تبلیغات واژه ای آشنا می باشد که همه شما در زندگی روزمره خود با آن آشنا هستید. از زمان های بسیار دور بشر با انواع مختلفی از تبلیغات در زندگی خود مواجه بوده است. به معنای عام تبلیغات یکی از راه های ارتباط با مشتری در جهت رسیدن به فروش محصول و ارائه خدمات می باشد. البته باید بگویم این ارتباط به معنای صحبت و یا دیدار دو نفره نمی باشد. به عنوان نمونه بسته بندی محصولات، تخفیفات فصلی و غیره نیز به نوعی یکی از انواع شیوه های تبلیغ به شمار می رود. با پیشرفته تر شدن جوامع بشری و زندگی رو به رشد مردم انواع ابزارهای تبلیغاتی نوین نیز پای به عرصه حضور گذاشته اند که می توان به شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و غیره نیز اشاره نمود.

هدف از نگارش این مقاله رسیدن به مفهوم تبلیغات و آشنایی با انواع ابزارها و روش های آن می باشد تا با بررسی هر کدام به معرفی بهترین ابزار تبلیغاتی بپردازیم. چنانچه هر سؤالی در زمینه تبلیغات و بهترین شیوه تبلیغات داشتید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ سؤالات خود را بگیرید.

انواع ابزارهای تبلیغاتی چه چیزهایی هستند؟

یکی از روش ها و تکنیک های مؤثر که می توان از طریق آن اقدام به ترویج خدمات، محصولات و یا نظرات نمود تبلیغات نامیده می شود. در عصر حاضر تبلیغات زیادی را از طرف شرکت ها در اطراف خود می بینیم که هر کدام از این ها سعی در معرفی برندشان دارند. در واقع امر شما از طریق این روش ها می توانید تمامی اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را به دیگران عرضه نمایید و به نوعی با این روش آن ها را به سمت خرید از برند و یا استفاده از خدماتتان ترغیب نمایید.

انواع ابزارهای تبلیغاتی

ذکر این نکته حائز اهمیت است که آگهی به نوعی مکمل فروش محصولات و یا ایده های شما می باشد. تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می آورد تا اطلاعات واقعی مربوط به محصول و خدمات تان را در قالبی هیجان انگیز و وسوسه برانگیز به دیگران عرضه نمایید.

در این برهه از زمان یکی از رموز موفقیت در انواع کسب و کارها، ارائه تبلیغات خاص و هیجان انگیز می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید، محصولات و خدمات تان را به طور گسترده به افراد مختلف عرضه نمایید. بسیاری از تبلیغات همانند تلویزیون، مجلات، اینترنت و غیره، می توانند تأثیرات زیادی را بر روی افراد بگذارند و صاحبان سرمایه را به هدف اصلی شان که فروش بیشتر و افزایش رو به رشد کسب و کارشان است برساند.

C:\Users\masti\Desktop\تلویزیون-اینترنتی.jpg

افراد زیادی وجود دارد که در روند تبلیغات با هم مشارکت داشته و با تخصصی که دارند یک گروه تبلیغاتی را تشکیل می دهد. این افراد شامل موارد زیر می باشند:

 • کارشناسان در حوزه مدیریت
 • کارشناسان در حوزه تولید محتوا
 • کارشناسان در حوزه عکاسی حرفه ای
 • کارشناسان در حوزه فیلمبرداری
 • کارشناسان در حوزه ویرایش متن و . . .
 • کارشناسان در حوزه بازیگری
 • کارشناسان در حوزه جلوه ها بصری و شنیداری
 • و . . .

3 بخش مختلف تبلیغاتی

تبلیغات به سه بخش گوناگون تقسیم بندی می شود که شامل:

1. تبلیغ کننده

افراد و یا سازمان هایی که مایل به انجام تبلیغ در مورد محصولات، کالاها و یا خدمات می باشند را تحت عنوان تبلیغ کننده به حساب می آورند.

2. نمایندگی مجاز

شرکت هایی که اقدام به ایجاد تبلیغات جذاب و منحصربه فرد می کنند و همواره در پی خلق ایده های جدید و در زمینه تبلیغات می باشند را تحت عنوان نمایندگی مجاز قلمداد می کنند.

3. رسانه

در واقع امر به پلتفرم های ارتباطی که اقدام به معرفی رسانه های مؤثر و ویژه، برای به اجرا درآمد تبلیغات معرفی می نمایند، رسانه می گویند.

C:\Users\masti\Desktop\social-media-arrow-hand.jpg

اهداف در تبلیغات

تبلیغات برای رسیدن به اهدافی صورت می گیرد که در نهایت منجر به فروش محصول و یا برند مورد نظر و یا استفاده از خدمات می شود. در این بخش از مقاله به ذکر برخی از این اهداف خواهیم پرداخت. از جمله ی این اهداف شامل:

 • اطلاع رسانی به مخاطبان
 • ترغیب کردن مشتری به استفاده از خدمات و یا محصولات مورد نظر
 • یادآوری به مشتری با ذکر این مسأله که در آینده به آن احتیاج پیدا می کند.
 • یادآوری به مشتری با ذکر این مسأله که از چه مکانی بایستی این محصولات را تهیه نمایند.
 • تشویق نمودن مشتری به سمت خرید و تهیه محصولات و یا استفاده از خدمات مورد نظر
 • تشویق نمودن مشتریان به خرید از محصولات مدنظر تبلیغ کننده به جای خرید از محصولات رقبا
 • حفظ و تثبیت محصول در ذهن مشتری که منجر به خرید وی از آن محصول می گردد.
 • آموزش طرز کار کردن محصول به مشتری
 • صحبت کردن در مورد خدمات و مزایایی که محصول برای مشتری دارد.
 • ایجاد تشویق و ترغیب مشتری برای بر قراری تماس با قسمت فروش محصول در شرکت مورد نظر
 • کاهش استرس و ترس و ایجاد حس اطمینان در مشتری برای خرید محصول مورد نظر
 • و بسیاری دیگر از موارد که ذکر آن در این بخش از مقاله گنجانده نمی شود.

C:\Users\masti\Desktop\1-36.jpg

معرفی انواع ابزارهای تبلیغاتی

ابزارهای تبلیغاتی که پیش از به وجود آمدن اینترنت در اطراف ما وجود داشت بیشتر محدود به ابزارهای تبلیغاتی محیطی بود که جنبه چاپ داشتند. اما بعد از ورود اینترنت به دنیای کسب‌وکارها تبلیغات رنگ جدیدی به خود گرفته و انواع و اقسام روش‌های جدیدی به وجود آمدند که به مرور زمان روش‌های جدیدی نیز در حال شکل‌گیری هستند. در ادامه به معرفی بهترین روش‌های تبلیغاتی می‌پردازیم.

1. تبلیغات چاپی

Image result for ‫تبلیغات چاپی‬‎

اولویت اصلی در یک تبلیغ خوب، متفاوت بودن و خاص بودن آن می باشد. گاه پیش می آید که افراد از آگهی های دیجیتالی و اینترنتی خسته شده و این قبیل آگهی ها به یک روش کسل کننده و حوصله بر تبدیل می گردد. اینجاست که متفاوت بودن حائز اهمیت می شود و استفاده از برگه های چاپی که قابل لمس می باشند بهترین گزینه تلقی می گردد. تبلیغات چاپی به سه نوع متفاوت تبدیل می شوند که شامل:

 • تبلیغ در انواع بروشورها و برگه های کوچک:

این نوع روش مناسب تبلیغاتی می باشد که فرد آگهی دهنده، اطلاعات بسیار زیادی در مورد آگهی که قرار است بدهد، دارد. این نوع از تبلیغ را می توان در مجلات، روزنامه ها، جزوات و غیره به کار برد. اما به دلیل اینکه در این موارد شانس دیده شدن شان کمتر می باشد، آن ها را به طور کاملاً مجزا ارائه می دهند.

 • آگهی های دوره ای:

آگهی های دوره ای یک نمونه از تبلیغات چاپی می باشد که در غالب مجلات، روزنامه ها و غیره به طور دوره ای و طی مدت زمان مشخص عرضه می گردند.

 • پست مستقیم:

آگهی های پست مستقیم نمونه ای دیگر از تبلیغات چاپی می باشد که به طور مستقیم توسط فعالان بازاریابی در اختیار افراد قرار می گیرد. چنانچه از روش های خلاق و نوآورانه در این نوع تبلیغ استفاده شود می تواند مشتریان را درگیر کرده و زمینه را برای موفقیت بازاریابان فراهم می آورد.

2. تبلیغات چریکی

سال های زیادی است که از تبلیغات چریکی به عنوان یکی از مهم ترین ابزار تبلیغ در بین سایر روش ها استفاده می گردد. رسانه محیطی نام دیگری است که به تبلیغات چریکی اطلاق می گردد. دو چیز که در تبلیغات چریکی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد شامل موارد زیر می باشد:

 • مکان
 • زمان

C:\Users\masti\Desktop\ba90adb2726ed1a83ae6fdf0ccfdcfc6_zisopmUsh4ptzxEAuQuhdS.jpg

مواردی که به تبلیغات چریکی سمت و سو می دهند، ایده های خلاقانه و نوآورانه می باشد. این نوع از تبلیغات برای شما این فرصت را فراهم می کند تا به طور مستقیم از طریق صحبت کردن و رسانه های اجتماعی به هدف خود که فروش محصولات بیشتر می باشد، دست یابید.

3. تبلیغات آنلاین

هر نوع تبلیغاتی را که اینترنت در آن دخالت داشته باشد و از این طریق صورت پذیرد، تبلیغات آنلاین (تیلیغات دیجیتال) نامیده می شود. از جمله مواردی که از طریق آن می توان به مشتریان آنلاین دسترسی پیدا کرد و تبلیغات آنلاین خود را انجام داد؛ شامل اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، واتس آپ و غیره می باشد. حال تبلیغات آنلاین یا دیجیتال به صورت های مختلف و با ابزارهای متنوع صورت می پذیرد که در ادامه به مهمترین ابزارهای تبلیغات آنلاین خواهیم پرداخت:

Image result for ‫تبلیغات آنلاین‬‎

1.3. تبلیغات تلفن همراه

C:\Users\masti\Desktop\Social_Media_Bootcamp_Linkedin_Snapchat_Instagram_Facebook_Twitter_Pinterest_iPhone_Mobile_Hand.jpg

تلفن های همراهی که قابلیت اتصال به اینترنت و نصب شبکه هایی همچون تلگرام، توییتر، اینستاگرام، فیس بوک و غیره را دارند نیز به عنوان یک از ابزارهای مهم در امر تبلیغات به شمار می روند. این نوع از تبلیغات تلفن همراه در کنار مزایای گوناگونی که دارند، ایرادهایی را نیز دارند و ممکن است نتیجه ای معکوس در امر تبلیغات ایجاد نماید و سبب شود تا مشتریان خود را از دست دهید. از همین روی یکی از حساس ترین و سخت ترین روش ها در امر تبلیغات می باشد.

2.3. تبلیغات نامشهود

تبلیغات نامشهود به گونه ای از تبلیغات گفته می شود که به طور غیر مستقیم صورت می پذیرد. این نوع از تبلیغات را به صورت غیر مستقیم در تلویزیون و یا ماهواره ها می توان مشاهده کرد. این نوع تبلیغ به صورت زیر پوستی و بدون اینکه متوجه چیزی شوید انجام می پذیرد. به عنوان نمونه زمانی که شما مشغول تماشای یک سریال تلویزیونی هستید و نوشیدنی ها و خوراکی هایی را می بینید که مربوط به یک نوع برند خاص می باشد.

3.3. بنر تبلیغاتی در وب سایت های پر بازید

بنرهای تبلیغاتی در وب سایت های پربازدید جزو روش های به روز و جدید می باشد که طرفداران مختص به خود را دارد. برای اینکه در وب سایت های پر بازدید اقدام به سفارش بنر تبلیغاتی نمایید، لازم است تا در وهله اول یک وب سایت برای خود طراحی نمایید. بعد از طراحی وب سایت می بایستی اطلاعات خود را که شامل شماره تماس و نشانی تان می باشد در بنر سفارشی خود درج نمایید.

نکات مهمی که می بایستی در این نوع تبلیغ رعایت نمایید شامل موارد زیر می باشد:

 • پربازدید بودن وب سایت
 • خلوت بودن صفحه ی وب سایت

با رعایت نمودن این نکات بنر تبلیغاتی شما در معرض عموم قرار گرفته و دیده خواهد شد.

4.3. تبلیغات در وب سایت های کلیکی

انجام تبلیغات و سفارش بنر تبلیغاتی در وب سایت هایی که کاربران زیادی دارد، نمونه ای از تبلیغات هزینه بر و گران محسوب می گردد. اما یکسری وب سایت های کلیکی وجود دارند که می توانید در آن ها اقدام به سفارش بنرهای تبلیغاتی با هزینه ای بسیار پایین نمایید. هزینه در این نوع از تبلیغات در وب سایت های کلیکی به گونه ای می باشد که شما در ازای هر کلیکی که کاربران می کنند، ملزم به پرداخت هزینه لازمه می باشید. اگر قصد دارید تا با تبلیغات کلیکی آشنایی بیشتری داشته باشید، به صفحه تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

5.3. ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که بسیار ارزان و به صرفه می باشد. از این نوع روش تبلیغاتی می توانید در مناسبت های مختلف و در طی بازه زمانی مشخص و متناوب بهره ببرید. علاوه بر این می توانید در زمان تخفیف های فصلی و یا ورود جنس های جدید و به روز با ارسال یک ایمیل به کاربران آن ها را مطلع کرده و فرایند تبلیغاتی خود را به این طریق به انجام برسانید.

C:\Users\masti\Desktop\what-is-email-marketing.jpg

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانیم به آدرس ایمیل کاربران دسترسی پیدا کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم، که شما به دو طریق می توانید آدرس های ایمیل کاربران را داشته باشید که شامل موارد زیر می باشد:

 • اول اینکه شما می بایستی هنگامی که کاربران به وب سایت شما سر میزنند و یا از شما خرید می کنند آدرس ایمیل آن ها را بردارید.
 • راه دیگر برای داشتن آدرس ایمیل کاربران، دادن هزینه به شرکت های خاص برای دریافت تعداد زیاد آدرس ایمیل می باشد.

لازم به ذکر است که ایمیل مارکتینگ تأثیر بسیار زیادی در تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل دارد.

6.3. تبلیغات ویدیویی

شاید در نگاه اول فکر کنید که تبلیغات ویدئویی همان تبلیغات تلویزیونی می باشد. اما باید بگوییم که این طرز فکر اشتباه بوده و تبلیغات ویدئویی با تبلیغات تلویزیونی کاملاً متفاوت بوده و فرق دارند. این شیوه از بازاریابی به این گونه می باشد که از محصولات تبلیغ شونده فیلم های کوتاهی گرفته می شوند و سپس آن ها را در شبکه های اجتماعی همچون تلگرام، اینستاگرام و غیره به اشتراک می گذارند.

C:\Users\masti\Desktop\ااا.jpg

همچنین می توان تبلیغات ویدئویی را بین فیلم ها و سریال های پرمخاطب و یا سایت های پر بازدید به اشتراک گذاشت. این شیوه از تبلیغ تأثیر به سزایی در جذب مخاطبان دارد. به منظور آشنایی بیشتر با نحوه تبلیغ از طریق ویدئو، به صفحه چرا و چگونه از بازاریابی ویدئویی استفاده کنیم؟ مراجعه نمایید.

7.3. تبلیغات در نرم افزارهای دیگر

یکی از روش های تبلیغاتی که جدیدا ایجاد شده است، تبلیغات در نرم افزار می باشد. به این صورت که وقتی شما اقدام دریافت به یک برنامه نرم افزاری رایگان می کنید، شاهد پیام های تبلیغاتی زیاد و متعددی از جانب این نرم افزار دانلودی خواهید شد. این نوع از تبلیغات نرم افزاری تعداد بسیار زیادی از کاربران را پوشش می دهد که تأثیر گذاری خاص خود را نیز دارد.

8.3. درج آگهی در وب سایت های تخفیفی

وب سایت های تخفیفی مکانی برای جذب بیشتر مشتری می باشد. در این شیوه تبلیغ کننده گان اقدام ارائه ی محصولاتی می کنند که تخفیف چند درصدی دارند. همانطور که شاهد هستید تعداد این نوع از وب سایت های تخفیفی روز به روز در حال افزایش می باشند و زمینه را برای تبلیغاتی از این قبیل فراهم می نماید.

9.3. تبلیغات پیامکی

یکی از روش های موثر در جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر، تبلیغات پیامکی محسوب می شود. تبلیغات محصول و خدمات از طریق ارسال پیامک بسیار سریع و ارزان می باشد و تاثیر شگفت انگیزی بر رونق کسب و کار شما خواهد داشت. امروزه بسیاری از سایت ها با ارائه پنل اس ام اس قدرتمند، شما را در ارسال پیامک انبوه به مشتریان کمک خواهند کرد. پنل پیامکی یکی از موثرترین روش ها در تبلیغ محصول و ارتباط با مشتری به شمار می آید که دارای ویژگی ها منحصر به فردی می باشد. یکی از سامانه های ارائه دهنده پنل پیامک، سامانه ملی پیامک می باشد که انواع و اقسام بسته ها را با تعرفه مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد. به منظور آشنایی بیشتر با پنل پیامک، پیشنهاد می کنیم به سامانه ملی پیامک مراجعه نمایید.

4. استفاده از وسایل نقلیه ی پر تردد در سطح شهر

C:\Users\masti\Desktop\10820_478.jpg

تبلیغات با استفاده از وسایل نقلیه پر تردد همچون مترو اتومبیل و غیره در سطح کلان شهرها، جزء تبلیغات محیطی محسوب می گردند که هزینه های سنگینی در پی دارند. تأثیر زیادی که این شیوه در فروش محصولات دارد منجر به این شده تا بسیاری از شرکت های معتبر و بزرگ این شیوه از تبلیغات را به دیگری ترجیح بدهند. نمونه هایی از این نوع تبلیغات شامل موارد زیر می باشد:

 • نصب نمودن برچسب هایی که نام و برند شرکت ها بر روی آن ها درج شده بر روی بدنه تاکسی ها
 • نصب نمودن برچسب هایی که نام و برند شرکت ها بر روی آن ها درج شده بر روی اتوبوس های شهری
 • نصب نمودن برچسب هایی که نام و برند شرکت ها بر روی آن ها درج شده بر روی اتوبوس های بین شهری
 • و بسیاری دیگر از موارد که ذکر آن ها در این مقاله نمی گنجد.

ویژگی های اصلی یک روش تبلیغاتی مؤثر

C:\Users\masti\Desktop\142730_368.jpg

روش ها و ابزارهای تبلیغاتی باید به نحوی ساخته شوند که علاوه بر حرفه ای و قدرتمند بودن به عنوان یک مزیت مهم در امر تبلیغات به حساب آیند. در این بخش از مقاله به ذکر برخی از ویژگی های مهم روش های تبلیغاتی می پردازیم از جمله ی این روش ها شامل:

 • برخورداری از سرعت بالا و مناسب برای انتقال پیام به افراد گوناگون
 • استفاده از جلوه های بصری زیبا و خلاقانه در روش های تبلیغاتی
 • به کار بردن ایده ها و نظرات خلاقانه و کاربردی و در عین حال به یادماندنی در تبلیغات
 • ساخت و ایجاد تبلیغ بر اساس نیازهایی که مخاطبان دارند نه صرفاً بر حسب سلیقه تبلیغ کننده
 • برخورداری از عنوانی جذاب و محتوایی عالی و متفاوت
 • ارائه پیشنهادهای فروش به صورت غیر مستقیم و زیر پوستی

6 قانون که باید در هنگام استفاده از روش های تبلیغاتی رعایت نمایید!

 • رک و راست بودن: یکی از اصول در هنگام نوشتن متن های تبلیغاتی ساده و قابل فهم بودن آن می باشد. به گونه ای که همه نوع مخاطب با هر نوع میزان تحصیلاتی بتوانند مفهوم نگارش شما را درک کرده و آن را بفهمند. شما باید به گونه ای بنویسید که متن شما در عین سادگی و روانی، حسی از احمق بودن را به مخاطب القا نکند.
 • استفاده از اصل پیام در ابتدای امر به منظور اثر دهی بیشتر روش های تبلیغاتی: زمانی که می خواهید پیام خود را به یکی از روش های تبلیغاتی ارسال کنید، باید دقت نمایید که اصل پیام را در ابتدای کار به مخاطب برسانید. در واقع امر در همان ابتدای کار مخاطب را غافلگیر کرده و مطلب اصلی را بیان نمایید.

علاوه بر اینکه در همان ابتدای امر به معرفی محصول و یا برند خود پرداختید، باید بلافاصله بعد از آن به ذکر ویژگی ها و مزیت های آن بپردازید تا در ذهن مخاطب تثبیت گردد.

 • حاشیه نرفتن: به یاد داشته باشید که در هنگام تبلیغ محصولات خود، به کار بردن هرگونه مطلب یا حرکت اضافی به ضرر شما بوده و منجر به طرد شدن شما از طرف مخاطب می شود. به یاد داشته باشید که اکثر تبلیغات تلویزیونی، ماهواره ای، رادیویی و غیره بیشتر از 1 دقیقه به طول نمی انجامد. چرا که می دانند

حاشیه رفتن به ضرر آن ها می باشد.

به خاطر داشته باشید هنگامی که استفاده از یک کلمه در تبلیغات شما مفهوم را به طور کامل به مخاطب می رساند، به کار بردن دوباره ی آن اشتباه محض است.

 • صحبت کردن با مخاطبان با روش های مستقیم: برخی از تبلیغ کننده گان در روش های تبلیغاتی خود به گونه ای رفتار می کنند که انگار مخاطبان شان مجسمه هستند. این کار بسیار اشتباه بوده و بایستی مخاطبان را مورد خطاب قرار داده و به طور مستقیم با وی حرف بزنید. به گونه ای با آن ها برخورد کنید که انگار همانند سایرین هر روز با آن ها رو به رو می شوید.
 • استفاده از منطق و احساس در روش های تبلیغاتی: گنجاندن احساسات و منطق در روش های تبلیغاتی منجر به اثر بخشی بهتر تبلیغات شما خواهد شد. هر چند روش های نطقی در مقایسه با احساسی موثر نیستند اما استفاده از آن ها در کنار تبلیغات احساسی می تواند مثمر ثمر واقع گردد.

به عنوان نمونه " ببینید کودکان چگونه در کنار شما آرامش می گیرند وقتی از محصولات ما استفاده می کنید."

 • استفاده از پاراگراف های کوتاه و مفهومی: لازم است در روش های تبلیغاتی که به صورت نوشتاری می باشند، دقت نمایید که از پاراگراف های کوتاه و مفهومی استفاده نمایید. استفاده از پاراگراف های طولانی تنها منجر به سردرگمی مخاطب شده و هیچ تأثیری در روند فروش شما نخواهد داشت.

C:\Users\masti\Desktop\بازاریابی-چریکی.jpg

معرفی بهترین ابزار برای تبلیغات

یکی از بهترین ابزارها برای تبلیغات سامانه ملی پیامک می باشد. چنانچه در زمینه بازاریابی فعالیت می کنید و یا صاحب کسب و کار بزرگی می باشید، می توانید از این ابزار در جهت رسیدن به اهداف خود که فروش بیشتر محصولات تان می باشد، بهره ببرید.

انواع ابزارهای تبلیغاتی به کمک پیامک

ملی پیامک دارای امتیازات زیادی می باشد. از جمله اینکه با صدها نوع برند و شرکت همکاری کرده و منجر به تأثیرات در خور توجهی در زمینه کسب و کار افراد گشته است.

شاید این سؤال در ذهن شما به وجود بیاید که ملی پیامک دارای چه ویژگی ها و امتیازاتی است که آن را به نسبت سایر ابزارهای تبلیغاتی ارجح تر کرده است؟ در این بخش از مقاله به ذکر برخی از ویژگی های این پنل اس ام اسی خواهیم پرداخت. از جمله ی این ویژگی ها شامل:

 • قابل اطمینان بودن ملی پیامک به نسبت سایرین
 • صداقت در گفتار و عمل و شفاف بودن بیاناتش
 • اولویت اصلی ملی پیامک در گام نخست آموزش دادن به کاربران می باشد.
 • قابلیت ارائه تیم پشتیبانی قوی که به صورت شبانه روز آنلاین می باشند و پاسخگوی نظرات و سؤالات شما هستند.
 • کار کردن با ملی پیامک بسیار آسان و راحت می باشد و می توانید بدون دردسر کار کردن با آن را شروع نمایید.

امکانات منحصر به فرد سامانه ملی پیامک

همانطور که گفته شد، ارسال پیامک یکی از روش های موثر در تبلیغات به شمار می آید که پنل های اس ام اس سبب سهولت در فرآیند انجام تبلیغات پیامکی شده اند. در میان انواع پنل های اس ام اس، سامانه ملی پیامک یکی از بهترین پنل های اس ام اس با ویژگی ها و امکانات ویژه می باشد. در ادامه به تعدادی از امکانات سامانه ملی پیامک اشاره خواهیم کرد:

 • امکان ارسال پیامک از روی نقشه
 • امکان تشکیل دفترچه تلفن مشتری به صورت گروه بندی
 • امکان ارسال پیامکی های مناسبتی و...
 • امکان بررسی هوشمند پیامک های دریافتی
 • امکان عضویت هوشمند مشتری به دفترچه تلفن
 • امکان ارسال پیامک صوتی تکی و گروهی
 • و...

کلام آخر

تبلیغات یکی از اصول اساسی در پیشرفت و موفقیت کسب و کارها محسوب می شود و برای انجام تبلیغ، می توان از انواع ابزارهای تبلیغاتی سنتی و نوین بهره برد. امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی، بسیاری از روش های آنلاین جهت تبلیغ وجود دارد که می توان از آنها برای فروش بیشتر محصول و خدمات استفاده کرد. هر کدام از این روش ها و ابزارهای تبلیغاتی دارای ویژگی ها و امتیازات مختص به خود در زمینه نوع تبلیغی که انجام می دهند، هستند.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را در وهله اول با معنا و مفهوم تبلیغات آشنا سازیم و بعد از آن به معرفی انواع روش های تبلیغاتی بپردازیم. در انتها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی که همان استفاده از تبلیغات پیامکی می‌باشد را معرفی نمودیم. در صورتی که در خصوص این ابزار نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می‌توانید با شماره تلفن 63404-021 تماس گرفته و یا اینکه با مراجعه به صفحه تعرفه‌ها بهترین پنل اس‌ام‌اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی را انتخاب کنید.

چنانچه سؤال و یا نظری در ارتباط با این مقاله داشتید می توانید از طریق سامانه ملی پیامک و یا فرم زیر با ما به اشتراک بگذارید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
مشاهده تعرفه‌ها 3 روز تست رایگان
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید