راهنمای ارسال پیامک انبوه همراه اول + روش‌های ارسال و تعرفه‌ها

راهنمای ارسال پیامک انبوه همراه اول + روش‌های ارسال و تعرفه‌ها

Engagements Icon
76


یکی از اصلی‌ترین راه‌های ارتباطی با مخاطبان، ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه است. برای ارسال این پیامک‌ها حتما باید سامانه پیامکی پیامکی داشته باشید. پیامک انبوه همراه اول به شما در ارسال این نوع اس ام اس ها کمک می‌کند. بیاید با سامانه پیامک انبوه همراه اول آشنا شویم.

گفتگوی دو نفر درباره استفاده از پنل پیامکی همراه اول و الزام برای ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اولمعرفی پنل پیامکی همراه اول

پنل اس ام اس همراه اول در واقع یک نرم‌افزار تحت وب است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید پیامک‌های انبوه و تکی خود را به سرعت ارسال کنید. تصور کنید قرار است یک تخفیف خوب به مشتری‌های خود بدهید. می‌توانید همه آن‌ها را با گوشی موبایل خود ارسال کنید؟ طبیعی است چنین کاری ممکن نیست. البته شاید بتوانید برای چند شماره محدود این کار را بکنید. ولی اگر تصمیم داشته باشید پیامک انبوه ارسال کنید، هم هزینه زیادی برای شما در بر خواهد داشت، هم مخابرات اجازه ارسال انبوه را به شما نخواهد داد. اما به کمک پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه همراه اول می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

پنل پیامکی همراه اول به شما این امکان را می‌دهد تا پیامکهای تبليغاتی خود را با روشی سریع‌تر و با هزینه‌ای کم‌تر به دست مشتریان خود برسانید و تبلیغات به‌صرفه و مفیدی داشته باشید.

روش ارسال پیامک انبوه همراه اول

سامانه پیامکی همراه اول 2 روش اصلی را برای ارسال پیامک‌های انبوه برای کاربران خود پیشنهاد کرده است.

 • ارسال پیامک زنده LBS
 • سرویس سرکد دستوری (USSD)

سرویس پیامک مکان‌ محور (LBS)

یکی از قابلیت‌های اصلی ارسال پیامک انبوه همراه اول، ارسال اس ام اس از روی مختصات جغرافیایی یا ارسال پیامک زنده LBS افراد به صورت زنده است. در این نوع ارسال افراد با ورود و یا خروج از یک منطقه جغرافیایی مانند فرودگاه اس ام اس شما را دریافت می‌کنند.

سرویس سرکد دستوری USSD

در این بخش می‌توان متن پیامک را به وسیله پروتکل‌های مخابراتی بین یک تلفن همراه و یک دستگاه خارجی در شبکه ارسال کرد.

اما شما می‌توانید به کمک پنل اس ام اس ملی پیامک، به روش‌های بیشتری برای مخاطبان خود پیامک انبوه همراه اول ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به کد پستی همراه اول با کمک پنل اس ام اس

پنل پیام کوتاه همراه اول، چندین راه‌حل اساسی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی همراه اول برای شما در نظر گرفته است. یکی از اصلی‌ترین آن‌ها، ارسال اس ام اس به کمک کد پستی است. برخی از کاربران ما سوالی برای‌شان پیش می‌آید و این سوال را «ببخشید مگر می‌شود با کد پستی هم تبلیغات ارسال کرد؟ آن هم فقط با ارسال به شماره موبایل‌های همراه اول؟» از ما می‌پرسند. جواب ما به این پرسش کاملا مثبت است.

در روش ارسال از طریق کدپستی همراه اول و با استفاده از پنل پیامکی همراه اول، می‌توانید با وارد کردن کدپستی منطقه مورد نظر به کاربران همراه اول پیامک ارسال کنید. مثلا شما صاحب مغازه خواروبار فروشی هستید که امکان ارسال رایگان محصولات به محله‌های اطراف مغازه‌تان را دارید. پس می‌توانید با وارد کردن ۵ رقم اول کدپستی منطقه، پیامک خود را برای شماره‌های همراه اول ارسال کنید. در تصویر زیر دقیقا می‌توانید ببنید از کدام بخش از پنل خود می‌توانید این ارسال را انجام دهید.

تصویر ارسال بر اساس کد پستی همراه اول در پنل ملی پیامک

ارسال پیامک از روی نقشه در پنل پیامکی

یکی دیگر از راه‌های ارسال پیامک به شماره موبایل‌های همراه اول، استفاده از ماژول پیامپ است. به عنوان مثال شما مغازه فروش، رهن و اجاره املاک را در منطقه گیشا افتتاح کرده‌اید و می‌خواهید به مشترکین همراه اول، در منطقه گیشا پیام ارسال کنید. به راحتی این منطقه را از روی نقشه پیدا کنید و برای شماره موبایل‌های آن اس ام اس انبوه بفرستید.

ماژول ارسال پیامک از روی نقشه در پنل پیامکی همراه اولارسال پیامک به بانک شماره‌ها

یکی از مهم‌ترین ماژول‌های ملی پیامک، ارسال پیامک به کمک بانک شماره‌ها است. در این دسته بندی می‌توانید برای شماره موبایل‌های همراه اول در شهرها و اصناف مختلف پیامک ارسال کنید.

ماژول منطقه هدفمند

سامانه‌های ارسال پیامک انبوه همراه اول

اگر قصد دارید از همراه اول برای خود پنل تهیه کنید، این اپراتور عاملین مجاز فروش پیامک انبوه خود را معرفی کرده است. به همین دلیل اگر بخواهید از این اپراتور پیامک انبوه بفرستید، باید از این عاملان اس ام اس انبوه خریداری کنید.

نام شرکت وب سایت
رهیاب رایانه گستر https://rahyab.ir
آتیه داده پرداز https://www.adpdigital.com
پیشگام رایان داده پژوه https://www.pishgamrayan.com
رهیاب پیام گستران https://rahyabcp.ir
مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) https://magfa.com
ارمغان راه طلایی https://www.armaghan.net
پیام افزار پیک آسا (آسانک) https://asanak.com/

تعرفه‌ها و بسته‌های پیامکی همراه اول

اگر از مشترکین همراه اول هستید و می‌خواهید بسته پیامک همراه اول با تعرفه‌های مناسب فعال کنید، همراه اول این قابلیت را برای شما فراهم کرده است. تعرفه پیامک انبوه همراه اول برای سیمکارت‌ها این اپراتور به شرح زیر است.

دائمی تعداد پیامک مدت اعتبار (روز) قیمت (ریال)
دائمی 200 30 33000
دائمی 500 30 77000
اعتباری و انارستان 1500 30 222000
اعتباری و انارستان 150 30 26000
اعتباری و انارستان 400 30 66000
اعتباری و انارستان 1200 30 188000

برای مشاهده قیمت پنل‌ها و شرایط آن وارد وب‌سایت رسمی همراه اول: بررسی تعرفه‌ها و بسته‌ها شوید و بسته مورد نظر خود را خریداری کنید.

اما اگر بخواهید پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید، استفاده از قابلیت بسته‌های پیامکی سیمکارت‌ها به کار شما نمی‌آید. برای این کار باید از پنل اس ام اس استفاده کنید. برای خرید این پنل و دیدن هزینه هر کدام از آن‌ها، به صفحه تعرفه ها ملی پیامک مراجعه کنید.

مزایا و معایب ارسال پیامک انبوه با شبکه همراه اول

استفاده از هر روش تبلیغاتی همواره مزایا و معایب خاص خود را به همراه دارد. اما باید بدانیم استفاده از پنل پیامکی همراه اول می‌تواند معایبی برای شما داشته باشد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از هرچیز پنل پیامکی خود را از سامانه‌های معتبر خریداری کنید. بیایید با مزایای پنل پیامکی و در مقابل آن با معایب پنل اس ام اس همراه اول بیشتر آشنا شویم.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس

 • گزارش‌دهی دقیق و منظم
 • قابلیت وارد کردن مخاطبان در دفترچه تلفن پنل
 • قابلیت ارسال پیامک از روی کد پستی، نقشه، دکل مخابراتی ایرانسل، پیامک زنده و بانک شماره‌های به‌روز
 • قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات
 • امکان ارسال نظرسنجی و مسابقه پیامکی
 • قابلیت ارسال پیامک‌های زماندار

معایب استفاده از پنل پیامکی همراه اول

 • امکان گزارش‌گیری دقیقی ندارد
 • بانک شماره در اختیار شما قرار نمی‌دهد
 • به طور مستقیم پنل پیامکی ارائه نمی‌کند
 • ماژول‌ها و امکانات مختلفی برای ارسال پیامک ندارد
 • قابلیت ارسال پیام زنده را به طور مستقیم در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد

سخن پایانی

پیامک انبوه همراه اول به شما کمک می‌کند تا به جای ارسال تکی پیامک و هدر رفت زمان زیادی در این مسیر، به صورت انبوه و یکجا برای مخاطبان خود اس ام اس بفرستید. اگر بخواهید به صورت حرفه‌ای‌تر و با کمک قابلیت‌های بیشتری پیامک ارسال کنید، باید به سراغ پنل‌های پیامکی بروید. اگر قصد خرید پنل و شروع بازاریابی پیامکی را دارید، وارد وبسایت ملی پیامک شوید و یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

تعرفه بسته پیامک همراه اول چقدر است؟

برای مشاهده قیمت بسته‌های پیامکی همراه اول، وارد بخش تعرفه های پیامک همراه اول شوید.

چه راه‌هایی برای ارسال پیامک ناشناس وجود دارد؟

برای ارسال اس ام اس بدون استفاده از شماره شخصی، باید از پنل پیامکی استفاده کنید.

برای ارسال پیامک منطقه ای برای شهرهای مختلف از چه ماژول‌هایی باید استفاده کنیم؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای مناطق مختلف، می‌توانید از ماژول‌های منطقه هدفمند، پیامپ، کدپستی همراه اول و ایرانسل، دکل مخابراتی ایرانسل و پیامک زنده همراه اول در پنل اس ام اس استفاده کنید.
به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
46دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  مسعود رحیمی

  03 فروردین 1402، 18:53

  سلام من فقط میخوام به مخاطبین خط خودم پیام ارسال کنم امکان هست

 • Gravatar Icon

  رضا

  08 آبان 1401، 09:18

  سلام میخواستم هرکی به خط همراه اولم پیام داد یا زنگ زد یه پیام تبلیغاتی از طرف من واسش روی گوشیش ظاهر بشه یا واسش بره ممنون

 • Gravatar Icon

  دینداری

  01 بهمن 1400، 09:56

  سلام وقتتون بخیر من یک کلینیک دارم که در کلینیکم مراقبت هاى پوستى و زیبایی انجام میشه و میخوام پیامک تبلیغاتى به خانم هاى منطقه ى خودمون ارسال کنم آیا این امکان در پنل شما وجود دارد؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   03 بهمن 1400، 11:20

   سلام روز بخیر. بله این امکان وجود داره. می‌تونید شهر مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید و برای خانم ها از طریق خطوط ایرانسل پیامک بفرستید. توصیه می‌کنیم قبل از ارسال، متن خود را با مشاورین ما بررسی کنید که شامل کلمات فیلتر شده نباشد. مقاله ارسال پیامک تبلیغاتی به بانوان، قابلیت متفاوت بازاریابی پیامکی اطلاعات خوبی به شما ارائه می‌کنه.

  • Gravatar Icon

   اخلاقی

   07 آذر 1401، 19:01

   سلام وقت بخیر
   برای کلینیک روانشناسی امکان تبلیغ در پنل شما وجود دارد؟

   • Gravatar Icon

    زهره تاجیک

    21 دی 1402، 10:37

    درود بر شما،
    بله میشه فقط اینکه باید مدارک پزشکی و روانپزشکی رو داشته باشید تا مشکل قانونی پیش نیاد. وگرنه هیچ محدودیت دیگه‌ای ندارید برای ثبت نام

 • Gravatar Icon

  سینایی

  20 دی 1400، 12:32

  با سلام، جهت ارسال پیامک تبلیغاتی مجاز به نوشتن متن چند حرفی هستیم؟؟؟؟؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   23 دی 1400، 12:12

   سلام همراه عزیز. هر صفحه متن پیامک فارسی 70 کاراکتر و متن انگلیسی 160 کاراکتر است. اما این فقط برای یک صفحه است. می تونید تعداد کاراکتر ها رو بیشتر کنید و تعداد صفحات بیشتری داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  nima sadeghi

  05 دی 1400، 23:37

  سلام وقت بخیر
  من میخوام ارسال به صورت bts انجام بدم میخواستم ببینم این روشی ک برای ایرانسل هست برای همراه اول ممکن نیست برای همراه اول فقط میشه به صورت کدپستی ارسال شود

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   25 دی 1400، 11:31

   با سلام جناب صادقی. بله تنها اپراتوری که در حال حاضر امکان ارسال پیامک به صورت BTS رو ارائه می‌ده، ایرانسل است. حداقل تعداد ارسال برای این قابلیت، فعلا 50هزار پیامک است. برای مطالعه بیشتر به صفحه ارسال BTS مراجعه فرمایید.

 • Gravatar Icon

  مژگانی

  24 شهریور 1400، 10:26

  سلام وقتتون بخیر ما کسب و کارمون رو تازه شروع کردیم و میخوایم حدود 100هزارتا پیامک ابتدای کار برای تبیغات ارسال کنیم اما متاسفانه ما وقت تهیه پنل و ارسال از سمت خودمون رو نداریم ما متن رو برای شما ارسال کنیم و هزینه رو واریز کنیم ایا شما ارسال برای ما انجام میدید؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 11:59

   سلام وقت شما هم بخیر
   برای ارسال انبوه پیامک توسط ملی پیامک و مشاهده شرایط و هزینه‌ها شما رو به صفحۀ “ارسال پیامک انبوه” هدایت می‌کنم.
   امیدوارم با تبلیغات پیامکی هدفمند، کسب‌وکارتون هرچه سریع‌تر رونق بگیره!

 • Gravatar Icon

  عامر مقدمی

  23 شهریور 1400، 09:51

  سلام ارسال همراه اول در حال حاضر فقط براساس شماره های کدپستی انجام میشه روشی مثل ارسال ایرانسل که بر اساس دکل های مخابراتی استفاده میشه وجود ندارد ؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:03

   سلام دوست عزیز، همونطوری که اشاره فرمودین، ارسال پیامک از روی دکل مخابراتی ایرانسل به نام BTS شناخته میشه و ارسال پیامک از روی دکل مخابراتی همراه اول به نام LBS شناخته میشه که متاسفانه در حال حاضر این امکان وجود نداره!
   اما جای هیچگونه نگرانی نیست، چرا که ملی پیامک دسترسی کامل به بانک شماره موبایل‌های همراه اول رو به تفکیک استان، شهر، محله، اصناف و… رو داره! کافیه که از ابزار منطقه،هدفمند برای این مورد استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  ملیحه جابری

  17 شهریور 1400، 17:28

  سلام من برای شماره های فعال در یک منطقه میخوام ارسال کنم برای من مهمه که ارسال به همه شماره ها حتما انجام شه
  راهی داره؟
  از بی تی اس برای همراه اول میشه ارسال کرد؟ هزینه هاش به چه صورت هستش؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:07

   سلام خانم جابری
   برای ارسال پیامک به همه شماره موبایل‌ها با توجه به اینکه ارسال پیامکتون به صورت منطقه‌ای هست و از قبل شماره موبایلی از مخاطبین خودتون رو ندارین، بنابراین جنبه تبلیغاتی پیدا می‌کنه که امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات ممنوعه!
   بی تی اس یا همون ارسال پیامک از روی دکل مخابراتی ایرانسل، فقط برای شماره موبایل‌های ایرانسل امکان‌پذیره! پس برای همراه اول در حال حاضر میشه از قابلیت “ارسال پیامک به بانک شماره موبایل تفکیک شده” استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  جعفر لطفی

  09 شهریور 1400، 15:51

  سلام پیامک تبلیغاتی میخوایم ارسال کنیم ولی برای مجموعه میخوایم تهیه کنیم
  شما فاکتور رسمی هم میدید؟
  نمیخوایم به نام شخص باشه

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:08

   سلام دوست عزیز
   بله مانعی نداره! بعد از تهیه سامانه، از طریق پشتیبانی (تیکت) در داخل سامانه، درخواست صدور فاکتور رو ثبت بفرمایید تا همکاران مالی و اداری پیگیری و درخواست شما رو انجام بدن!

 • Gravatar Icon

  مینو درخشش

  09 شهریور 1400، 10:18

  برای انجام این کار حتما باید سیم کارت همراه اول داشت؟
  چون من سیم کارت ایرانسل به نام خودم دارم سیم کارت همراه اولم به نام خودم نیست اگر مشکل ساز نیست من پنل همراه اول خریداری کنم ممنون میشم لینک خرید هم ارسال بفرمایید؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:09

   خیر دوست عزیز،
   نیازی به داشتن سیمکارت همراه اول نیست.
   لینک خرید به درخواست شما تقدیم به شما: خرید پنل پیام کوتاه

 • Gravatar Icon

  علیپور

  07 شهریور 1400، 09:58

  سلام ما خاررج از تهران(پردیس) زندگی میکنیم
  برای تبلیغات مغازمون سامانه شما چطور میتونه کمکمون کنه؟
  بانک شماره های این محدوده موجوده؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:38

   سلام دوست عزیز
   برای استعلام بانک شماره موبایل‌های پردیس لطفاً با بخش فروش ملی پیامک 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  موسوی

  06 شهریور 1400، 12:28

  من قصد دارم به سنین مختلف همراه اول ارسال پیامک انجام بدمآیا این امکان فراهم شده یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:39

   خیر دوست عزیز
   در حال حاضر امکان ارسال پیامک به تفکیک جنسیت شماره‌های ایرانسل وجود داره!

 • Gravatar Icon

  ترابی

  06 شهریور 1400، 09:13

  سلام وقتتون بخیر من قصد ارسال به شماره های منطقه ی خودمون رو دارم شما روی کدوم پنلتون ارسال از طریق نقشه رو دارید تا ما خریداری کنیم؟ همچنین برای خریداری پنل باید حتما حقوقی باشیم؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:40

   سلام وقتتون بخیر
   برای ارسال پیامک به شماره‌های منطقه و ارسال پیامک از روی نقشه گوگل، حداقل پنل اقتصادی رو تهیه بفرمایید.
   خیر به صورت حقیقی هم میشه استفاده کرد.

 • Gravatar Icon

  sajad da

  31 مرداد 1400، 22:09

  سلام میخواستم بدونم چند درصد همراه اول داخل بلک لیست هستند و چند درصد ایرانسل و ایا شما ارسال به خطوط رایتل هم دارید یا خیر

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   04 بهمن 1400، 10:46

   سلام دوست عزیز
   برای این مورد، لطفاً با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. 02163404

 • Gravatar Icon

  روزبه شیاسی

  30 مرداد 1400، 18:57

  بعد از ارسال پیامک ها چگونه میتونم به گزارش گیری دسترسی داشته باشم ؟
  گزارشات تا چه مدت بر روی پنل پایدار هستند و باقی میمانند؟
  ایا همان لحظه قابل دسترسی هستند و پاک میشوند و یا اینکه همیشه قابل گزارشگیری میباشد؟

  • Gravatar Icon

   ایمان عمادی

   30 آبان 1400، 12:12

   درود بر شما
   امکان گزارش گیری پس از ارسال پیامک تکی یا انبوه وجود داره!
   گزارش ارسال در قالب فایل اکسل تقدیم میشه به شما!
   گزارشات تا حداکثر 1 هفته پس از ارسال، قابل دانلود هستند.

 • Gravatar Icon

  زهرا نیازی

  24 مرداد 1400، 21:35

  سلام روز بخیر
  امکان ارسال اس ام اس از همه خط ها هستش یا حتما باید ایرانسل باشه؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   25 مرداد 1400، 10:42

   سلام روز شما هم بخیر
   ارسال پیامک به شماره‌های همراه اول و ایرانسل انجام میشه! خط ارسال‌کننده هم که هدیه ارائه میشه، با پیش شمارۀ 50004 هست که قابلیت ارسال لینک داره!

 • Gravatar Icon

  نگین ملکشاهی

  19 مرداد 1400، 20:16

  سلام ببخشید شما ارسال ال بی اس رو دارید؟
  چون من از بی تی اس استفاده میکنم و راضی ام میخواستم بدونم برای همراه اولم میشه ارسال کرد یا خیر
  و اینکه ارسال از روی نقشه ایا برای شهر همدان هم فعال هستش یا خیر
  ممنون از توجهتون

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   20 مرداد 1400، 09:13

   سلام دوست عزیز،
   ال بی اس در حال حاضر ارائه نمیشه! نقشه همدان هم نیست ولی تو آپدیت‌های بعدی اضافه خواهد شد.
   پیشنهاد می‌کنم برای همدان از بانک شماره‌های جدید ملی پیامک که آپدیت 1400 هست، استفاده بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  مهتاب گالری

  12 مرداد 1400، 16:34

  سلام ما به تازگی به محلی نقل مکان کردیم و کد پستی منطقه رو نمیدونم
  چطور میتونم تو این محدوده تبلیغات داشته باشم و مغازه رو معرفی کنم؟

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   18 مرداد 1400، 10:48

   سلام سلامت باشید.
   ای کاش می‌نوشتین که به چه محدوده از کدام شهر منتقل شدین!
   اگر توی کلان‌شهر هستین، می‌تونین از روی نقشه (پیامپ) ارسال بفرمایید.

 • Gravatar Icon

  تانیا مظفری

  02 مرداد 1400، 00:09

  مقاله های شمارو من به مرور دارم میخونم خیلی وقته مقاله هایی که الان به تازگی نوشته شده خیلی کاملتر هستش نسبت به قبل و راهکارهای خیلی خوبی ارائه دادید برای ارسال پیامک. واقعا ممنونم که به فکر کاربرانتون هستید و تلاش میکنید که بتونن از پنلی که در اختیار دارن ارسال پیامک های هدفمندی داشته باشن

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 10:51

   ممنون از شما و همراهی خوب‌تون!

 • Gravatar Icon

  علی خسروی

  30 تیر 1400، 15:17

  من تقریبا با 5 تا سامانه پیامکی دیگه هم کار کردم. یکی از کامل ترین گزارش‌های ارسال و به روز ترین بانک شماره های سامانه، مربوط به ملی پیامک بوده. خیلی راضیم ازش. در حدی که قصد دارم خطوط سامانه‌های دیگه رو هم انتقال بدم به ملی پیامک. شماره های خدماتی و تبلیغاتی دارم. آیا شما انتقال خطوط رو هم میپذیرین؟
  ممنون از شما

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   25 مرداد 1400، 10:43

   بله، ملی پیامک انتقال خطوط از بقیۀ سامانه‌ها رُ می‌پذیره.

 • Gravatar Icon

  کاروند

  26 تیر 1400، 18:52

  ببخشید من میخوام از شماره سیمکارت خودم پیامک بره
  یه پیامک از همراه اول اومد برام نوشته بود از شماره شخصی جرمه. شما راهکاری ندارید برای این مورد؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 تیر 1400، 09:33

   دوست عزیز ارسال پیامک تبلیغاتی از خط شخصی ممنوعه و سیمکارتتون توسط مخابرات مسدود میشه
   باید درخواست پنل بدید

 • Gravatar Icon

  محمدعلی قفقازی

  24 تیر 1400، 17:27

  به نظرم تبلیغش باید تداوم داشته باشه.مثلا برای من انقدر تبلیغ کافه بلک بر اومد که اخرش رفتم ببینم کافه هه چیه داستانش
  خودمم پیگیر شدم و تهیه کردم برای ارایشگاه خودم استفاده میکنم و راضی ام
  با تشکر از شما

 • Gravatar Icon

  مهرزاد بخشی

  23 تیر 1400، 13:47

  من از کجا میتونم به بانک شماره های همراه اول داخل پنل پیامکیم دسترسی داشته باشم؟
  من پنل پایه دارم ممنون میشم بفرمایید از کدام بخش میتونم ارسال پیامک به بانک شماره های همراه اول داشته اشم؟
  مرسی از شما

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   25 مرداد 1400، 10:45

   از قسمت منطقه،هدفمند می‌تونین به بانک شماره‌ها دسترسی داشته باشید. روی پنل پایه، دسترسی محدودتری به بانک شماره‌ها دارید که برای دسترسی کامل‌تر پیشنهاد می‌کنم پنل خودتون رُ به پنل شرکتی ارتقا بدین! در صورت تمایل برای ارتقا با واحد پشتیبانی ملی پیامک از طریق تماس با شمارۀ 02163404 یا ارسال تیکت در ارتباط باشید.

 • Gravatar Icon

  اندی وارطانیان

  15 دی 1399، 13:53

  من در پیتزا فروشیم استفاده کردم. به نظرم ایده بشیار جالبی برای جذب مشتری هست

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید