اگر بخواهیم در زمان سفر کنیم و نگاهی به پیشینه آرایشگری در تاریخ داشته باشیم، به وسایل اصلاح برنزی و بعد از آن روش‌های جالب خودآرایی زنان در مصر باستان می‌رسیم! این ریشه تاریخی در کنار جنبه‌ هنری، آرایشگری را به یکی از جذاب‌ترین مشاغل دنیا تبدیل کرده است.

از آنجایی که این شغل قدیمی یک روز را در تقویم به خودش اختصاص داده، فرصت را غنیمت شمردیم تا از شغل آرایشگری بگوییم و پیام‌هایی را که برای تبریک روز آرایشگر مناسب هستند، به عنوان نمونه بگذاریم.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

آرایشگری، شادترین شغل جهان!

تصور کنید هر روز آدم‌های جدیدی را می‌بینید و وظیفه‌ دارید همه آن‌ها را زیباتر و شکیل‌تر کنید. واقعاً زیبا نیست؟

روحیه‌ای که از خلق این زیبایی به دست می‌آید هم به آرایشگر و هم به مشتری‌ انرژی می‌دهد. جالب است بدانید که تحقیقات هم این مسئله را ثابت کرده که آرایشگری یکی از شادترین مشاغل دنیاست! پس بیایید در کنار هم نگاهی به این شغل خوشحال بیاندازیم.

روز آرایشگر چه روزی است؟

در تقویم میلادی 19 نوامبر، روز جهانی آرایشگر است. در کشور ما هم روز 28 آبان‌ به عنوان روز آرایش و زیبایی و فرصتی برای تجلیل از آرایشگران معرفی شده است.پیامک تبریک روز آرایشگر

حقیقت این است که در کشورهای خارجی مثل (آمریکا، آلمان، استرالیا، کانادا، انگلیس، فرانسه، سوئد، ترکیه و …) به شغل آرایشگری به صورت کاملاً تخصصی‌تر نگاه می‌شود. اکثر ما فکر می‌کنیم که آرایشگر‌شدن تخصص خاصی نمی‌خواهد، اما در بسیاری از کشورها این شغل مانند بقیه مشاغل حرفه‌ای، دانشگاه‌های ویژه و رشته‌های فنی خاص خودش را دارد.

البته در ایران خودمان هم به لطف آرایشگران توانا و بیوتی بلاگرها، چند سالیست که از این کار به عنوان یک شغل حرفه‌ای یاد می‌شود. شاید شما هم تجربه کردید تا همین چند سال پیش آرایش و پیرایش فقط طبق سلیقه آرایشگر یا نظر خودمان انجام می‌شد، ولی این روزها با نگاه تخصصی‌تر با توجه به  فرم صورت، رنگ پوست و مو، جنس مو و… انجام می‌شود و در بعضی موارد برای یک رسیدن به یک نتیجه‌ استاندارد مشاوره تخصصی هم ارائه می‌شود.

متن تبریک روز آرایشگر

تبریک روز آرایشگر

خیلی از ما سال‌هاست که فقط به یک آرایشگر مراجعه می‌کنیم و آراستگی و زیبایی ظاهرمان را به او می‌سپاریم. گاهی هم ناخودآگاه یک حس تعصب داریم و آرایشگرمان را به دیگران معرفی می‌کنیم چون معتقدیم که کارش حرف ندارد!

این مساله باعث می‌شود که ماه‌ها و شاید حتی سال‌ها با آرایشگر همیشگی‌مان در ارتباط باشیم و نسبت به او احساس نزدیکی و صمیمیت کنیم. اگر شما هم چنین احساساتی را نسبت به آرایشگرتان دارید، چه خوب است که روز آرایشگر را با یک پیامک به او تبریک بگویید و خوشحالش کنید. مطمئنم با همین یک تبریک کل خستگی‌اش را از بین می‌برید. برای این کار می‌توانید از متن پیامک‌هایی که در ادامه برایتان آماده کردیم استفاده کنید.

8 نمونه متن تبریک روز آرایشگر

آرایشگری زیبایی‌ساز است،

دمنده‌ شوق و طراوت،

و خالق لبخند ما در مقابل آیینه.

روز آرایشگر مبارک.

تقدیم به همه آرایشگران عزیز؛

آرایشگری یعنی خلق زیبایی،

یعنی زدودن زشتی و غم،

یعنی دست‌های خلاق معجزه گر،

یعنی اوج هنر و لطافت،

روز آرایشگر بر شما مبارک باد.

هیچ هنری مانند آرایشگری

نمیֱتواند زیبایی و طراوت به زندگی ببخشد.

چرا که سایر هنرها بر بوم و چوب و فلز خلق می‌شوند،

و آرایشگری بر چهره و صورت ما…

آرایشگر عزیز روزت مبارک.

28 آبان ماه

روز جهانی آرایش و زیبایی را

خدمت شما آرایشگر هنرمند و عزیز

تبریک عرض می‌کنم.

زیباترین هنر آرایشگری است،

هنری که ذره‌ذره‌اش وجود ما را زیبا می‌کند.

و چشمان ما همیشه شیفته دیدن زیبایی‌هاست.

روز آرایشگر مبارک.

روز آرایشگر بهانه‌ایست برای تشکر از شما

لحظاتی که با زیباتر کردن ما،

لبخند رضایت بر چهره‌مان خلق کردید.

28 آبان روز جهانی آرایشگر مبارک باد.

آرایشگر عزیز؛

به خاطر تمام لحظاتی که

هنر و خلاقیتت را به کار می‌گیری

برای زیبایی من

از تو تشکر می‌کنم

و روز آرایشگر را تبریک عرض می‌کنم.

زیبایی خلق هنر دستان توست

روز آرایشگر رو به تمام هنرمندان بزرگ این عرصه تبریک می‌گویم

به دستانم هنر آموختم تا محتاج دستان دیگری نباشد…

روز آرایشگر بر همه آرایشگران مبارک

گفت: با آرایشگر جمله بساز

گفتم: با آرایشگر جمله نمیسازم

زیبایی میسازم

آرایشگر هنرمندم روزت مبارک

جمع‌بندی

تبریک روز آرایشگرتا اینجا فقط از قشنگی‌ و جذابیت‌های شغل آرایشگری گفتیم، چند نمونه متن برای تبریک روز آرایشگر آوردیم تا بابت تبریک فرستادن‌های این روز خیالتان راحت باشد.

اما همانطوری که می‌دانید این شغل سختی‌های خودش را هم دارد. برای اینکه آرایشگر خوب، موفق و پرطرفداری باشید، علاوه‌بر هنر به تبلیغات هم نیاز دارید. باید حسابی برای جذب مشتری تلاش کنید و برنامه ویژه‌ای برای تبلیغات داشته باشید.

تمام آرایشگرانی که کار و هنرشان را قبول دارید، برای رسیدن به این مرحله زحمت زیادی کشیدند. نمونه پیامک‌هایی هم که در بالا خواندید برای قدردانی از زحمات همین آرایشگران است. اگر شما هم متن زیبایی را برای تبریک روز آرایشگر سراغ دارید، در قسمت نظرات با ما و کاربران ملی پیامک به اشتراک بگذارید.

زیباترین اس ام اس ها برای تبریک روز آرایشگر
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید