3 راهکار حیاتی برای راه اندازی کمپین بازاریابی پیامکی

احتمالا شما مدتی است که همکاری خود را با ملی پیامک، یک از بهترین شرکت های ارائه کننده ی پنل اس ام اس آغاز کرده اید، اما اکنون در کار خود پیشرفتی را مشاهده نمی کنید. در ابتدا شما با اشتیاق بسیاری کمپین بازاریابی پیامکی خود را آغاز نموده اید، اما اکنون پس از چند ماه دیگر مانند سابق مشتاق راه انداری کمپین تبلیغات پیامکی خود نیستید. شما می ترسید که کمپین بازاریابی پیامکی جدیدی را راه اندازی کنید، و حتی اگر این کار را نیز انجام دهید، از این بابت نگران خواهید بود که همه چیز را خراب کنید و هیچ کدام از نقشه هایتان طبق برنامه ریزی پیش نرود. اصلا لازم نیست که بترسید. کارشناسان فنی و پشتیبانی ما در ملی پیامک همیشه حاضر هستند تا به شما در برنامه ریزی هایتان مشاوره دهند. در این مقاله به شما سه راهکار حیاتی برای راه اندازی کمپین بازاریابی پیامکی تان را نام می بریم. پس بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال نمایید.

از مشتریان بپرسید که چه چیزی می خواهند

لازم نیست که ساعات کاری خود را برای فکر کردن به ایده ای جدید برای بازاریابی پیامکی خود تلف کنید. به یاد داشته باشید، مشتریان همیشه باید در مرکز توجه شما قرار داشته باشند. پس چرا از آنها نپرسید؟ از آنها بپرسید که چه چیزی برایشان ارزشمند است. از آنها بپرسید که چه نوع تبلیغات و پیشنهادهایی آنها را ترغیب به استفاده بیشتر از محصولات و خدمات شما می کند. ما همیشه به کاربران خود پیشنهاد می کنیم که با مشتریانشان به صورت مستقیم و کلامی ارتباط برقرار کنند، زیرا این کار روابط بین دو طرف را قوی تر خواهد کرد. اما اگر شما یک فروشگاه آنلاین را مدیریت می کنید، بهتر است که از طریق ایمیل یا اس ام اس این سوال را از مشتریانتان بپرسید و یا یک نظر سنجی از همین طریق ار مشتریانتان به عمل آورید.

کمپین خود را برنامه ریزی نمایید

همانطور که واضح و بدیهی است، داشتن یک کمیپین تبلیغاتی نیازمند برنامه ریزی دقیق می باشد. ما هیچ گاه به کاربران خود پیشنهاد نمی کنیم که بدون برنامه ریزی به مشتریان خود پیامک ارسال کنند. این کار مطمئنا دارای خطاهای بسیاری خواهد بود و شاید بهترین نوع تبلیغات و معرفی محصولاتتان به مشتریان نباشد. حداقل یک هفته پیش از ارسال پیامک های تبلیغاتیتان همه چیز را بررسی نمایید. این کار به شما این امکان را می دهد که در این مدت پیامک های خود را مطالعه کنید و اصلاحات لازم را اعمال نمایید.

هر ماه در یک جلسه نتایج و آمارها را با کارمندان خود بررسی نمایید

در پنل کاربری ملی پیامک، ما گزینه ای برای ارائه ی آمار هر یک از کمپین های تبلیغاتی شما داریم. اگر شما آمار پیامک های خود را مشاهده نمی کنید و از نتایج آنها آگاه نیستید بهتر است که زمان خود را برای برطرف کردن مشکل پیش رویتان تلف نکنید. اگر شما از آمار و نتایج کمپین بازاریابی پیامکی خود آگاه نباشید، چگونه می خواهید مشکل خود را حل نمایید؟ بهتر است که ماهی یک بار آمارها و نتایج خود را مشاهده کنید و آن ها را با تیم کارشناسی خود بررسی کنید. به این طریق شما می توانید که در همان ابتدا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری نمایید. این کار در مدت زمانی طولانی از اتلاف پول و وقت شما جلوگیری خواهد کرد.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ملی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ملی‌پیامک به شماره تلفن 02188003373 تماس بگیرید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید