3 قولی که ملی پیامک به مشتریان خود می دهد

3 قولی که ملی پیامک به مشتریان خود می دهد

Engagements Icon
0


به عنوان یکی از بهترین سامانه های پیامک در ایران، ما نسبت به شما مشتریان عزیز، وظایفی داریم. ما می کوشیم که بهترین خدمات ارسال اس ام اس انبوه را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا مشتریان ما تجربۀ بسیاری خوبی از استفاده از سامانه پیامک داشته باشند. ملی پیامک، یک سامانه ارسال اس ام اس معمولی نیست. ما همیشه می خواهیم همۀ ابزاری که شما برای موفقیت تجاری نیازمندید را برایتان فراهم کنیم. در این متن می خواهیم سه تا از تعهدات ملی پیامک به مشتریان خود را برایتان بازگو کنیم.

ما قول می دهیم که همیشه با شما صادق باشیم

اگر ما اشتباهی مرتکب شویم، مطمئنا به سرعت آن را تصحیح خواهیم کرد. مطمئن باشید برای اینکه شما را درکنار خود نگهداریم، شما را مقصر نخواهیم دانست و به شما دروغ نمی گوییم. ما نیز مانند بسیاری از تجارت های دیگر دوست نداریم که مشتریانمان حساب های خود را کنسل کنند، اما صداقت و شفاف سازی در اولویت اصول مشتری مداریمان قرار دارد. ما می خواهیم، هنگامی که شما به ملی پیامک فکر می کنید، صداقت و راستگویی ما لبخندی رضایت بخش بر لبانتان بنشاند.

قول می دهیم تمام ابزاری را که برای موفقیت لازم دارید، در اختیارتان قرار دهیم

بخش آموزش ملی پیامک، شامل مقاله هایی است که از منابع بسیار معتبر ترجمه گشته اند. اگر به تازگی با پدیدۀ بازاریابی پیامکی آشنا شده اید، پیشنهاد می کنیم مطالب وبلاگ ما را مطالعه کنید. به این ترتیب خواهید دانست که چگونه برای خود کلمه کلیدی، پاسخگوی خودکار، راه اندازی کنید و خبرنامه پیامکی خود را گسترش دهید. هر ماه، ما در وبلاگ و صفحه اینستاگرام خود اینفوگرافیک هایی را جهت راهنمایی و درک بهترتان از عملکرد سامانه پیامک منتشر می کنیم.

ما تعهد می کنیم که رشد تجارت شما را در اولویت خود قرار دهیم

برای ما، شما تنها مشتری به حساب نمی آیید. ما اهمیت بیشتری برای شما قائل هستیم. ما هیچ گاه چیزی را که لازم ندارید به اجبار به شما نخواهیم فروخت، و اگر توان جوابگویی صنعت و تجارت شما را نداشته باشیم، به اجبار رابطه مان را نگه نخواهیم داشت. اگر در هر زمان، شما از سرویس ما ناراضی بودید، می توانید به راحتی از سامانه ملی پیامک انصراف دهید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید