مشترکین وفادار خبرنامه پیامکی چه ویژگی هایی دارند؟

مشترکین وفادار خبرنامه پیامکی چه ویژگی هایی دارند؟

Engagements Icon
1


مشترکین وفادار خبرنامه پیامکی چه ویژگی هایی دارند؟

شاید شما مشکلی در گسترش فهرست اعضای خبرنامه پیامکی تان ندارید. مشتریان جدید هر روزه در حال عضو شدن به فهرست شما هستند و به نظر می رسد همه چیز به خوبی و به آرامی در حال پیشرفت است. اما، همواره در پس ذهن شما این سوال مطرح هست که "آیا افرادی که به عضویت فهرست خبرنامه پیامکی من درآمده اند واقعا مشتریان وفاداری هستند یا خیر؟". مطمئنا شما می خواهید که فهرست اعضای خبرنامه خود را گسترش دهید، اما به عضویت درآمدن افرادی که صلاحیت ندارند در طولانی مدت تاثیری بر کسب و کار شما نخواهد داشت. حتی ممکن است در مواردی بر روی تجارت شما تاثیری منفی داشته باشد. در این مطلب می خواهیم که چند ویژگی مشتریان وفادار را برای شما بیان کنیم تا بتوانید بهتر مشتریان خود را بشناسید و بر اساس شناخت خود به آنها پیشنهاد دهید.

یک مشترک خبرنامه پیامکی، یک مشتری و حامی همیشگی است

منظور ما از همیشگی این نیست، که این شخص هر روز بی صبرانه منتظر شنیدن یک خبر درباره شما است. منظور این است که اگر شما سوابق و مدارک فروش خود را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که در مدتی طولانی این شخص همواره از شما و محصولاتتان استقبال کرده است. وقتی که یکی از اعضای خبرنامه شما یک مشتری همیشگی است، متوجه می شوید که این فرد برای این با شما ارتباط برقرار کرده است که همیشه از شما خبر دریافت کند. آنها عضو خبرنامه شما نشده اند تا تنها یک بار از محصولات شما استفاده کنند. آنها همیشه منتظرند تا پیشنهاداتی ارزشمند را برای آنها ارسال کنید.

یک عضو خبرنامه پیامکی همواره بر روی ارتباط از طریق تلفن همراه تاکید دارد

یک مشترک خبرنامه پیامکی همیشه منتظر دریافت یک پیامک از جانب شماست. آنها تلفن همراه خود را از خود دور نمی کنند و مطمئن باشید که تمامی پیامک های شما را خواهند خواند. اگر اعضای خبرنامه پیامکی تان به تازگی به این سیستم آشنا شده اند، مطمئنا در ابتدا برای ارتباط برقرار کردن با آنها کمی دچار مشکل خواهید شد. ممکن است که آنها پیامک شما را در زمان تعیین شده مطالعه نکنند و یا اصلا آن را نخوانند.

یک عضو خبرنامه پیامکی از طری ابزارهای مختلف با شما در ارتباط است

در ملی پیامک ما نمی گوییم که استفاده بازاریابی پیامکی برای یک کسب و کار کافیست. در واقع، ما به عنوان بازاریابان حرفه ای می دانیم که قرار دادن تمامی بودجه خود بر روی یک چیز چه قدر خطرناک است. به همین دلیل بهتر است که اعضای خبرنامه پیامکی خود را ترغیب کنید تا از روش های دیگر نیز با شما در ارتباط باشند مانند شبکه های اجتماعی و ایمیل و ... . بهتر است که کمپین های خود را به گونه ای مدیریت و راه اندازی نمایید تا بتوانید از طریق ابزارهای مختلف آنها را گسترش دهید.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
ارسال دیدگاه

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید