پیامک تبریک روز آرایشگراگر بخواهیم در زمان سفر کنیم و نگاهی به پیشینه آرایشگری در تاریخ داشته باشیم، به وسایل اصلاح برنزی و بعد از آن روش‌های جالب خودآرایی زنان در مصر باستان می‌رسیم! این ریشه تاریخی در کنار جنبه‌ هنری، آرایشگری را به یکی از جذاب‌ترین مشاغل دنیا تبدیل کرده است. از آنجایی که این شغل پر‌قدمت یک روز را در تقویم به خودش اختصاص داده، فرصت را غنیمت می‌شماریم تا از شغل آرایشگری بگوییم و پیام‌ها و تصاویری را که برای تبریک روز آرایشگر مناسب هستند, خدمتتان ارائه کنیم. مگر روز آرایشگر از روز پزشک و معلم و بقیه مشاغل چی کم دارد؟!

آرایشگری؛ شادترین شغل جهان!

تصور کنید هر روز آدم‌های جدیدی را می‌بینید که وظیفه‌ دارید همه آن‌ها را خوشگل‌تر کنید. واقعاً زیبا نیست؟ روحیه‌ای که از خلق این زیبایی به دست می‌آید هم به آرایشگر انرژی می‌دهد و هم به مشتری‌. جالب است بدانید که تحقیقات هم این مسئله را ثابت کرده که آرایشگری یکی از شادترین مشاغل دنیاست؛ پس بیایید در کنار هم نگاهی به این شغل خوشحال بیاندازیم.

روز آرایشگر چه روزی است؟

در تقویم میلادی 19 نوامبر، روز جهانی آرایشگر نام‌گذاری شده است. در کشور ما هم روز 28 آبان‌ماه به عنوان روز آرایش و زیبایی و فرصتی برای تجلیل از آرایشگران معرفی شده است.

حقیقت این است که در کشورهای خارجی مثل (آمریکا، آلمان، استرالیا، کانادا، انگلیس، فرانسه، سوئد، ترکیه و ...) به شغل آرایشگری به صورت کاملا تخصصی‌تر نگاه می‌شود. اکثر ما فکر می‌کنیم که آرایشگر‌شدن تخصص خاصی نمی‌خواهد، اما در این کشورها این شغل مانند بقیه مشاغل حرفه‌ای، دانشگاه‌های ویژه و رشته‌های فنی خاص خودش را دارد.

البته در ایران خودمان هم به لطف آرایشگران توانا، چند سالی است که از این کار به عنوان یک شغل حرفه‌ای یاد می‌شود. شاید شما هم تجربه کرده باشید قبل‌ترها که آرایشگاه می‌رفتیم، امور زیبایی فقط طبق سلیقه آرایشگر یا نظر خودمان انجام می‌شد؛ ولی این روزها با نگاه تخصصی‌تری انجام می‌شود؛ مثلاً  فرم صورت، رنگ پوست و مو، جنس مو و... را هم در نظر می‌گیرند. حتی در بعضی موارد برای یک رسیدن به یک نتیجه‌ استاندارد مشاوره تخصصی هم داده می‌شود.

متن تبریک روز آرایشگر

تبریک روز آرایشگر

خیلی از ما سال‌هاست که فقط به یک آرایشگر مراجعه می‌کنیم، و آراستگی و زیبایی ظاهرمان را به او می‌سپاریم. گاهی هم ناخودآگاه یک حس تعصب به سالن همیشگی‌مان ایجاد می‌شود. از آنجا دفاع می‌کنیم، از مزایای آن به بقیه می‌گوییم، و به اصطلاح معتقدیم که "کارش حرف ندارد!"

این مساله باعث می‌شود ماه‌ها و شاید حتی سال‌ها با آرایشگر همیشگی‌مان در ارتباط باشیم و نسبت به او احساس نزدیکی و صمیمیت کنیم. اگر شما هم چنین احساساتی را نسبت به آرایشگرتان دارید، چه خوب است که روز آرایشگر را با یک پیامک به او تبریک بگویید و خوشحالش کنید. مطمئنم با همین یک تبریک کل خستگی‌اش را از بین می‌برید. برای این کار می‌توانید از متن پیامک‌هایی که در ادامه برایتان آماده کردیم استفاده کنید.

8 نمونه متن تبریک روز آرایشگر

آرایشگری زیبایی‌ساز است،

دمنده‌ شوق و طراوت،

و خالق لبخند ما در مقابل آیینه.

روز آرایشگر مبارک.

تقدیم به همه آرایشگران عزیز؛

آرایشگری یعنی خلق زیبایی،

یعنی زدودن زشتی و غم،

یعنی دست‌های خلاق معجزه گر،

یعنی اوج هنر و لطافت،

روز آرایشگر بر شما مبارک باد.

هیچ هنری مانند آرایشگری

نمیֱتواند زیبایی و طراوت به زندگی ببخشد.

چرا که سایر هنرها بر بوم و چوب و فلز خلق می‌شوند،

و آرایشگری بر چهره و صورت ما...

آرایشگر عزیز روزت مبارک.

28 آبان ماه

روز جهانی آرایش و زیبایی را

خدمت شما آرایشگر هنرمند و عزیز

تبریک عرض می‌کنم.

گفت: با آرایشگر جمله بساز

گفتم: با آرایشگر جمله نمیسازم

زیبایی میسازم

آرایشگر هنرمندم روزت مبارک.

زیباترین هنر آرایشگری است،

هنری که ذره‌ذره‌اش وجود ما را زیبا می‌کند.

و چشمان ما همیشه شیفته دیدن زیبایی‌هاست.

روز آرایشگر مبارک.

روز آرایشگر بهانه‌ایست برای تشکر از شما

لحظاتی که با زیباتر کردن ما،

لبخند رضایت بر چهره‌مان خلق کردید.

28 آبان روز جهانی آرایشگر مبارک باد.

آرایشگر عزیز؛

به خاطر تمام لحظاتی که

هنر و خلاقیتت را به کار می‌گیری

برای زیبایی من

از تو تشکر می‌کنم

و روز آرایشگر را تبریک عرض می‌کنم.

و در آخر...

تبریک روز آرایشگرخب تا اینجا فقط از قشنگی‌ و جذابیت‌های شغل آرایشگری گفتیم، اما همانطوری که می‌دانید این شغل سختی‌های خودش را هم دارد. برای اینکه یک آرایشگر خوب و موفقی باشیم نیاز است تا حسابی تلاش کنیم و برای جذب مشتری برای آرایشگاه‌مان برنامه ویژه‌ای داشته باشیم؛ پس آن دسته از آرایشگرانی که مورد اعتماد شما هستند حتماً برای رسیدن به این مرحله زحمت زیادی کشیده‌اند.

نمونه پیامک‌هایی که در بالا خواندید برای قدردانی از زحمات آرایشگران است، اگر شما هم متن زیبایی را برای تبریک روز آرایشگر سراغ دارید در قسمت نظرات ارسال کنید تا بقیه استفاده کنند.

زیباترین اس ام اس ها برای تبریک روز آرایشگر
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید