کاربرد سامانه پیامک برای پزشکان

کاربرد سامانه پیامک برای پزشکان

Engagements Icon
132


خانم اله‌بیگی

به علت جراحی پیش آمده برای آقای دکتر، زمان ویزیت شما به فردا موکول شد.

وقتی این پیامک را دریافت کردم بیشتر خوشحال شدم تا ناراحت! چون دیگر لازم نبود 80 کیلومتر بیهوده، تا آن سر شهر بروم. چه خوب شد که اینجور چیزها را با پیامک اطلاع می‌دهند وگرنه مثل قدیم‌ها باید کلی راه می‌رفتیم و در آخر هم با در بسته مواجه می‌شدیم. واقعاً که سامانه پیامک تبلیغاتی یک‌ جاهایی معجزه می‌کند! اطلاع‌رسانی از طریق اس ام اس به بیماران و همراهان یکی از کارهایی است که خاطره‌ای خوش در ذهن آنها به جا می‌گذارد.

اگر شما مدیر یک بیمارستان، مرکز بهداشتی یا درمانگاه هستید، سامانه پیامکی می تواند به شما کمک کند که از طریق ارسال پیامک انبوه، با مخاطبان خودتان ارتباط برقرار کنید. سامانه پیامکی برای مراکز زیبایی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، فیزیوتراپی، دامپزشکی، توانبخشی، اپتیک و داروخانه معجزه می‌کند. اما چطور؟ الان به شما می‌گویم! اما قبل از آن بگذارید کمی بازاریابی مراکز پزشکی را بررسی کنیم.

بهترین روش‌های بازاریابی برای پزشکان کدام است؟

حالا دیگر روش‌های بازاریابی و تبلیغات بسیار پیشرفته و سریع شده‌ است. افرادی که از روش‌های قدیمی برای گسترش کسب‌و‌کارهای خودشان استفاده می‌کنند، باید آگاه باشند که از رقبایشان عقب خواهند افتاد. این مسئله شامل مراکز پزشکی هم می‌شود. رقبای شما با استفاده از روش‌های نوین بازاریابی تلاش می‌کنند تا روند مراجعه و درمان بیماران را ساده‌تر کنند. حالا با توجه به مقدمه‌ای که خدمتتان گفتم، بیاید نگاهی به انواع روش‌های بازاریابی برای مراکز پزشکی بیندازیم.

تبلیغات گوگل

بسیاری از بیماران، دیگر برای پیداکردن یک پزشک یا یک مرکز درمانی معتبر از دوستانشان پرس‌و‌جو نمی‌کنند. آنها مرورگر موبایل خودشان را باز می‌کنند و مستقیماً عبارت موردنظر خودشان را در گوگل جستجو می‌کنند. پس اگر تا الان اقدام به ساختن یک وب‌سایت عالی نکردید، در همین مرحله از گردونۀ رقابت‌ها حذف می‌شوید. حالا فرض کنیم که شما یک وب‌سایت خوب هم دارید. آیا بیماران تمام لینک‌های پیشنهادی گوگل را باز می‌کنند؟

همانطور که می‌بینید با جستجوی عبارت بهترین مراکز زیبایی، گوکل بالای 30 هزار نتیجه برای شما پیدا می‌کند. اما تحقیقات نشان می‌دهد که تنها درصد کمی از کاربران صفحه اول نتایج گوگل را رد می‌کنند و به صفحات بعدی می‌روند. حالا اینجا دیگر نوبت شماست که وارد عمل شوید و کاری کنید که تبلیغاتتان در صفحه اول و چه بهتر که در لینک اول نمایش داده شود. آیا این کار شدنی است؟بهترین مراکز زیبایی

بله. با تبلیغات گوگل!

تبلیغات گوگل یا همان Google Ads باعث می‌شود تا افراد با جستجو کردن سوالشان، مستقیما به شما متصل شوند و اولین چیزی که می‌بینند لینک شما باشد. برای آگاهی بیشتر با این روش شگفت‌انگیز بازاریابی، به صفحۀ تبلیغات گوگل ما در سایت نوین مراجعه کنید.

ایمیل مارکتینگ

هنوز کاربران بسیاری در سراسر دنیا از ایمیل استفاده می‌کنند. به همین دلیل ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی یکی از روش‌های بسیار مهم و پربازده برای مراکز پزشکی می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از ایمیل مارکتینگ، مزایا و ویژگی‌های مرکز پزشکی خودتان را برای مخاطبانتان شرح دهید و همچنین برتری خدمات‌تان را نسبت به رقبا در قالب بازاریابی ایمیلی بیان کنید. پیشنهاد می‌کنم اگر مدیر یک مرکز پزشکی هستید و به دنبال راهی برای تبلیغات می‌گردید، حتماً مقاله ایمیل مارکتیگ ما را بخوانید.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

پنل پیامکی برای پزشکانشبکه‌های اجتماعی بزرگ‌ترین تریبون برای اطلاع‌رسانی هستند. این روزها دیگر همه در اینستاگرام هستند و به‌سرعت از هر موضوعی مطلع می‌شوند. پس با این حساب باید به شما بگویم که اگر هنوز به جمع اینستاگرامی‌ها نپیوسته‌اید، بزودی کسی جایتان را خواهد گرفت! پس دست به کار شوید و صفحۀ خودتان را راه بیاندازید. آن هم با تولید محتوای فوق‌العاده و افزایش فالوور بسیار در اینستاگرام. ابداً هم نگران تبلیغات در اینستاگرام و مدیریت صفحه‌تان نباشید.  دیدوگرام هر آنچه نیاز دارید را به شما می‌گوید.

و اما بازاریابی پیامکی

شاید بتوان گفت بازاریابی پیامکی مهم‌ترین روش بازاریابی و تبلیغات برای مراکز پزشکی و درمانی است. شاید آدم‌ها در موقعیت‌هایی به اینترنت دسترسی نداشته باشند، اما مسلماً همه به موبایل دسترسی دارند. شاید ایمیل‌های خودشان را نخوانند و اینستاگرامشان را چک نکنند، اما امکان ندارد که در طی روز چندین بار به موبایلشان نگاه نکنند. پس بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل اس ام اس را جدی بگیرید!

بازاریابی پیامکی چطور به کمک پزشکان می‌آید؟

مهمترین ویژگی بازاریابی پیامکی که باعث می‌شود برای هر کسب‌و‌کاری مناسب باشد، امکان انتخاب مخاطب تبلیغات است. به این معنا که شما با استفاده از پنل اس ام اس به یک بانک بزرگ از شماره‌ دسترسی پیدا می‌کنید و بر اساس نیازتان انتخاب می‌کنید که :

 • چند سال داشته باشند؟
 • اهل کجا باشند؟
 • شغلشان چه باشد و ...

ارسال پیامک به‌صورت انبوه، به دو صورت کار پزشکان را راحت می‌کند. از طریق ارسال پیامک به بیماران و همچنین ارسال پیامک به کارکنان مرکز. برای آشنایی بیشتر با این دو روش و همچنین آشنایی با مزایای ارسال پیامک انبوه تا پایان این مقاله با من همراه باشید.

1) ارتباط با بیماران

کاربرد سامانه پیامکی برای پزشکانیادآوری، تایید، تغییر یا لغو قرار ملاقات: در مراکز بهداشتی و مطب‌ها چند روز مانده به نوبت بیمار، با او تماس گرفته و زمان ملاقات را یادآوری می‌کنند. شما می‌توانید این کار را به‌راحتی و با ارسال اس ام اس زماندار به‌صورت خودکار انجام دهید. با سیستم جدید نوبت‌دهی در مطب‌ها، امکان رزور نوبت با ارسال پیامک به جای تماس گرفتن‌های بیهوده، وجود دارد. همچنین مراجعین شما می‌توانند با استفاده از سامانه پیامکی شما، به‌راحتی قرار ملاقاتشان را تایید و لغو کنند و یا آن را تغییر دهند

امکان ارتباط مستقیم بیمار با پزشک : شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس، از طریق جمع‌آوری نتایج پزشکی و آزمایشات، با بیمار خودتان در ارتباط باشید و نکات پزشکی را هرازچندگاهی به او یادآوری کنید. اینگونه بیمار متوجه می‌شود که نگران سلامتی او هستید. پنل اس ام اس تبلیغاتی یک روش بسیار ساده برای نزدیکتر کردن ارتباط است. بیمار تحت درمان به توجه پزشک یا ارائه‌دهنده خدمات پزشکی خود نیاز دارد.

ترافیک سایت خود را از طریق بازاریابی پیامکی افزایش دهیدحتما بخوانید: ترافیک سایت خود را از طریق بازاریابی پیامکی افزایش دهید

یادآوری مصرف دارو : بسیاری از بیماران شما را، سالمندان و کارمندان تشکیل می‌دهند. این افراد معمولا به دلیل کهولت سن و یا مشغله کاری، فراموش می‌کنند داروی خودشان را مصرف کنند. پنل اس ام اس این امکان را به شما می‌دهد تا به‌راحتی زمان مصرف داروی بیمارانتان را به‌صورت اتوماتیک به آنها یادآوری کنید. نکته بسیار مهم در استفاده از سامانه پیامکی، در نظر گرفتن بهترین زمان برای ارسال پیامک انبوه است.

ارزیابی خدمات ارائه‌شده : پنل پیامک تبلیغاتی یک راه بسیار مناسب و پربازده برای پرسیدن نظر بیماران است. مدیران بیمارستان‌ها، مطب‌ها و ... می‌توانند در هر مرحله از درمان نسبت به نظرسنجی و بهبود کیفیت فعالیت‌های خودشان اقدام کنند.

2) ارتباط با کارکنان

اطلاعات در مورد تغییرات کارکنان: مدیریت پرسنل امری زمان‌بر و دشوار است. ارسال اس ام اس انبوه باعث صرفه‌جویی بسیار در زمان مدیران مراکز پزشکی خواهد شد. شما می‌توانید به‌منظور استخدام و جایگزینی نیروها از پنل پیامکی خود استفاده کنید.

اخبار، اطلاعیه‌ها و هشدارها : انتقال دادن هرگونه اطلاعاتی که نیاز است در مجموعه صورت بگیرد، به‌راحتی از طریق پنل اس ام اس قابل انجام است. کارکنان شما تمام پیامک‌هایشان را می‌خوانند.

ارتباط با تامین کنندگان : ارائه گزارش کار و نحوۀ مدیریت مالی بین شما و تامین‌کنندگان‌تان با استفاده از سامانه پیامکی بسیار شفاف و سریع خواهد بود.

کلینیک شما، شلوغ تر از همیشه!

با ارسال پیامک هدفمند به محله کلینیک، مشتریان جدیدی را جذب کنید و با یادآوری زمان مصرف دارو، ارزیابی خدمات ارائه شده و ارتباط مستقیم با بیمار، کلینیک خود را مطرح کنید.
10% تخفیف!
MPC10
کپی کد
برای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنید
ثبت نام و ارسال پیامک آنی

از دیگر مزایای ارسال پیامک انبوه برای مراکز پزشکی

 • زمانی که مراحل درمان بیمار به پایان رسید، با ارسال یک پیامک ساده به‌صورت اتوماتیک برای او آرزوی سلامتی کنید. شاید ساده به نظر برسد، اما تاثیر فوق‌العاده‌ای در روحیه بیمار و وجهه کاری شما دارد.
 • همچنین ارسال یک پیامک ساده در ایام خاص (ترجیحاً اعیاد و روزهای شادی)، می‌تواند روحیۀ بیمارانتان را تازه کند.
 • نکات ساده آموزشی درباره سلامتی و پیشگیری از بیماری‌ها، باعث می‌شود تا همیشه در یاد بیمارانتان ماندگار شوید.

تمام این کارها بسیار تاثیرگذار است اما تنها به این شرط که از راه درست و اصولی انجام شود. پیشنهاد می‌کنم وبلاگ سامانه پیامکی ما یعنی ملی پیامک  را مطالعه کنید تا با قدرت شگفت‌انگیز بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک انبوه آشنا شوید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

تیم تحریریه ملی پیامک

هر آنچه در ملی پیامک می خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. ما امیدواریم تلاش‌های مجموعه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال ایران داشته باشد.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
99دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • Gravatar Icon

  مهدی ابره دری

  19 شهریور 1400، 14:15

  من پزشک هستم در زمینه زیبایی برای وقت دادن و اطلاع به مراجعه کنندگان باید پیامک ارسال کنم. شما خط جدیدی بر روی سامانه گذاشتید آیا من میتونم برای اطلاع رسانی ها از این خط استفاده کنم؟

 • Gravatar Icon

  کژال غفاری

  10 شهریور 1400، 15:26

  سلام خسته نباشین
  برای استخدام پزشک در کلینیک قصد تبلیغات رو داریم و تعداد بالایی میخوایم ارسال کنیم
  امکانش هست قبل از خرید پنل تعداد و یا شماره های پزشکان و دسته بندی های آنها رو مشاهده کنیم؟

 • Gravatar Icon

  بهمنی

  06 شهریور 1400، 11:45

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید می خواستم بپرسم از خدممتون که بنده یک داروخانه دارم که تازه تاسیس هستیم میخوام تبلیغات انجام بدم ایا پنل به کار من میاد؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:18

   درود بر شما،
   برای داروخانه میتونید تو همون محدوده خودتون پیامک ارسال کنید. اگر سایت دارید هم میتونید از خدمات وبسرویس استفاده کنید که کارهای ثبت سفارش و … رو به مشتریان پیامک بده.

 • Gravatar Icon

  هدیه راهی

  06 شهریور 1400، 09:05

  سلام و درود
  قصد دارم ارسال پیامک تبلیغاتی توی شهر خودمون انجام بدم می خوام بدونم ارسال به شماره های بلک لیست رو در حال حاضر شرکت شما انجام میده یا خیر ؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:20

   درود بر شما،
   یک نکته‌ای که دوستان باید بهش دقت کنید اینه که اگر راه و ترفندی بزنید که پیامک شما به بلک لیست ارسال بشه باز هم اون بازدهی رو نداره. چون اون شخصی که پیامک رو مسدود کرده واقعا دلش نمی‌خواد اس ام اس تبلیغاتی بگیره. حالا شما با ارسال پیامک تبلیغاتی، به حقوق شهروندی اون مخاطب احترام نگذاشتید.

 • Gravatar Icon

  ونون وب

  04 شهریور 1400، 08:47

  من ادمین یک سایت پزشکی هستم و از افزونه بوکلی برای سایت کارفرمام استفاده میکنم برای بخش نوبتدهی اما متاستفانه هر چقدر سعی میکنم پنل پیامکی به افزونه اتصال بدم موفق نمیشم خطا میده مجوز دسترسی به این بخش ندارم؟
  پنل اقتصادی دارم
  موجودی 180 پیامک
  تاریخ انقضا 1400/5/6

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 بهمن 1402، 13:56

   درود بر شما،
   احتمالا دارید از پنل پایه استفاده می‌کنید. برای اتصال افزونه باید حتما از پنل اقتصادی و بالاتر استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  جوانمرد

  02 شهریور 1400، 09:29

  سلام از این سامانه می خوام برای نوبت دهی و اتصال به افزونه ی بوکلی استفاده کنم می خواستم بدونم این مورد امکان پذیر هست و ایا ارتباط برقرار می کنه یا خیر

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 بهمن 1402، 13:56

   درود بر شما،
   بله می‌تونید با خرید یک پنل اقتصادی و یا بالاتر، افزونه رو به پنل متصل کنید.

 • Gravatar Icon

  شروین اقایی

  01 شهریور 1400، 20:21

  سلام من برای سایت یک پزشک از سامانه شما استفاده کردم و خیلی راضی هست ایشون
  برای نوبت دهی استفاده میکنیم روی سایتشون که سرعت ارسال پیامکش خوبه و برای لیست سیاه هم میره
  من چون برنامه نویس هستم از این به بعد حتما از سامانه شما استفاده میکنم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:20

   درود بر شما،
   خوشحالیم که تونستید از این سامانه به خوبی استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  مجاوری کلوری

  01 شهریور 1400، 16:12

  سلام دوستان ملی پیامک
  میخوام بدونم برای پزشکان چطوری میشه نوبت‌دهی پیامکی داشت؟
  آیا امکان این هست بشه با پیامک نوبت داد و ساعت مشخص کرد؟
  ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 بهمن 1402، 13:58

   سلام دوست عزیز،
   بله هم افزونه بوکلی پرو رو داریم که اگر سایت داشته باشید می‌تونید استفاده کنید و هم از داخل خود پنل، از ماژول شماره دهی استفاده کنید.

 • Gravatar Icon

  بابلی زاده

  31 مرداد 1400، 11:14

  وقتتون بخیر خسته نباشید می خواستم بپرسم از خدممتون که بنده یک فروشگاه لوازم ورزشی دارم آیا پنل اس ام اس به درد کار بنده می خوره یا نه ؟ اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:15

   درود بر شما،
   بله پنل پیامکی رو همه مدل کسب و کارها میتونن استفاده کنن.
   شما میتونید مشتریان جدید تو منطقه خودتون پیدا کنید، به مشتریان قدیمی‌تون پیامک تخفیف بفرستید و خیلی کارهای دیگه. با شماره 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  مجید داودی

  30 مرداد 1400، 18:51

  من پزشک هستم و به تازگی شروع فعالیت در شبکه های مجازی داشتم. من در زمینه فیزیوتراپی فعالیت میکنم و سایتی راه‌اندازی کردم که مراجعه کنندگان از قبل در سایت وقت بگیرن وبسایت با وردپرس ایجاد شده من در این جا دو سوال دارم:
  1- چه کاری باید انجام داد که ارسال پیامک های سایت انجام شود
  2- در فیزیوتراپی مراجعه کننده باید جلسات مختلف در بازه های زمانی مختلف به مطب مراجعه کنه بنده قصد دارم زمان های مراجعه به طور کامل برای بیمار ارسال بشه
  پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

 • Gravatar Icon

  خیری

  30 مرداد 1400، 16:19

  ما برای فروشگاه آنلاین استفاده کردیم
  ولی خط خدماتی نداشتیم امکان ارسال به بلک لیست نداشتیم
  ولی از طریق سایت که خریدمیکنن از همون طریق اطلاع رسانی میکنیم
  ممنون بابت زحماتتون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:14

   درود بر شما،
   خواهش می‌کنم امدیوارم که موفق و پیروز باشید.

 • Gravatar Icon

  عباس پور

  25 مرداد 1400، 18:04

  من شنیدم برای حیطه پزشکی باید حتماً مجوزات خاصی داشته باشیم؟
  ایا این درسته؟
  و چه مجوز هایی لازمه

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:14

   درود بر شما،
   بله باید پروانه طبابت داشته باشید تا بتونید پیامک‌های پزشکی ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  گلاب رحیمی

  04 مرداد 1400، 20:33

  سلام من از سایت دکتر فرزانپور وقت گرفتم و خیلی راحت برام پیامک اومد و وقتمو اعلام کرد بهم.رفتم بدون شلوغی مطب دکتر و ویزیت شدم
  بعدش چون خودمم سایت دارم پنل رو تهیه کردم و به جای ایمیل از پیامک استفاده کردم و خیلی راحت ترشد کارم
  ممنون شما هستم

  • Gravatar Icon

   مونا هادی

   18 مرداد 1400، 12:03

   خواهش می‌کنیم. بسیار عالی!

 • Gravatar Icon

  میثاق وب

  02 مرداد 1400، 11:23

  سلام وقت بخیر من ادمین سایت یک پزشک هستم خواستم بدونم من میتونم با افزونه بوکلی بوسیله پنل شما برای سایت نوبت دهی پزشک مورد نظرم وب سرویس پیاده سازی کنم؟
  ممنون میشم شرایطشو توضیح بدید.
  سپاس

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   03 مرداد 1400، 09:22

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله دوست عزیز، امکان‌پذیره! افزونه بوکلی، سامانه ملی پیامک رُ پشتیبانی می‌کنه و پیشنهاد می‌کنم برای دریافت توضیحات فنی و راهنمای فعال‌سازی با بخش فنی 02163404 تماس بگیرید.

 • Gravatar Icon

  نادر محمودراد

  31 تیر 1400، 21:16

  ما برای مطب استفاده کردیم پنل رو دیدیم برای لیست سیاه ارسال انجام نمیده و به دست بعضیا نمیرسه
  اومدیم نوبت دهی رو اینترنتی کردیم و تونستیم برای همه ارسال رو انجام بدیم و راحت ترم هست خداییش

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 مرداد 1400، 11:21

   خیلی عالی. با خطوط خدماتی اشتراکی و وب‌سرویس دیگه نیازی هم نیست که دائماً به پنل پیامکی سر بزنید. همۀ مراحل اتوماتیک انجام میشه!

 • Gravatar Icon

  رادمند

  26 تیر 1400، 09:54

  سلام و وقت بخیر می خواستم بدونم آیا ملی پیامک سیستمی داره که بتونه برای بیماران مطب نوب بده با پیامک . یعنی به جای اینکه بیمار تماس بگیره براش خودکار پیامک نوبت دهی ارسال بشه

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 تیر 1400، 14:23

   بله دوست عزیز، از داخل پنل قسمت ارسال به ابزار نوبت دهی دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  جهانبانی

  26 تیر 1400، 09:38

  سلام خسته نباشید من قبلا از یه سامانه پیامکی دیگه پنل داشتم اما همیشه متن های پیامکم برای مطب فیلتر میشد میخواستم بدونم توی سامانه شما هم این مشکل وجود داره یا خیر؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   26 تیر 1400، 14:33

   دوست عزیز یکسری کلمات فیلتر هستند و به احتمال زیاد، در متن پیامکتون از این واژ‌ه‌ها استفاده کردید
   برای لیست کلمات فیلتر شده با ملی پیامک تماس بگیرید تا در نوشتن متن درست و استاندارد راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  dr.allahkaram

  26 تیر 1400، 09:35

  سلام وقتتون بخیر بنده جراح زیبایی هستم و در کلینیکم خدمات زیبایی ارائه می دیم می خواستم بپرسم چطور میشه از خدمات پیامکی تون استفاده کرد ؟ و اینکه آیا من جواب گیرم یا نه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 اسفند 1402، 10:46

   درود بر شما،
   اینکه جواب میگیرید یا نه بستگی به خیلی چیزها داره. اینکه از چه استراتژی‌ای برای تبلیغات استفاده کنید، متن پیامک چی باشه و غیره.
   اما برای کلینیک زیبایی باید پروانه طبابت رو داشته باشید و برای کارشناسان ما ارسال کنید.

 • Gravatar Icon

  دکتر رضا آذرم

  23 تیر 1400، 14:04

  تو روش بازاریابی پیامکی، آیا امکانی وجود داره که مثلا به بیماران بگیم برای رزرو نوبت، عدد 1 رو ارسال کنن؟ و یه پیامک اتوماتیک در جواب براشون ارسال بشه؟ مدت زمانی هم که این پیامک خودکار پاسخ، میخواد ارسال بشه، حدودا چند دقیقه هستش؟ سوال بعدیم، منوط به سوال قبلیه، اگر امکانش وجود داشت، کدوم پنل باید تهیه بشه؟

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 بهمن 1402، 14:02

   درود بر شما،
   برای نوبت دهی تو پنل باید از ماژول شماره دهی استفاده کنید. پنل مورد نیازش هم پنل تجاریه!
   مدت زمانش هم بسته به مخابرات و اپراتوره اما اغلب خیلی سریع و در چند ثانیه ارسال میشه.

 • Gravatar Icon

  تیموری

  14 تیر 1400، 11:37

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم پنل شما امکان نوبت دهی رو داره که خودش اتوماتیک وقتی کسی بهش پیام ارسال کرد بهش نوبت بده و پیامک کنه براش و همینطور که نوبت ها رو به تریب و منظم بده

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 بهمن 1402، 14:00

   درود بر شما،
   بله می‌شه از ماژول شماره دهی استفاده کرد.

 • Gravatar Icon

  علی زنگنه

  14 تیر 1400، 09:58

  سلام وقتتون بخیر؛ من در بخش it یک بیمارستان تازه ساز در غرب تهران فعالیت میکنم. یک نرم افزار تیم ما طراحی کرده برای اطلاع رسانی عمل ها و اطلاع رسانی دیگه به پزشکان. میخواستم بدونم آیا میتونم سامانه شمارو به نرم افزار خودم اتصال بدم.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   13 اسفند 1402، 10:40

   درود بر شما،
   بله چرا که نه؟ با خرید یک پنل اقتصادی به بالا میتونید نرم افزار رو به سامانه متصل کنید و اطلاع رسانی انجام بدید.

 • Gravatar Icon

  سایه جهانگرد

  14 تیر 1400، 09:35

  سلام و دورد
  من منشی یک مطب زیبایی هستم می خوام برای نوبت دهی به مراجعه کنندگان از پنل پیامکی استفاده کنم این مورد امکان پذیر هست که به صورت خودکار انجام بشه و برای انجام این کار کدوم پنل پیامکی باید خریداری کنیم
  و ایا برای تبلیغات هم می تونم از پنل پیامکی استفاده کنم تو محدوده ی ازگل تبلیغات کنم

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   28 بهمن 1402، 14:00

   درود بر شما،
   بله دوست عزیز می‌تونید از ماژول شماره دهی استفاده کنید که باید براش یک پنل تجاری خریداری کنید. با همین پنل هم می‌تونید به انواع و اقسام امکانات دسترسی داشته باشید و تو محدوده خودتون تبلیغات کنید.

 • Gravatar Icon

  مینا اشکان

  13 تیر 1400، 12:45

  روزبخیر من منشی یک کلینینک زیبایی در منطقه غرب تهران هستم دکترمون گفتن که یک پنل برای تبلیغات پیامکی خریداری کنیم و پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم من با مشاورین فروش شما بابته این موضوع صحبت کردم گفتن امکان ارسال پیامک تبلیغاتی در منطقه مورد نظرمون در سطح شهر تهران داریم من سواله دیگه ای که دارم و ممنون میشم پاسخ بدید این هست که ما میتونیم به تفکیک سن و جنسیت هم به صورت منطقه ای ارسال پیامک انجام دهیم چون بیشتر مراجعه کنندگان ما خانم هستن و اکثر خدمات برای خانم ها صورت میگیرد امکان انجام این فعالیت بر روی پنل ملی پیامک داریم؟
  خیلی ممنون

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:33

   درود بر شما،
   بهتره که از ارسال پیامک زنده استفاده کنید که بتونید هم تفکیک جنسیت داشته باشید، هم بازه سنی و هم به منطقه!

 • Gravatar Icon

  s.samin

  13 تیر 1400، 11:56

  سلام بانک شماره های پزشکان به تفکیک تخصص هم دارید؟
  من تازه با پنل های پیامکی آشنا شدم و اگر امکانش باشه میخوام قبل از استفاده دمو از سایت داشته باشم
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 11:48

   درود بر شما،
   برای استفاده از پنل دمو باید به جای نام کاربری و رمز عبور کلمه mdemo رو بنویسید.

  • Gravatar Icon

   زهره تاجیک

   26 بهمن 1402، 12:24

   سلام دوست عزیز،
   برای استفاده از پنل دمو باید به جای نام کاربری و رمز عبور کلمه mdemo رو بنویسید.

 • Gravatar Icon

  دکتر مهشید جمشیدی

  12 تیر 1400، 21:06

  ما برای سایتمون استفاده کردیم از این مورد
  چون خط خدماتی نداشتیم به لیست سیاه پیامکمون نمیرفت
  ولی از طریق سایت که ثبت نام میکنن از همون طریق اطلاع رسانی هارو انجام میدم

 • Gravatar Icon

  حمیدرضا عظیمی

  12 تیر 1400، 20:34

  سلام وقت بخیر
  میشه یه راهنمایی کوچک بفرمائید برای مطب پزشک باید چجوری یک سیستم نوبت دهی پیامکی تهیه کرد و آیا کار سختیه یا راحت میشه انجام داد این کار رو

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   13 تیر 1400، 08:20

   دوست عزیز باید پنل تجاری تهیه کنید و از قسمت ابزار ویژه سراغ ماژول نوبت‌دهی بشید
   کار دشواری نیست و ویدئو آموزشی هم داره که در آپارات منتشر شده
   اگر پنل ندارید، با 02163404 تماس بگیرید تا هم پنل براتون فعال بشه و هم آموزش کامل در اختیارتون قرار بگیره

 • Gravatar Icon

  dr.arasteh

  23 اسفند 1399، 17:12

  سلام من پزشک هستم و در زمینه پوست و مو و زیبایی فعالیت میکنم و نظام پزشکی دارم ولی مجوز تبلیغات رو ندارم
  میخواستم بدونم با نظام پزشکی امکان تبلیغات برای عید وجود دارد یا خیر؟
  همچنین از بانک شماره های شما میخوام استفاده کنم راهنمایی کنید لطفا

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   24 اسفند 1399، 09:41

   دوست عزیز اگر برای مطبتون پنل می‌خواین برای ارائه مدارک با 02163404 تماس بگیرید تا همکاران تیم پشتیبانی راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  رضا ارفعی

  21 اسفند 1399، 18:18

  من پزشک کودکان هستم و رزرو وقت یک سایت ایجاد کردم و از افزونه بوکلی استفاده میکنم شایط استفاده از خط خدماتی رو باید کجا بخونم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   23 اسفند 1399، 14:53

   دوست عزیز شرایط خط خدماتی رُ در لینکی که براتون گذاشتم مطالعه کنید

 • Gravatar Icon

  جهانبینی

  21 اسفند 1399، 16:55

  سلام به نظرم اینگونه پیامک ها به دلیل اینکه باید برای همه ارسال بشوند و باید از خط خدماتی استفاده بشه در غیر اینصورت پنل به نظرم بی مورد هستش
  اومدیمو یه مریض تبلیغاتش بسته بود اگه دریافت نکنه اذیت میشه…

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 15:00

   دوست عزیز می‌تونید پنل داشته باشید و از وب‌سرویس پیامکی و خط خدماتی استفاده کنید. در ضمن پنل ابزار نوبت‌دهی هم داره که در مطب دکتر، آزمایشگاه، رادیولوژی و …. قابل استفادست

 • Gravatar Icon

  اقای دکتر ازگار

  20 اسفند 1399، 15:29

  من منشی یک پزشک هستم و به تازگی از پنل پیامکی شما برای استفاده از افزونه بوکلی بر روی سایتمون استفاده میکنیم برای نوبتدهی به بیماران بسیار خوبم داره کار میکنه اما خوب منتظر خدماتی شدنش هستیم خبری نشد از بوکلی خدماتی؟
  مرسی از پاسخدهی

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 15:44

   درخواستتون برای تیم وب‌سرویس ارسال شد دوست عزیز

 • Gravatar Icon

  تیمور حسنعلی

  20 اسفند 1399، 15:03

  سلام ممنون از مقاله تون من قصد خرید پنل پیامکی رو دارم میخواستم بدونم که من پنل رو خریداری کنم روی پنل بهم خط اختصاصی میدید یا خودم باید خط خریداری کنم؟ و قصد خرید پنل شرکتی رو دارم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 فروردین 1400، 16:03

   دوست عزیز با تیم فروش 02163404 تماس بگیرید تا در این مورد راهنمایی‌تون کنند

 • Gravatar Icon

  کلینیک فوق تخصصی پوست مو و زیبایی

  19 اسفند 1399، 15:09

  سلام وقتتون بخیر.
  برای کلینیک فوق تخصصی پوست مو و زیبایی آیا امکان ارسال پیامک های اطلاع رسانی در خصوص مصرف دارو و میزان مصرف و موارد این چنینی امکان پذیر هست؟ لطفا شرایط و تعرفه ها را اعلام کنید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 اسفند 1399، 10:38

   دوست عزیز لطفا متن پیامک رو برامون اینجا بنویسید تا برای کلمه‌های فیلتر شده بررسیش کنیم

 • Gravatar Icon

  زیبا حیدریان

  18 اسفند 1399، 21:31

  سلام خسته نباشید
  آیا از پنل های پیامکیتون برای یک ساختمون پزشکان میشه استفاده کرد برای نوبت دهی و ارسال جواب آزمایشات؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 اسفند 1399، 10:13

   بله دوست عزیز، فرقی نداره چه شغلی دارید، می‌تونید از پنل استفاده کنید

 • Gravatar Icon

  سیاوش راجهلی

  16 اسفند 1399، 10:10

  مرسی از مقاله
  بانک شماره علاوه بر استان و شهر ایا بر اساس اصناف و مشاغل وجود داره من می خوام برای پزشکین و متخصصین پوست و مو ارسال پیامک انجام بدم و ایا این بانک شماره ها به صورت به روز در پنل ها قرار می گیرند ممنون میشم پاسخ بدید

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   16 فروردین 1400، 13:51

   بله دوست عزیز، در قسمت بانک اصناف و مشاغل پنل می‌تونید برای اصناف و گروه‌های شغلی مختلف بر اساس استان یا زیرمجموعه شغلی پیامک بفرستید

 • Gravatar Icon

  بتن سازه ساوه

  01 اسفند 1399، 15:57

  با سلام مقاله ایی در رابطه با شغل مهندسین هم دارید؟
  بانک شماره هارو دارید چون من تو کار ساحتمان هستم میخواستم ببینم به چه صورت هستش و کاربرد داره برای من یا خیر.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 10:49

   بله دوست عزیز، در بانک اصناف و مشاغل به جامعه مهندسان هم دسترسی دارید. شماره‌های این لیست با تفکیک استان و تفکیک زیرشاخه شغلی بهتون ارائه میشه!

 • Gravatar Icon

  نجف زاده

  27 بهمن 1399، 01:37

  علاوه بر اینکه میشه نوبت بیمار رو براشون یادآوری کرد، سیستمی دارید که نوبت دهی پیامکی باشه؟
  یعنی خود سامانه نوبت بده بهش

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   27 بهمن 1399، 10:23

   بله دوست عزیز، پنل ملی پیامک ابزار نوبت‌دهی هم داره که برای مطب، کلینیک، آرایشگاه و هر کسب‌وکاری که مراجع زیاد داشته باشه، استفاده میشه

 • Gravatar Icon

  شهرزاد

  26 بهمن 1399، 17:24

  سلام خسته نباشید من نیاز به تعدادی شماره پزشکان دارم برای ارسال پیامک های تبلیغاتی که می خوام بفرستمپیامک هایی که می خواستم بفرستم برای پزشکان برای تبلیغ املاک و ویلا هستش در شمال کشور که فکر می کنم پزشکان مهندسین یا وکلا قدرت خرید از املا ک ما رو دارند واقعیتش هزینه قابل توجهی رو برای تبلیغات کنار گذاشتم اما می خوام که هدف گیری م هم درست باشه تا پولم به هدر نره

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   28 بهمن 1399، 11:26

   بله دوست عزیز می‌تونید از بانک اصناف و مشاغل پنل استفاده کنید و برای جامعه شغلی موردنظرتون به تفکیک استان، پیامک بفرستید

 • Gravatar Icon

  ساغر زیارتی

  24 بهمن 1399، 16:55

  من کارم زیبایی هستش و از هر کجا که پنل خریداری کردم به من گفتن که نمیتونم از سامانه بابت ارسال پیامک های زیبایی استفاده کنم و باید مجوز بگیرم میشه راهنمایی کنید که باید از کجا مجوز تهیه کنم من جواز پزشک رو دارم و مشکلی هم ندارم دیگه باید چه مجوزی دریافت کنم که بتونم ارسال پیامک داشته باشم.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   25 بهمن 1399، 09:13

   دوست عزیز باید مدارک محل کارتون رُ به عنوان شخص حقوقی یا شخص حقیقی به عنوان مجوز تحویل بدید. برای اطلاعات بیشتر با 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  نگار صحرایی

  21 بهمن 1399، 11:25

  سلام خسته نباشین
  من در یک مطب کارای ماساژ و ماسک های گیاهی رو انجام میدم بصورت شخصی
  آیا ارسال اینگونه متون مورد تایید هستش برای اپراتور؟ یا این کلمات هم مجوز میخواد؟
  نزدیکه عیده میخوام تبلیغ کنم برای جوانسازی پوست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   04 اسفند 1399، 11:17

   دوست عزیز باید مدارکتون بررسی بشه، با تیم فروش 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  میرعلی اکبری

  20 بهمن 1399، 10:42

  عذرخواهی میکنم من چی جوری میتونم قبل از خرید پنل بانک شماره پزشکان پنل شما هم چک کنم بعد اگر مورد تاییدم بود پنل خریداری کنم چون من تمامی تخصص هارو نیاز ندارم یک سری تخصص خاص مد نظرم هست.
  اگر پنل دمو باشه که بتونم این موارد چک کنم سپاسگذار شما خواهم بود.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 بهمن 1399، 14:22

   دوست عزیز متاسفانه چنین امکانی وجود نداره، پنل بانک شماره‌های جامع و به‌روزی به تفکیک مشاغل و استان داره و شما بعد از دریافت سامانه به این بانک شماره دسترسی دارید

 • Gravatar Icon

  داوود رفسنجانی

  19 بهمن 1399، 15:21

  سلام ممنون از مقاله تون
  من برای یک مطب میخواهم از این پنل پیامکی استفاده کنم فقط این امکان را دارید که برای هر مریض نوبت بهش پیامک بشه و این نوبت ها به صورت اتوماتیک ارسال بشن و بین همه ی بیماران به صورت درست و غیرتکراری ثبت بشه؟ این امکان در پنل وجود داره یا خیر باید نرم افزاری برای این کار تهیه کنیم؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   20 بهمن 1399، 08:51

   بله دوست عزیز پنل ابزار منشی و نوبت‌دهی داره که می‌تونید برای وقت دادن به بیمار، بعد از ارسال عدد یا حرف مشخصی، تنظیم و فعالش کنید

 • Gravatar Icon

  راحله سرو

  14 بهمن 1399، 08:40

  سلام وقت بخیر بنده یک فروشگاه دارم در منطقه ی 10 تهران و فروشگاه محصولات فرهنگی مثل کتاب ویدیو های اموزشی هست و یک سایت هم جدیدا برای خودم درست کردم می خواستم بدونم من می تونم لینک سایت خودمو تو متن پیامک ها قرار بدم یا این که امکان پذیر نیست

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   02 اسفند 1399، 14:54

   دوست عزیز برای ارسال لینک باید از سرشماره‌های خط 3000 و 50004 درخواست خط بدید

 • Gravatar Icon

  dr مازیار مهرپرور

  03 بهمن 1399، 04:54

  ببخشید من میخواستم پنل پیامکی تهیه کنم اما متوجه شدم که انگار ارسال بعضی کلمات مربوط به خدمات پزشکی فیلتر میشه . چون ما یک کلینیک زیبایی هستیم و نیاز داریم که به مخاطب های خانم بیشتر تبلیغات انجام بدیم که شامل کلماتی مثل لیزر و بوتاکس و تزریق ژل هست. همین طور برامون مهمه که به خانمها و آقایان برای اساس تفکیک جنسیت پیامک ارسال کنیم . و برای آقایون کلمه مزوتراپی یا کاشت مو آیا فیلتره؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 بهمن 1399، 10:15

   دوست عزیز کلماتی که انتخاب کردید، متاسفانه فیلتره! برای لیست کلمات با 02163404 تماس بگیرین!

 • Gravatar Icon

  دكتر غلامى

  01 بهمن 1399، 01:43

  با عرض سلام و خسته نباشيد ممنون از مقاله مفيدتون
  سوالى از خدمتتون داشتم بابت اين امكان نوبت دهى كه گفتيد اين امكان در پنل شما طراحى شده تا اين مورد ارسال بشه يا ما بايد خودمون نرم افزاري در اين خصوص داشته باشيم كه پنل متصل كنيم جهت اختصاص نوبت ها.
  ممنون از پاسختون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 بهمن 1399، 16:21

   خیر نیازی به هیچ برنامه‌ای نیست، این ابزار در پنل طراحی شده و در اختیارتون قرار می‌گیره فقط باید تنظیمات موردنظرتون رو انجام بدید

   • Gravatar Icon

    shima

    29 بهمن 1399، 22:08

    امکان تست و بررسی این امکان روی پنل وجود داره؟ کدوم پنل این قابلیت رو داره؟

    • Gravatar Icon

     نیلوفر اکبریان

     30 بهمن 1399، 09:01

     دوست عزیز پنل ملی پیامک دمو نداره ولی بعد از خرید پنل، ابزارهای ارسال پیام رُ می‌تونید تست کنید

 • Gravatar Icon

  علیرضا رجبی

  30 دی 1399، 20:30

  یه سوال داشتم. میخواستم ببینم ملی پیامک چرا برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای پزشکان، در ازای دریافت مجوز ارسال اجازه ارسال رو میده و حتما باید مجوز داشته باشیم؟ یعنی این هایی که ارسال میکنند همگی مجوز دارند؟

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   05 اسفند 1399، 14:23

   بله دوست عزیز بر اساس قوانین، به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی باید حتماً مجوز داشته باشید.

 • Gravatar Icon

  نسرین شیاثی

  30 دی 1399، 17:37

  از وفتی خانم دکترمون شروع کرده به تبلیغات برای مطبش تاثیرشو گذاشته واقعا . البته هیچوقت مریض شدن مردم عزیز رو نمیخوایم ما صرفا جهت تعریف و تشکر از ملی پیامک این متن رو نوشتم.

 • Gravatar Icon

  یاسمین

  30 دی 1399، 17:24

  سلام برای ارسال پیامکهای مرتبط با پزشکی، نظام پزشکی دکترمون مورد تاییده یا باید مجوز تبلیغات رو داشته باشیم
  ما پیج اینستاگرام داریم و بیشتر از پنل پیامکی اون رو برای مشاهده نمونه کارهای جراحی دکتر میخوایم معرفی و تبلیغ کنیم.
  پیشاپیش سپاس از پاسخگوییتون

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   10 اسفند 1399، 12:44

   دوست عزیز اگر کلینیک یا درمانگاه هستید، برای تحویل دادن مدارکتون به عنوان شخص حقوقی با تیم فروش 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  یاسر نوری

  30 دی 1399، 15:18

  باسلام خدمت شما عزیزان؛ من یک سایتی ایجاد کردم با وردپرس و از افزونه بوکلی دارم استفاده میکنم این افزونه فقط شما و یک شرکت دیگه رو پشتیبانی میکنه اون شرکت میگه من خط خدماتی اشتراکی ارائه نمیدم و حتی این افزونه خط خدماتی مارو پشتیبانی نمیکنه میخواستم بدونم آیا از شما موقعی که پنل خریداری کنم مشکلی بابت استفاده از خط خدمایت اشتراکی شما وجود ندارد.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   19 اسفند 1399، 13:58

   دوست عزیز با تیم ملی پیامک باید صحبت کنید، با 02163404 تماس بگیرید

 • Gravatar Icon

  مهرنوش بخشی

  20 دی 1399، 22:59

  من منشی دکتر حقیقت پناه دندانپزشک بسیار محترم در محدوده شرق شهر تهران هستم و از پنل پیامکی شما برای تعیین وقت یاداوری نوبت بیماران چند روز قبل از موعد و همچنین نوبت دهی به صورت انلاین در سایت و تبلیغات در محدوده شرق استفاده میکنم مقالتونو خوندم به خوبی همه چی توضیح داده شده و واقعا به همبن ترتیب میباشد از همینجا خواستم از تیم بسیار توانمند ملی پیامک تشکر کنم و بگم همه دکترها در هر تخصصی که هستنند حتما باید یک پنل پیامکی داشته باشند تا همه چی از جمله تعیین وقت بیماران به درستی و منظم انجام بشه، قطعا بی تاثیر نخواهد بود.
  با تشکر از ملی پیامک

 • Gravatar Icon

  دکتر پورقهرمان

  07 دی 1399، 22:17

  سلام وقت بخیر.
  چند وقت پیش تو ایام پیک کرونا یک پنل از یه سایت دیگه گرفتم که رایگان بود. پیامک های تست از پنل ارسال میشد اما پیامک هایی در رابطه با کرونا و اصطلاحات تخصصی ارسال نمیشد. هرچقدر با پشتیبانیشون تماس میگرفتم، جواب نمیدادن.
  شما علت رو میدونین؟ تو سامانه شما هم همینطوره؟ راهکار برای رفع مشکل چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   08 دی 1399، 10:49

   دوست عزیز بعضی از کلمات فیلتر شده هستن و برای ارسال تائید نمیشن، در مورد لیست کلمه‌های فیلتر دار هم می‌تونین از بچه‌های پشتیبانی (02163404) راهنمایی بگیرین و هم اینکه متن پیامتون رو مجدد بدون این کلمات بازنویسی کنید

 • Gravatar Icon

  سارا جواهری

  06 دی 1399، 21:57

  سلام بنده می خوام برای هر مریض نوبتش بهش پیامک بشه بعد از هر ویزیت هم مشخصات پرونده براش ارسال بشه همچنین می خوام نظر سنجی کنم بابت خدماتی که ارائه میدهیم یک مرکز مشاوره هستیم

  • Gravatar Icon

   نیلوفر اکبریان

   07 دی 1399، 11:13

   سلام، دوست عزیز همه این امکانات نظرسنجی، کددهی و منشی رو پنل پیامکی داره و میتونین کارتون رو انجام بدین. برای تهیه پنل مرکز مشاوره، با تیم پشتیبانی 02163404 تماس بگیرین تا شرایط رو براتون توضیح بدن.

ارسال پیامک از اینترنت

ارسال و دریافت پیامک تکی و انبوه با شماره های اینترنتی
مشاهده تعرفه ها فعالسازی در کمتر از 1 دقیقه

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

پنل خود را انتخاب کنید