چگونه می توان فهرست خبرنامه پیامکی مراکز مذهبی را گسترش داد؟ – قسمت اول

چگونه می توان فهرست خبرنامه پیامکی مراکز مذهبی را گسترش داد؟ – قسمت اول

Engagements Icon
2


چگونه می توان فهرست خبرنامه پیامکی مراکز مذهبی را گسترش داد؟ - قسمت اول

آیا می دانستید بسیاری از مراکز مذهبی و سازمان های خصوصی از سامانه پیامک برای ارتباط با مراجعه کنندگان خود استفاده می کنند؟ شرط می بندیم که تا کنون فکر می کردید که بازاریابی پیامکی تنها برای تجارت ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع، بسیاری از مشتریان ملی پیامک مراکز مذهبی مانند مسجدها، تکیه ها و... هستند که برای برقراری ارتباط با اعضای خود از سرویس اس ام اس استفاده می کنند. حال این سوال پیش می آید که یک مکان مذهبی مانند مسجد چگونه می تواند افراد بیشتری را به سمت خود جذب کند و فهرست اعضای خبرنامه خود را گسترش دهد؟ راه های بسیار زیادی وجود دارد، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم این مقاله را در سه قسمت به شما عرضه کنیم.

در زیر چند راهکار ابتدایی را برای شما بازگو می کنیم، شما می توانید این روش ها را امتحان نمایید.

چگونه می توان فهرست خبرنامه پیامکی مراکز مذهبی را گسترش داد؟ - قسمت اول

از جماعت متدینی که در این مراکز مذهبی حضور پیدا می کنند تقاضا کنید که تلفن های همراه خود را نیز با خود به همراه داشته باشند و در ابتدا یا در پایان مراسم از آنها بخواهید که با ارسال کلمه کلیدی به خط اختصاصی تان به عضویت فهرست خبرنامه پیامکی تان دربیایند. در این زمان، شما می توانید نحوه کارکرد پنل اس ام اس خود را به آنها توضیح دهید و کاربرد و مزایای آن را برای آن عزیزان به دقت شرح دهید. بهتر است که این کار را در چند جمعه ی متوالی که انجام دهید.

چگونه می توان فهرست خبرنامه پیامکی مراکز مذهبی را گسترش داد؟ - قسمت اول

می توانید یک اطلاعیه روی برد داخل راهرو بچسبانید یا اطلاعیه را از طریق پروژکتور برای آنها به نمایش بگذارید. این کار به مومنین این امکان را می دهد تا در هنگامی که زمان آزاد دارند با شما ارتباط بر قرار کنند. هرچند این کار تاثیر چندانی بر گسترش فهرست خبرنامه پیامکی شما ندارد، اما می تواند به مرور زمان کاربران جدیدی را به فهرست شما بیافزاید. شاید برخی افراد پیش از عضویت در خبرنامه پیامکی شما نیاز داشته باشند که این اطلاعیه ها را چندین بار مطالعه نمایند.

برای قرار گرفتن در نوبت پرسش سوالات شرعی عدد یک را به شماره 02163404  ارسال نمایید.

چگونه می توان فهرست خبرنامه پیامکی مراکز مذهبی را گسترش داد؟ - قسمت اول

بسیاری از مساجد و مراکز مذهبی در هنگام سخنرانی ها بروشورها و اطلاعیه هایی را در میان حضار پخش می کنند. هرچند ما پیشنهاد می کنیم که این روش را در کنار یکی از روش های بالا انجام دهید تا میزان عضویت اعضا افزایش چشمگیری یابد. این به این معنی نیست که انجام این روش به تنهایی تاثیر گذار نباشد. بهتر است که برای اطلاعیه خود یک متن ساده را انتخاب کنید. اطلاعیه شما می تواند به شکل زیر باشد.

جهت اطلاع یافتن از مراسم های ویژه شب قدر عدد 1 را به شماره 02163404 ارسال نمایید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید