده از اینترنت ندارد.

اگر در زمینه استفاده از سامانه اس ام اس، سوالی دارید به شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ زنگ بزنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید